Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manot apie antausi?

turbut tik filmuose antausiai atrodo ispudingai, o realybeje - fuu... Ypac jei nepataikai is karto biggrin.gif
Atsakyti
manau tai buvo dvieju isiaudrinusiu zmoniu reakcija, i kito veiksmus. juk ne visi gali ramiai vienas pries kita graziai susede konfliktus sprest.
kas be ko. as pries vanojimasi per zandus blink.gif
Atsakyti
g.gif gal kelis kart ir buvau uzsimojus, bet mano vyras gera reakcija turi, tai net tik issisuka, bet dar ir ranka pagauna... rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz pasisakymus. Logiska, pirma ir paskutini karta tai praktikavau. Net geda dbr del tos situacijos ir del savo, ir del jo elgesio. Jei ka, atsiprase. As ir nepratus smurtaut, bet jau labai naglai ir labai arti veido draskesi, tai nesusilaikiau doh.gif Abu nesusilaikem (tikiuosi). Ir tikiuosi, kad paskutini karta.
Atsakyti
man dar neteko skelt antausio.Bet as laikausi tos nuomones,kad jei jau skelei,tai buk pasiruosus gaut atgal.Kartais tai gali suveikti tiesiog instingtyviai.
Papildyta:
tiesiog zinau,kad jei gauciau pirma,tikriausiai traukciau atgal tuo,kas po ranka papultu.
Atsakyti
QUOTE(Perla84 @ 2007 11 05, 17:29)
Idomi jusu nuomone siuo klausimu. Ar buna, kad trenkiate vyrui antausi ir kaip jis i ji reaguoja? Mano pavyzdys nekoks, susipykau su vyru, jis mane pradejo izeidineti ir as norejau skelti jam antausi, bet jis nuo jo issisuko ir skele man...  verysad.gif  tai zinot, nzn, net, ka galvot, ar pati kalta, ar jis turejo tiesiog pasitraukt.


nesu nei gavus, nei davus schmoll.gif
ir velnias žino kaip jausčiausi gavus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Perla84 @ 2007 11 05, 19:29)
Idomi jusu nuomone siuo klausimu. Ar buna, kad trenkiate vyrui antausi ir kaip jis i ji reaguoja? Mano pavyzdys nekoks, susipykau su vyru, jis mane pradejo izeidineti ir as norejau skelti jam antausi, bet jis nuo jo issisuko ir skele man...  verysad.gif  tai zinot, nzn, net, ka galvot, ar pati kalta, ar jis turejo tiesiog pasitraukt.


taip tau ir reikia.
maniškis irgi duotų atgal. ir visai ne bereikalo. nėr ko žmonių trankyt schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(eveneir @ 2007 11 06, 02:00)
kaip sakoma...kartą davė duos ir antrą... unsure.gif
geriau pačiai nepulti jei nežinai vyro rekcijos schmoll.gif


nepriversk ir neduos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 11 06, 02:00)
kaip sakoma...kartą davė duos ir antrą... 

QUOTE(Karčiama @ 2007 12 27, 14:24)
nepriversk ir neduos  rolleyes.gif

g.gif Tai cia apskritai paemus reik suprast kad visos moterys kurios periodiskai kult gauna nuo savo vyru privercia juos taip padaryt? lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabande man trenkt,tai kai kaliau atgal,daugiau tai nepasikartojo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigrine @ 2007 11 05, 17:05)
Tikriausiai pakankamai iskaudino, kad nesusilaiket, as ir kartais nesusivaldau, tik maniskis zino uz ka gauna, ir atgal nekerta.  Manau kad jam pasiseke kad spejo issisukti, kitakart taikliau taikykit  smile.gif  o jei rimtai tai manau kad kiekvienas vyras privalo gerbti moteri, neziurint to delko susigicina ir jos izeidineti neturi teises, taip kad akis uz aki  bash.gif  o kad kirto atgal, tai apskritai truksta zodziu. g.gif


Vadinasi vyras moters neturi teises musti, o moteris vyra turi. Man pvz. tiek moterys kurios dauzo savo vyrus, tiek vyrai, kurie dauzo moteris, yra slykstus zmones. Kokie cia santykiai? Ar kitokiais budais neina issiaiskinti?


QUOTE(Malvyna @ 2007 11 07, 21:16)
Nu labai nevyriska bash.gif As savo vyrui viena karta uz ilga liezuvi su kelnem kaip daviau per morda tai buvo be galo isizeides ir dvi savaites nekalbejo su manim, bet uztat daugiau nebelojo kaip kale. lotuliukas.gif


Kokie nuostabus jusu santykiai! Matosi, kad tiesiog trykste trykstate meile vienas kitam. Tik bukit geri, prie vaiku tokios savo meiles nedemonstruokit. O isivaizduoju, kaip bloga turetu buti vaikui, matant kaip mamyte talzo teti ar atvirksciai. Mes pvz. su vyru net nesigincijam prie dukros. O tarp zmoniu kurie musasi (nesvarbu ar moterys ar vyrai), is viso normaliu santykiu nematau. Vat taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 28 gruodžio 2007 - 18:13
Autorė jau suprato, kad abu padarė klaidą ir valio.

Nesu patyrusi tokių dalykų ir nenorėčiau. Aš net santykių aiškinimosi nesu patyrusi blush2.gif Neįsivaizduoju kol kas net tokios problemos, kur reiktų vienas kitą įžeidinėti ir dar net rankas kilnoti. Net nupurtė šaltis.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 12 28, 19:18)

Aš net santykių aiškinimosi nesu patyrusi 


blink.gif Tai nori pasakyti, kad nebuvot niekada susipyke, ar vienas kuris pastoviai nusileidziat? g.gif Tai gal galetum kokiu slaptu vaistu israsyti ir toms, kurios pykstasi ir aiskinasi santykius ir dar vienas kitam ''mordaboju''istaiso? bigsmile.gif
Atsakyti