Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausias patiekalas?

Apklausa: Kokį vieną patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (296 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Štai toks tas klausimas, kokį VIENĄ patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (jo,jo, ne itin rafinuotam skoniui pritaikytas, be to kaloringas ir nesveikas maistas biggrin.gif )

Pavyzdžiui, man patinka praktiškai visi šie gėriai. Nors tvirtai manau, kad pica yra tobulas kulinarijos kūrinys ir nieko geresnio žmonija dar nėra išradusi biggrin.gif

Atsakyti
Man kazkodel neleidzia balsuoti, tai supykau schmoll.gif , ir nebalsuosiu biggrin.gif .
Labiausiai pasiilgau cepelinu, taciau neturiu tarkavimo masinos, o terliotis labai tingiu. Nueiciau i koki bara ar kavine, bet gyvenu ne LT, tad lieka tik pasvajoti ..........
Atsakyti
Siaip balsavau uz cepelinus, nes megstu ir juos ax.gif Bet kasdiena, o gal ir tris kart per diena galiu valgyt makaronus bigsmile.gif
Atsakyti
Balsavau uz cepelinus, bet dar labai megstu kebabus ir picas.
Atsakyti
Balsavau uz cepelinus, nes ju labiausiai pasiilgstu, nes pati nemoku pasidaryti cray.gif o visa kita kazkaip jau taip atsivalgius, kad net nepasiilgstu tease.gif .
Atsakyti
O as labiausiai megstu balandelius tongue.gif
Atsakyti
Man cepelinai thumbup.gif thumbup.gif , bet tik su mėsa nepatinka schmoll.gif
O šiaip dar kebabų niekada neatsisakau ax.gif
Atsakyti
man nieko nera geriau uz cepelinus su varske... tongue.gif
Atsakyti
O as dabar vedaru labiausiai noreciau, nes seniausiai valgiau 4u.gif
Papildyta:
Nors gana mazokas pasirinkimas...
Atsakyti
Balandėliai thumbup.gif
Antroj vietoj gal kebabas.
Atsakyti
Is visu isvardintu patiekaliuku vienintelis, kuri megstu tai cepelinai wub.gif tradiciniai su mesa, daug grietines ir spirgu 4u.gif

Dar gal i metus karta uzsimanau picos g.gif

Atsakyti
man tai balandėliai yra laabai skanu ir užsimaniau ax.gif blush2.gif
Atsakyti