Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nujautė, kad bus dvynukai?

Mano drauges juokiasi, kad as tikrai nebuciau sugalvojus tureti antro vaiko. Tai tipo dievas pamaste kaip cia mane isdurus ir dave iskartu dvynukus smile.gif
Atsakyti
As irgi tikriausiai prisikarksejau. Dar nesilaukiau, kai bendradarbio zmona pagimde dvynukus. Tai tas musu bendradarbis atejes i darba nuolatos uzmigdavo prie kompo atsisedes, o ir siaip visas papilkejes vaiksciodavo. Tai prie kavos mes mergos pletkindavom, kad va, nepasiseke vargseliui, sunku jam ir vienintelis budas issimiegoti - vaziuoti i komandiruotes. O po poros menesiu suzinojau ir as kad laukiu dvynuku. Suzinojau mazdaug 8 savaite. Va taip vat buna....
Atsakyti
Labas visoms,
Tikrai smagu, kad tiek daug dvynių, nes šiaip labai retai susitinkam su tokiais.
Nujausti, keik tų vaikučių bus nebuvo kada, nors giminėj yra pakankamai. Mano mama su savo broliu, ir mano pačios sesuo su broliu. Todėl aš visada galvojau, kad mano sesuo turės dvynius: mergytę ir berniuką. Ji vyresnė 7 metais. Todėl kai jos pirmasis buvo vienas berniukas, sakiau: palauk, dar ne vakaras. Su antru ji pradėjo lauktis trim mėnesiais anksčiau už mane, tai galvojau tikrai bus dvyniai. Kai sužinojo, kad laukiuosi ir aš, ji juokėsi iš manęs: tau pačiai bus. Kadangi mane labai pykino, nieko negalėjau valgyti, 11 savaitę padarė echoskopiją. Gydytoja pradžiugino: matau dvi širdeles. Apsiverkiau ir pabėgau iš ligoninės: vyrui pranešti (tuo metu mobilūs tel. buvo ne madoj smile.gif
Dabar labai džiaugiuosi. Tikrai nežinočiau ką veikti su vienu vaiku.
O rūpesčių manau pakanka su visais vaikais, ar būtų vienas, ar du: ir serga, ir išdykę. Problema buvo išėjimas į lauką, kol buvo mažos: vežimas į liftą netelpa, vienų namuose nepaliksi, taigi gryno oro gaudavo tik vakarais ir savaitgaliais verysad.gif Ir išlepimas tikrai negresia biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyro giminėj ten kažkur yra dvynių,bet didelių vilčių nededam,kad ir mes susilauksim,bet kažkodėl jau nuo seno širdy kirba:o gal? 4u.gif
Atsakyti
kad laukiuosi dvynuku suzinojau vos 8 savaiciu.Man buvo lengvas sokas. blink.gif O vyro pirma reakcija buvo:taigi mums vezimas netiks(po pirmo vaiko gimimo tebeturejome vezima) doh.gif O po keliu tylos minuciu pasake(save ir mane nuramindamas):gerai,kad tik 2,o ne 3 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šian vyro paklausiau ar norėtų dvynukų ir nustebau,nes atsakymas buvo:Labai norėčiau thumbup.gif Teks stengtis,gal ir gausis wub.gif wub.gif
Atsakyti
mes su vyru labai norejom dvyniu, bet savo noru issipildymo ne "per nago juodima" nesitikejome biggrin.gif nors i klausima "ko noretumet?" ypac vyras tvirtai ir aiskiai atsakydavo "dvynuku". ta pati jis atsake ir gydytojai per pirmaje "viesaji " echoskopa. o si jam atsake "geriau nenorekit.. sunku butu..".. bet netrukus ji aiktelejo "pala, pala, tikrai dvi galvos" blink.gif
laimingesnes savo gyvenimo akimirkos nesu turejusi thumbup.gif
Atsakyti
tiesa, kai po apziuros echoskopu patvirtino, kad laukiusi ir paske vaisiau dydi, grizusi namo pasiskaitinejau knygoj, ir vyrui pasakiau " cia raso, kad tokio amziaus "vaikutis" turetu but mazesnis... g.gif gal koks gigantas auga ? g.gif .. arba keli g.gif .." bet rimciau i tai demesio neatkreipiau iki 22 nestumo savaites.., kol nesuzinojau tiesos tongue.gif
Atsakyti
Dvi sirdeles parode echoskopija 7 savaiciu. Patyriau soka.Nors mama ne karta buvo uzsiminus kad bus dvynukai arba man arba mano vaikams.Kai buvo 16 savaiciu nestumo gydytojas isprognozavo kad vienas vaisius mirs,galiu tiketis susilaukti tik vieno vaiko ir liepe man jau nusistatyti tam.Dar paaiskino kad jeigu tas vaisius mirs neuzilgo tai tada teks nutraukti visa nestuma o jeigu paskutiniais nestumo menesiais tai nesiosiu ji mirusi iki galo ir gimdysiu kartu su kitu vaiku. cry.gif Pro asaras kelio namo nemaciau.Aciu Dievui kad prognozes nepasitvirtino ir pagimdziau dvi nuostabias mergaites. smile.gif
Atsakyti
As irgi anksti suzinojau, kad bus du. Kai pasidariau testa, nuejau pas gydytoja, norejau kad ir ji patvirtintu, kad laukiuosi. Gydytoja nusivede paziureti echoskopu. Ilgai ieskojo, ziurejo ir pasake: "zinai, matau dvi pusleles (tada buvo 6-ta savaite), bet dar siek tiek ankstoka sakyti, kad gims du". Kartais buna, kad lieka tik vienas leliukas. Kai pasakiau apie tai vyrui, jis pasake, kad labiau noretu, kad butu du thumbup.gif thumbup.gif , o kai prasitariau mamai, tai ji pasake tik tiek: "taip ir zinojau" doh.gif .
Tikejausi ir visa nestuma laukiau porytes, kaip buvo mano promociutei ir dar propro..., net gydytoja kalbedavo, kad "girdziu dvi sirdutes, bet labai individualias, turbut bus poryte". Siek tiek gaila, bet ant gimdymo stalo suzinojau, kad bus du berniukai drinks_cheers.gif. (Echoskopuojant tik vienas rode savo grozybes, o kito nesimate) Tai va, dabar turiu du pestukus mirksiukas.gif mirksiukas.gif ir esu laiminga tongue.gif
Atsakyti
Oi,kaip jum visom gerai,kurios auginat dvynukus 4u.gif 4u.gif Taip norėčiau dviejų padaužų,kad net sapnuot pradėjau,kad bus du blush2.gif
Atsakyti
Aš sužinojau, kad turėsiu dvynius 16 savaite. Pirmą kartą žiūrint echoskopu mano gydytoja sako: "O, dieve, dieve!!!!!! O siaubas!!!!!!".
Aš aišku išsigandau. Guliu, širdis plaka, kaip niekad ir mąstau, kas ten taip yra blogai, gal koks ežiukas smile.gif. Po kelių sekundžių klausiu (nes gydytoja dar dejavo) - gal kas negerai. O ji nusišypsodama sako: Dvynukai. "Fui. Ačiū Dievui" - pagalvojai, "gerai, kad viskas ok". Įsišiepiau nerealiai lotuliukas.gif , apsidžiaugiau, kaip niekad.
Aplamai neštumas mane nudžiugino, nes jis buvo neplanuotas nors iki tol jau pradėjau svajoti apie lėliuką. O čia dar ir du thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Nustebint vyrą ne lėkiau, o skridau, veide turbūt nesimatė jokių kitų "organų" išskyrus šypsenos. Kai jam pasakiau, tai jis iš karto nepatikėjo, manė, kad juokauju. Tuo labiau niekad nei jis nei aš negalvojome ir nekalbėjome apie du iš karto, ir dar žinojome, kad giminėje nebuvo. Vėliau, kai pradėjome knaisyti iš kur, paaiškėjo, kad net per 5 kartas persidavė.
Gimus lėliukams, supratau, kad net neįsivaizduoju, kaip būtų jei būtų tik vienas. Jog dabar dvigubas džiaugsmas, meilė, grožis ir pan. O rūpesčių ir vieną vaikiuką auginant yra nemažai. Mes su vyrų labai laimingi thumbup.gif ir vis niekaip negalim atsidžiaugt savo berniukais.
Nors kartais ir pagalvodavau (kokį 2 ar 3 mėn.): viskas negaliu, pavargau ir t.t. Vyras nuramindavo - džiaukis, kad ne trys. Ir iš kart pagerėdavo. O dabar tai, taip pripratau prie tų rūpesčių, kad vis pagalvoju, turbūt neturėčiau, ką veikti, jei turėčiau tik vieną, ir reiktų pradėti vėl mokytis arba skirti laiko darbui.
Taip kad dvyniai – tai labai gerai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti