Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Alksniukas''

QUOTE(orintano @ 2012 12 30, 13:56)
O kokia grupe lankot ir kas tokia aukletoja? Kaip dabar sekasi, gal jau adaptavotes?


Sveiki,mes perejom i kita grupe ir esam laaaaaabai patenkintos... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir uz tai dekoju darzelio direktorei... Dielis,didelis ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar mano mazyle puikiai adaptavosi,neverkia,gerai valgo ir mega thumbup.gif ... Aukletojos ir auklyte labai rupestingos,smagu ateiti i darzeli pasiimti dukrytes,nes zinau,kad ja ten puikai rupinasi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, pradejau vaika leisti i Alksniuko darzeli, lopselio grupe. Gal kas lankete Gr. 1 kaip jums aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(_Aushra_ @ 2013 09 16, 08:53)
sveikos mamytes, pradejau vaika leisti i Alksniuko darzeli, lopselio grupe. Gal kas lankete Gr. 1 kaip jums aukletojos?

Teko lankyti,tai atsiliepimai kuo geriausi thumbup.gif Šiltai sutinkanti vaiką auklėtoja,rūpestinga, darbšti auklytė,žinanti atsakymus į visus rūpimus klausimus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes lopsi jau baigem, perejom i darzeli. Tai atsiliepimai patys geriausi smile.gif Gal kas lanket 9 gr.?
Atsakyti
Sveikos, netrukus mano berniukas kuriam beveik 2metukai, prades lankyti šį darželį gal galite patarti į kurią lopšelio grupę geriau prašytis?
Atsakyti
nu va ir mes pagaliau gavom vieta lopselyje. eisim i alksniuka. Gal kas naujo pakomentuos? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti į kurią grupę geriau prašytis? Kokia aukletoja geriausi?
Atsakyti
Pasidalinsiu ispudziais ir as smile.gif
Si darzeli lankiau pati nuo 1m. su trupuciu.... siandien man 27eri, ir ka ka bet darzeli visa gyvenima prisiminsiu kaip nuostabu laika, aisku is nuotrauku daugiau nes gyvu prisiminimu like tik keletas, bet ypac istrigusios auukletojos ir direktore, kurios buvo nuostabios! Ant pacios DIREKTORES ranku nurimdavau, kai laukdavau mamos... tokie pasakojimai is jos.
SIANDIEN, vedu savo mazaji auksa i lopselio grupe - i ta pati darzeli ALKSNIUKAS, kuris dar daugiau nei pries 25m. neturejo pavadinimo. Su dziaugsmu laukiau tu dienu, kada reikes pradet eiti mano pipirui, aisku teko nusvilti... nebuvo lengva adaptacija, 1.5men. diena is dienos su asarom palikdavau ir pati iseidavau verkdama, vis klausinejau mintyse - na kada, kada gi pripras? ir ka... atejo ta diena, visai neissiskirianti is kitu, tiesiog ejo ir atejo wink.gif negalejau patiketi smile.gif)) aukletojos puikios, labai nuosirdzios, kai reikia manau buna grieztos, bet kaip kitaip aukleti vaikus? :}} ar pacios pildote kiekviena uzgaida? :}
Didziausia nuostaba ir dziaugsmas jog viena aukletoja lopselio grupeje yra ir MANO buvusi aukletoja pries tiek metu smile.gif) negaliu atsidziaugti, nes ja prisimenu iki sios dienos!! Kita dirbanti aukletoja, nebuvo man apzistama, bet kiek matau yra taip pat puikus zmogus, o auklyte tai is vis fantastiska, nereali wink.gif))

Tad, mamytes, linkiu pradeti nuo saves.... nes kazkodel yra tokiu zmoniu kuriems vis kazks negerai, vis nori prie kazko prikibti.. LINKIU padaryti ir galvoti teigiamiau apie aplinka ir joje gyvenancius - tokius pacius zmones, tikrai netikiu, kad TYCIA aukletojos elgtusi bjauriai ar blogai....O toms kurioms viskas turi buti nauja, isciustinta, pasakysiu - NE VISKAS AUKSAS KAS AUKSU ZIBA.... Tad ieskokite stebuklu paprastuose dalykuose wink.gif
Atsakyti