Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikatos centras LORNA Klaipėdoje

Gal kas žino kiek kainuoja apsilankymas-konsultacija pas dermatologą Lornoje. Niekur nerandu kainų...
Atsakyti
QUOTE(_Matrioška_ @ 2014 02 05, 17:52)
Gal kas žino kiek kainuoja apsilankymas-konsultacija pas dermatologą Lornoje. Niekur nerandu kainų...

Prieš kelis mėnesius kainavo 50 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Matrioška_ @ 2014 02 05, 17:52)
Gal kas žino kiek kainuoja apsilankymas-konsultacija pas dermatologą Lornoje. Niekur nerandu kainų...



QUOTE(Vitulka @ 2014 02 06, 09:31)
Prieš kelis mėnesius kainavo 50 Lt smile.gif


Kokie būtų jūsų atsiliepimai apie Lornoje dirbantį dermatologa? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kokią šeimos daktarę ir ginekologę rekomenduotumėt Lornoje? smile.gif
Atsakyti
Laba Diena!
Neseniai buvau apsilankes Medikana LOR ( Klaipeda) uz 50 euro. Man praplove ausi senu metodu su dideliu svirstu. Israse lasus nes buvo mazas uzkrietimas.Po keliu dienu ausys vel buvo uzkimstas. Nuvaziavau i Raudono Kryzio ligonyne ( Klaipeda) uz 20 euro ir buvau apakes. Labai grazus pastatas po remonto kaip isores taip ir is vidaus. Buvo nustatytas dar stipresnis uzkrietymas, neteisingai israsyti lasai. LOR ligoninyje - labai profesionalus vaikynas paaskino viska, provale ausi kaip reikia ir ne su svirstu su vandeniu po krano bet su nauja moderni apparatura. Dabar teks gerti antibiotikus ir is naujo giditis.

Su Pagarba.
Dasha.
Atsakyti