Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto l/d. "Žirmūnėliai"

QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 27, 10:28)
pagal viska privalo priimti bele kur i darzeli.juk jei registruota esat siauliuose o gyvenat (nuomojate buta )Vilniuje juk nevesit i darzeli siauliuose...tai privalo priimti smile.gif bet kad nelb ta megsta daryt. unsure.gif


Nu niekas nieko neprivalo. Darželio vedėja turi taisykles, kuriomis ir vadovaujasi. Iš kitur priima tik tuo atveju, jeigu patenkina visus pagal gyvenamą vietą prašymus, paskui tuos, kurių darbas šalias, o tada jau visi kiti...

O prieš mano išvarintus dar yra soc. remtinų sąįašiukas, kurie turi pirmumo teisę (daugiavaikės šeimos, vienišos mamos, kariškių šeimos, dieninio sk. studentai ir pan.).

Pati prieš tris metus buvau panašioj situacijoj. Registruoti buvom Kaune, o vasarą persikėlėm į Vilnių mirksiukas.gif

Bent mano pasiūlymas toms, kurioms daržiukas nepriklauso būtų, kuo mandagiau, supratingiau su vedėja kalbėt ir aiškint savo situaciją, o ne su reikalavimu, kad privalot priimt mano vaiką ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O yai jai reikia nesti "dovanu" ar ne ?smile.gif
Atsakyti
Ką galite pasakyti apie lopšelinukų "Zuikučių " auklėtoją Jurgą?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 06 02, 18:43)
Sio darzelio vedeja mane apreke, vos ne issityciojo, mazdaug ir ka tu man padarysiu, eiles sudarau as, darau ka noriu.
Geriau pagalvojus, net nenoriu, kad vaikas lankytu ji kai tokia atmosfera. Dar vaikas paskui kentetu, kad gincyjausi, prasiau. Uzrasiau pries 1,8 men pries ejima, tada vietu "buvo". Atejau dabar, pasitikslint - vietu NERA, bet galbut, galbut dar atsiras, bet greiciausiai kad ne  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif Bet dar gali atsirasti.....zodziu.... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  hihihi.gif zodziu ateik pakalbeti netusciomis, mamyte hihihi.gif
O sios panegirikos darzeliui juoka kelia. Grazesne ten tik zaidimu aikstele kieme - visame rajone supynes naujas vienodas state, pastate ir ten, juolab, kad pries kelis metus ten buvo atsitikusi nelaime.  verysad.gif Tikiuosi, ne del aukletoju kaltes.
Viliuosi, kad aukletojos bent ten fainos.
Gaila. darzelis taip arti namu, taip patogioj vietoj.

as manau nebutina spresti apie darzeli pagal direktore ar vedeja...svarbiausia kad vaikui butu gera grupej ir tobuletu kiek imanoma maximaliai...lankom si darzeli jau 3 metai, direktore man irgi ne prie sirdies, bet grupej vaikai ir aukletojos tiek vaikui mano tiek ir man patinka, zinau, kad moko juos ten daug ko ir matau rezultatus, tuo ir dziaugiuos, o visa kita...direktore ar vedeja kuria savo "atmosfera" su kuria vaikai nesusiduria, tai kam del to sukti sau galva...cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitav @ 2005 03 28, 17:24)
Tik prasyma pas vedeja parasiau ir viskas smile.gif

sakykit ar reikėjo gyvenamosiosvietos deklaracijos? kelsimės į žirmūnus, darželis bus kieme. vaikui 1 metai 4 mėnesiai 4u.gif
Atsakyti
Manau kad taip. tai jeigu 100 nusprendei kad vaziuosi reikia susitarti vieta pakeliui kad tave galetu ikrati.
tai bus 2 masinas? parasik nikus
Atsakyti
mums patinkantis darzelis wub.gif
Atsakyti
As irgi noriu i si darzeli smile.gif manoji jau senokai uzrasyta, bet vietu kaip nera taip nera doh.gif ax.gif
Atsakyti
dal yra galinciu papaskoti apie grupes Debeseliai, Spalveles, saulute bei ju aukletojas?
Atsakyti