Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens sporto mokykla

g.gif Aš neturiu telefono, bet treniruotes vyksta Skroblų 3A (ar tik 3?), Gerosios Vilties mokyklos (man atrodo, taip vadinasi buvusi 21-oji vidurinė) patalpose. Man atrodo, kad koks 118 turėtų žinoti telefoną, nes rūbinėje tikrai mačiau stovi, o ir aš esu kažkada skambinusi, tik niekur to numerio nerandu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (kliopa @ 2004 09 21, 16:46)
g.gif Aš neturiu telefono, bet treniruotes vyksta Skroblų 3A (ar tik 3?), Gerosios Vilties mokyklos (man atrodo, taip vadinasi buvusi 21-oji vidurinė) patalpose. Man atrodo, kad koks 118 turėtų žinoti telefoną, nes rūbinėje tikrai mačiau stovi, o ir aš esu kažkada skambinusi, tik niekur to numerio nerandu. sad.gif

Čia mano vaiko mokykla clap.gif
Mes irgi lankom tą baseiną thumbup.gif
Dėl telefono g.gif aš tik mobilu savo treneres kažkur turiu, bet galiu paprašyt savo vaiko kad paklaustų ten ko nors.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Olivija @ 2004 09 17, 13:59)
Vaikai jau du metus lanko Lvjs baseiną, tačiau čia kainos nuolat kyla, o ir trenerės tapo abejingos darbui. Padėkite pasirinkti švarų, tvarkingą ir nebrangų baseiną. Gal būt yra nebrangių abonementų 4 asmenų šeimoms?

galvojom galvojom su vyru suside ir nusprendem, kad savo pirmoko dar neleisim i joki papildoma bureli. Jis ir taip visas nusikriokes is prailgintos gruzta rolleyes.gif o be to, mes i baseina ir taip visi kartu bent karta per savaite nueinam...
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 09 22, 16:19)
Čia mano vaiko mokykla clap.gif
Mes irgi lankom tą baseiną thumbup.gif



Pas kurią trenerę lankot? smile.gif
Atsakyti
Mano dukra ten jau antrus metus mokosi plauksti, labai patenkinta, liuks baseinas - svarus, tvarkingas,kiekvienais metais vis geryn ir geryn ten, ir kainos nekyla tongue.gif .
O nuomoja jie ne is 21 vi. patalpas - cia tarp kitko, jie yra Vilniaus vandens sporto mokykla, Skroblų 3A. Musu treneri Liza thumbup.gif Visiems rekomenduoju smartass.gif .
Beje musu firma ten issipirkus abonenta kompanijos darbuotojams, eina 2 karus i savaite, vakarais: 1.5 val. sporto saleje (nauja, super thumbup.gif ) ir dar 1.5 baseine ir pirteleje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Elena4 @ 2004 10 01, 13:13)
O nuomoja jie ne is 21 vi. patalpas - cia tarp kitko, jie yra Vilniaus vandens sporto mokykla, Skroblų 3A.

Baseinas ne sporto mokyklai priklauso, jie tik nuomuoja smile.gif

O kad baseinas geras, pritariu visų 100% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Elena4 @ 2004 10 01, 12:13)
Mano dukra ten jau antrus metus mokosi plauksti, labai patenkinta, liuks baseinas - svarus, tvarkingas,kiekvienais metais vis geryn ir geryn ten, ir kainos nekyla tongue.gif .
O nuomoja jie ne is 21 vi. patalpas - cia tarp kitko, jie yra Vilniaus vandens sporto mokykla, Skroblų 3A. Musu treneri Liza thumbup.gif Visiems rekomenduoju smartass.gif .
Beje musu firma ten issipirkus abonenta kompanijos darbuotojams, eina 2 karus i savaite, vakarais: 1.5 val. sporto saleje (nauja, super thumbup.gif ) ir dar 1.5 baseine ir pirteleje biggrin.gif

Mūsų irgi Liza thumbup.gif
o či aradau info kam reikia:

SVAJONIŲ ŠILAS, VšĮ
Skroblų g. 3A, 2009 VILNIUS, LIETUVA tel. 5 2136941
P.-Pn. 8-17 30. val., Š. 8-15.30 val.
Pradinis apmokymas plaukti vaikams nuo 7 m.
Baseinas laisvalaikiui praleisti, mokytis plaukti
Plaukimas vaikams nuo 7-8 m. (berniukams, mergaitėms). Treniruotės
Gera krepšinio salė, tvarkinga pirtis. Nuoma
Trenerių papildomas mokymas plaukti (vaikams, suaugusiems)
Vasaros stovyklų vaikams, kurie lanko baseiną organizavimas

Atsakyti
Susidūriau su gana įdomiu įvykiu (ir net nežinau ar tai įdomu, ar baisu g.gif ). Maniškis vaikšto į baseiną ir atėjęs iš jo sako, kad trenerės jis nepaklausė ir ji liepė jam perplaukti visą baseiną ohmy.gif Jis man pasakoja, kad ten yra gilu (jam virš galvos), bet jis jį perplaukė. Atseit trenerė ėjo iš paskos...
Ir net nežinau kaip reaguoti, ar ten nėra gilu (nors kiek girdėjau būtent toj 7 vid mokykloj baseinas jau yra nemažas dry.gif ), kaip trenerė nebijojo liepti vaikui plaukti. Juk jis nemoka gerai plaukti, juk mes neperilgiausiai jį lankom.
Bln, o jei jis pradėtų skęsti, ji ką, šoktų į vandenį???
O gal aš per daug reaguoju unsure.gif Sakiau, jei dar kartą lieps taip daryti, eisiu aiškintis dry.gif
Atsakyti

Geriausias baseinas yra prie 21 vid. mokyklos, mano dukra ten jau 2 metus plaukia, kaina apie 20 Lt atrodo g.gif
SVAJONIŲ ŠILAS, VšĮ
Skroblų g. 3A, 2009 VILNIUS, LIETUVA tel. 5 2136941
P.-Pn. 8-17 30. val., Š. 8-15.30 val.
Pradinis apmokymas plaukti vaikams nuo 7 m.
Baseinas laisvalaikiui praleisti, mokytis plaukti
Plaukimas vaikams nuo 7-8 m. (berniukams, mergaitėms). Treniruotės
Gera krepšinio salė, tvarkinga pirtis. Nuoma
Trenerių papildomas mokymas plaukti (vaikams, suaugusiems)
Vasaros stovyklų vaikams, kurie lanko baseiną organizavimas
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 10 28, 09:04)
Susidūriau su gana įdomiu įvykiu (ir net nežinau ar tai įdomu, ar baisu g.gif ). Maniškis vaikšto į baseiną ir atėjęs iš jo sako, kad trenerės jis nepaklausė ir ji liepė jam perplaukti visą baseiną ohmy.gif Jis man pasakoja, kad ten yra gilu (jam virš galvos), bet jis jį perplaukė. Atseit trenerė ėjo iš paskos...
Ir net nežinau kaip reaguoti, ar ten nėra gilu (nors kiek girdėjau būtent toj 7 vid mokykloj baseinas jau yra nemažas dry.gif ), kaip trenerė nebijojo liepti vaikui plaukti. Juk jis nemoka gerai plaukti, juk mes neperilgiausiai jį lankom.
Bln, o jei jis pradėtų skęsti, ji ką, šoktų į vandenį???
O gal aš per daug reaguoju unsure.gif Sakiau, jei dar kartą lieps taip daryti, eisiu aiškintis dry.gif

blink.gif tai negi manai, kad trenere leistu nuskesti tavo vaikui? blink.gif
Ir ka daryt trenerei, jei kruva vaiku baseine neklauso ir isdykauja (zinau, nes mano sunus irgi baseina lanko) - juk ji atsakinga uz ju sauguma. Kaip jai suvaldyt visus? Tai gal ir nebloga bausme nenuoramai paplaukyt papildomai, kad energijos pertekliu tinkamai isnaudotu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kliopa @ 2004 10 29, 10:33)
blink.gif tai negi manai, kad trenere leistu nuskesti tavo vaikui? blink.gif
Ir ka daryt trenerei, jei kruva vaiku baseine neklauso ir isdykauja (zinau, nes mano sunus irgi baseina lanko) - juk ji atsakinga uz ju sauguma. Kaip jai suvaldyt visus? Tai gal ir nebloga bausme nenuoramai paplaukyt papildomai, kad energijos pertekliu tinkamai isnaudotu? rolleyes.gif

Aš tikiu, kad neleistų nuskęsti (bet man ir nesinorėtų žinoti, kad jis pradėjo apskritai skęsti), bet taip rizikuoti manau irgi nereikia mad.gif Visgi jis dar plaukti normaliai nemoka, o ten gylis virš galvos gal net ir man... Nemanau, kad geros tokios bausmės, jau geriau išvarytų iš baseino, o ne tokiomis drąstiškomis priemonėmis imtų drausminti.

Nepateisinu aš tokių bausmių mad.gif
Atsakyti
Del treneriu darbo - nei jus bijokite nei ka... Pati maciau kaip trenere su visais rubais nera i vandeni paskui viena toki judruna...
Atsakyti