Įkraunama...
Įkraunama...

10 metųlaukimas

taigi peskaitydama jusu istorijas nusprendziau ir as savo imesti smile.gif

nuo pat pirmo akiu atsimerkimo buvau apvalute burbule.7 metu svoris taip pat buvo kiek didesnis negu kitu mergaiciu.13 metu buvau tokia issiputus .13 metu patyriau jau pirmaja depresija del antscorio.is mane daug kas tyciojosi taciau savo nuoskaudas paslepdavau dideliam riebiam kepsny su gruzdintom bulvitem dar tarpais kai nekramtydavau (o tai buvo retai blush2.gif uzsigerdavau kolos sr kito gazuooto gerimelio) 20 metu kepsni pakeite dar didesnis o kola vynas ar alus.jauciau kad man nelemta buvo gimti moterim jau geriau buciau storas vyras su alaus pilvuzu g.gif :
viena diena atsistojau pries veidrodi dazytis.paziurejau sau tiesiai tiesiai i akis ir taip isiziurjau jog galvojau permatau save visa apsoliuciai kiaurai.ziuriu ir negaliu patiketi esu grinai lasiniu kalnas su vietom iskilusiais piliakalniais su storom lupo ikritusiom akim ilasiniuota veida.taip atrode kad esu nevykees kepejo teslos likuciu gumulas... apsirengusi begau i miegamaji ir atsiguliau ant grindu ir ilgai ziuredama i lubas masciau.as juk ne tokia viduje as juk noriu ir aktyvaus sporot is pasireiksti daugelyje mokslo saku bet netelpu i jokius remeliu ku remelius didziuasius pasaulio remus!ir pasakiau sau ar tu nori ir mirti tokia apaugele kur tavo tevai nesuras tau net karsto o zeme pirks dvigubai brangiau?

tuo metu mano svoris buvo 97.mano pradzia buvo tokia neimti badauti o valgyti kaip visi normalus zmones o ne teslainiai kaip as.mazinau porcijas niekaip negalejau atsisakyti kiausinienes padariau viena drastiska dalyka isgeriau 2 zalius kiausinius net dabar supykino pagalvojus apie kepta kiausiniene fui blink.gif
emiau pyragaicius tortus valgyti tik sekmadieni taip pagerbdama kristu.as sau ikalinejau i galva jeigu valgau kiekviena diena esu pegede reiskiasi hezaus pamaloninimas man yra kaip paprasta diena ir viskas todel tai sekmadieniai budavo man sventes abipusiskai.labai megau kepta maista taciau kai susiruosdavau ji kepti pagalvodavau kodel as tik su maistu tuos riebalus gaunu kepdama kodel as negaliu ateiti prie saldytuvelio ir atsigerti aliejaus kokia nemaza sauklsta nuo tada nebenaudoju aliejaus o mamos padovanota keptuve be aliejaus kepimui ismeciau tiksliau atidaviau kaimynei kad is vis nebekepciau maisto.taip mesos gabalai skendedavo ne aliejuje o skaidriam vandenukyje su keleta petrazoliu.daznai maista garindavau ant garintuvo.taip per 2 menesius netekau 15 kg ir sveriau apie80-82kg.susiradau daug draugu.beto susislaukiasu vaikelio bet jo besilaukdama niekada nepamirsau savo naujojo gyvenimo budo todel dabar priaugau tik 3kg noriu daugiau numesti todel dabar vel darysiu tik griesciau.taip pat pamegau sporta namie kiekviena diena jam atrandu bent valandele.

laukiu komntaru 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE
taip pat pamegau sporta namie kiekviena diena jam atrandu bent valandele.


šaunuolė esi 4u.gif .dėl sporto ir apetitas susinormalizuoja ir oda pagražėja ir daugybė kitų dalykų.todėl jis tikrai ne tarp kitko tavo istorijoje , manau. smile.gif
kokius pratimus darai?
Atsakyti
visus.as beto buvau didele tingine turejau suni savo bute o as ji per tingejima retai vedziodavau per ji pakeiciau 2kilimus ir dar rekdavau ant jo kaip kvaisa juk cia as pati kalta kad jo nevedziojau o ne jis juk ka jis irgi gyvas organizmas tustinasi.taigi vedzioju suni 4kartus per diena namuose kartu zaidiziai ir tai jau sportas taip per diena su juo uzsiimdama sudeginu nuodeminga bandele ar pns.ant treniruoklio elipsiniio kiekviena diena apie 20min nes daugiau sirdis neleidzia bet vis pajudu o ne sedziu kaip drimba tikra.darau manksta rytais atsikelus net lovai o atsikelus is jos aktyvesne manksta [ritupimu padarau 5o o vakare atsilenkimu taip pat ryte darau pilvo raumenu stiprinima jau matosi pirmi mini rezultatai bet vis geriau negu ansciau jau geriau miaziau bet bent ka nprs negu nieko.tai vat.tik man sunkiai sekas atsisakyti bulviu traskuciu bet padariau tokia apgaule.nusprendziau kiekviena penktadieni nusipirkti maza pakeli traskuciu ir kaf ju uztektu visa savaitgali tai po biski kiekviena diena ir poto visa savaite nejauciu tok priklausomybes.uz tat kai penktadieni jau nespeju nueiti i prekybos centra tai jau ir neinu pasakaus sau pati klata kad nesuspejai o dabar jau ve;u palauk kito penktadienio.kazkaip saves super nevarzau bandau keist gyvenimo buda o ne kankint save ir nors pavalgau kartais puse pakelio traskucio kita diena zinokit vis tiek nukrenta puse kg ar tai 1 ar 0,3 bet krenta o ne stovi ar auga.

be to dekui uz komentara man dabar ju kaip niekad reikia kad zinociau ar gerai darau viska dekui wub.gif wub.gif rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
dekui uz komentara smile.gif
Atsakyti
Labai faina istorija, kad ir man tiek stiprybes... sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui labai [B]citrinuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
tik man sunkiai sekas atsisakyti bulviu traskuciu bet padariau tokia apgaule.nusprendziau kiekviena penktadieni nusipirkti maza pakeli traskuciu ir kaf ju uztektu visa savaitgali tai po biski kiekviena diena ir poto visa savaite nejauciu tok priklausomybes.

och kaip aš tave suprantu irnesakyk.gif
ko tik aš neprigalvodavau dėl šitos savo priklausomybės.
man tai iš vis nežinau kas daros -noris vien tik čipsų prakeiktųjų ir keptų bulvių blush2.gif nu kaip kokiam paršeliui blush2.gif
būna dienų kai nieko daugiau nevalgau,net saldumynų nenoriu.
o va antsvorio turėjau mokykloj bet dabar per pora metų savaime 10kg nukrito kai įsimylėjau ir ėmiau namie gaminti mums abiem.manau padėjo tai kad rūpinuos dar kažkuo be savęs.
o su sportu tai nekaip man ..nors vis žadu žadu bet negaliu jau seniai prisiverst
bet tu tai tikrai labai labai disciplinuota pavydžiu tau.ir iš kur sėmiesi jėgų taip?
kas tave skatina nepasiduoti? bigsmile.gif

Atsakyti
kad noriu keistis ir tiek ax.gif
Atsakyti
o kiek galutiniam rezultate nori svert?
Atsakyti