Įkraunama...
Įkraunama...

Mano rūbų dydis sumažėjo 2,5 karto

Mano mažąjam berniukui eina šešti metukai, taigi, beveik tiek laiko mano svori kaip supuoklės: tai krenta tai kyla (dažniausiai kyla schmoll.gif ) . Na, bet nuo lapkričio mėnesio 2004 metų lietai ir užtikrintai mano rūbų išmieros mažėja, šiai dienai 2,5 išmieros sumažėjo ir procesas vyksta. Bet gi viskas nuo pradžiu.
Po pirmo gimdymo tapau lieknesnė nei buvau iki nėštumo, tai be didelio vargo pavyko išlaikyti penkerius metus, per tą laiką nepavyko sekmingai išnešiuoti keletos vaikelių, buvo įvairių išgyvenimų ir gydymų ir kai pastojau eilinį karta (sekmingai) svarstyklės negailestingai rodė 72 kg , na turint ūgio 1,64 m , patys suprantate tai ne pats geriausias variantas, per neštuma jaučiausi kaip krikštolo taurė,o tai labai padėjo prisidėti papyldomų ir visai nereikalingu kg. Entuziastingai svajojau, kad po gimdymo viskas susitvarkys kaip I kartą biggrin.gif , II karta gimdžiau budama 36 metų (suaugusi teta biggrin.gif ), bet ne viskas taip paprasta. Pradžioje antsvorio lig ir nejaučiau. Buvau labai nustebusi kai seniai matyta pažistama po mėnesio nuo gimdymo paklausė ar aš vis dar nepagimdžiau doh.gif , tai buvo rimtas skambutis, bet dar po keletos mėnesių užlipau ant svasrtyklių ir pasidarė silpna - iki 100 kg truko 3 kg cry.gif . Galvojau, kad reikia kokios tai rimtos ir griežtos priemonės, pvz. dietos, (nes begioti ar mankštintis buvo beprotiškai sunku)sustojau ties "japoniška" 13 dienų dieta, rezultatas - 7 kg po mėnesio +6 verysad.gif , "atradau" bodyfleksa, pati išmokau, pukšėjau kiek be išmanydama rezultatas lyg ir buvo, bet pastojau, apsidžiaugėm ( 7 metus laukėm antrojo kūdikio, o čia per 2 metus vėl pastojau) , džiaugsmas nebuvo ilgalaikis, neštumas negimdinis) , ligoninė, operacija po 6 mėn svėriau 74 ir buvau savimi patenkinta (beveik), gydytoja skyrė vaistus , nuo jų pradėjau plėstis kaip spurga doh.gif . Ir vel viskas nuo pradžių. Daug galvojau, daug skaičiau ir supratau, kad turiu pamylti save ir savo kūną tokius kokius juos padariau per visą gyvenima, o tada atėjo tas optimalus variantas: fizinis krūvis, protinga mitybana ir meilė sau. Lankiau sveikatingumo grupe - daug darėme pratimų iš jogos (2 kartus per savaite), kai pajutau, kad kūnas pradeda "pasitempti" pradėjau daryti Bodyflexo pratimus rytais (per tuos metus išmokau pas profesionalą ), o tada ir maistą pradėjau reguliuoti. Nuo sausio mėnesio išvažiavo mūsų treneris, tai radau puikia šokių mokytoją, dabar lankau rytiečių šokius (2 kartus savaitėje), rytais be didelio prisivertimo darau (apie 25 min) Bodyflexo pratimus, pasitelkiau dar ir specialias kūno priežiūros priemones (nereklamuoju, bet man padeda ir visiškai "palaužė" mano netikėjimą tokio pobudžio priemonėmis FABERLIC firmos anticeliulitinė programa).
Pavasaris ir aš džiaugiosi juo , galėdama grakščiai judėti ir dairytis į mažesnės išmieros rubus. Dabar jau žinau, kad svoris manes klausys.
Taigi , kad gražiai atrodytum reikia mylėti save, rasti sielos ramybę ir nepamiršti judėjimo.
P.S. nesisveriu, tiesiog nenoriu. aplinkinių pastabos kur kas veiksmingesnės, o ir veidrodyje vaizdelis man patinka.
Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Saunuole, puiku kad sekasi....
Tik paaiskink pavadinima......... "Mano rūbų dydis sumažėjo 2,5 karto" . Pradzioje glvojau, kad pora dydziu mazesnius rubus nesioji..... bet tada netiktu tas puse.... jeigu skaiciuojant matematiskai, tai jeigu nesiojai 44 dydi, padalinus ji is 2,5 vel nesamone gaunasi g.gif
Atsakyti
4u.gif SAUNUOLE
Atsakyti
Saunuole kad man tiek valios thumbup.gif
Atsakyti
Taip ir toliau laikykis sekmes ir istvermes tau 4u.gif
Atsakyti
super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 04 14, 08:11)
Saunuole, puiku kad sekasi....
Tik paaiskink pavadinima......... "Mano rūbų dydis sumažėjo 2,5 karto" . Pradzioje glvojau, kad pora dydziu mazesnius rubus nesioji..... bet tada netiktu tas puse.... jeigu skaiciuojant matematiskai, tai jeigu nesiojai 44 dydi, padalinus ji is 2,5 vel nesamone gaunasi  g.gif

tikriausiai turejo omeny, kad dydziai rubu sumazejo 2.5 dydzio, pav., jeigu buvo 44 dydis, tai dabar 41 ar 41.5 dydzio rubus nesioja.
Atsakyti
gal zinot kur rast koki protinga lieknejimo buda.Viena temuke radau bet ten tik iki 25 m tinka,o kur vyresnem? g.gif
Atsakyti
skaityt dietu skiltyje ;D
ten daug visokios informacijos biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif saunuole.. turbut labai save myleti reikia kad svorio metimas sekmingas butu ir saves neskriaustumei..
Atsakyti