Įkraunama...
Įkraunama...

*Naktiniai klubai*

Aciu, merginos smile.gif
mes vyksime savaites pradzioje. O iki savaitgalio i klubus jie neis, nes darbo reikalai laukia. Taigi, ejimui i klubus liks tik savaitgalis. Tai pasirinksim viena is jusu duotu klubu. O savaitgalio gale jie atgal skris (as dar kelias dienas pasiliksiu clap.gif ). Tai ne taip jau daug to laiko tures, po klubus vaikscioti.
Aciu, visoms patarusioms...
Atsakyti
siulyciau forum palace
Atsakyti
man patinka forum palace thumbup.gif
Atsakyti
NAGI PAREKOMENDUOKIT vilnietes smile.gif kur mamkoms vienoms be vyru nueit g.gif kazkaip su nestumo pradzia baigesi mano vaiksciojimai po kubus, tai baisiai atsilikus esu, nezinau nei kur geriau, nei kaip kas kur rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip jusu vyrai reaguoja kai jus iseinat i klubus? O gal kartu einat? Maniskis net purtosi nuo tokios minties mad.gif , o man patinka pasisokti wub.gif
Atsakyti
QUOTE (igne:) @ 2004 09 16, 19:03)
O kaip jusu vyrai reaguoja kai jus iseinat i klubus? O gal kartu einat? Maniskis net purtosi nuo tokios minties mad.gif , o man patinka pasisokti wub.gif

maniskis ne megejas po klubus tasytis, o man patinka prasiblaskyti ten su gera company smile.gif reakcijos dar nezinau, bet siaip jis nelabai priestarauja kad kur eiciau,. tik pirma viska issiaiskina laugh.gif
Atsakyti
O ka jus manot apie "Zepelinus" Kaune? Man tai ten ir muzika, ir programos savaitgaliais, ir aptarnavimas thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu jau nulindo kazin kur si temele - atrodo, kad mamytes visai nesilinksmina biggrin.gif biggrin.gif O labai idomu kitu nuomones paskaityti.
As seniau tai labai daug varinedavau, zinojau visus Vilniaus klubus. Bet po to istekejau laugh.gif dar po to leliukas, tai ir baigesi mano gastroles. Na bet 2.gif paaugo ir mamyte pradeda atgaivinti uzklasine veikla.
Tai va siom dienom buvau Brodvejui ir Prospekto pube. Abiejuose visai nieko, labai smagi muzika, pradzioj groja grupes. Gal tik Brodvejui publika fainesne ir siaip daug daugiau zmoniu. Ai dar Ministerijoj buvau kazkada, tai pasirode kad ten vienos paneles, jei eiti be vyriskiu, tai butu liudna biggrin.gif
Atsakyti
Mergytes o ka galit pasakyti apie Kauno klubus?Norim sia savaite eiti,bet jau taip esam uzsisedeje, kad nezinom kas kur ir kaip.Padekit clap.gif
Atsakyti
kas dar nebuvo , galeciau patarti nueiti i Brodvejaus teatra arba kitaip i Niujorko kluba. Bilietas brangus 30 litu, taciau programa atperka visa kaina. As maciau ju varjete pristatyma. , joje ir dainavo ir soko nu vienu zodziu kaip holivude.
Atsakyti
QUOTE (sabel @ 2004 11 08, 15:09)
kas dar nebuvo , galeciau patarti nueiti i Brodvejaus teatra arba kitaip i Niujorko kluba. Bilietas brangus 30 litu, taciau programa atperka visa kaina. As maciau ju varjete pristatyma. , joje ir dainavo ir soko nu vienu zodziu kaip holivude.

O jis yra buvusiam Tevynes kino teatre? Jau ne pirma karta girdziu, kad ten smagi programa, reikes kada apsilankyti. Gal papasakosi daugiau, kas ten vyksta.
Atsakyti
Labi,

Noreciau klaipedieciu nuomones ,koks geras klubas ,kur gera sokiu muzika ,pasisokti,pasedeti smagiai butu galima wub.gif
Atsakyti