Įkraunama...
Įkraunama...

Rokų vidurinė mokykla

Ką galėtumėte papasakoti apie Kauno Rokų vidurinės mokyklos pradines klases bei jose dirbančius mokytojus? Ar verta į ją leisti mokytis savo atžalą? Ko ten yra mokoma? Ar tiesa, kad mokytojai neveda pamokų, atėję į darbą streikuoja ir už neatliktą darbą reikalauja atlygio? Kokie papildomi užsiėmimai ar būreliai joje veikia? Ar mokykla paruošia mokinius tolimesniam mokymuisi? Iš anksto dėkoju. smile.gif
Atsakyti
sveiki, o tai niekas apie sia Roku vidurine nieko nezino? g.gif Nejau nera tokiu, kuriu vaikuciai lanko sia vidurine? Prasau parasykite man, as galvoju savo atzala i ja vesti...
Atsakyti
QUOTE(Rominta @ 2008 03 27, 01:04)
sveiki, o tai niekas apie sia Roku vidurine nieko nezino? g.gif Nejau nera tokiu, kuriu vaikuciai lanko sia vidurine? Prasau parasykite man, as galvoju savo atzala i ja vesti...

Yra smile.gif
as pirmus metus vesiu savo atzala i roku vid. ,del streiku tai kaip ir visur...ne pirmi ir ne paskutin.,mokiniu paruosimas kiek girdejau geras,mokiniai dalivauja daugelije renginiu,konkursu.
pradinukams yra prailginta grupe. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rominta @ 2008 03 24, 18:12)
Ką galėtumėte papasakoti apie Kauno Rokų vidurinės mokyklos pradines klases bei jose dirbančius mokytojus? Ar verta į ją leisti mokytis savo atžalą? Ko ten yra mokoma? Ar tiesa, kad mokytojai neveda pamokų, atėję į darbą streikuoja ir už neatliktą darbą reikalauja atlygio? Kokie papildomi užsiėmimai ar būreliai joje veikia? Ar mokykla paruošia mokinius tolimesniam mokymuisi? Iš anksto dėkoju. smile.gif


laba diena, Rominta
mano sunus ir dukra baige Roku vidurines pradines klases, o po to tese mokslus aukstesnese klasese ir esame patenkinti.
Siemet pirmokus mokys labai fainas mokytojas metodininkas Jonas. Jis daug keliauja su mokiniais, moka suburti tevus, klaseje labai silta atmosfera. Tiesa, pradinese klasese siemet sustate naujus langus.
Atsakyti
biggrin.gif Mano sūnus baigė Rokų vidurinę mokyklą. Paruošimas jau nuo pradinių klasių buvo labai geras. Šiuo metu sėkmingai studijuoja Medicinos universitete. Pradinėse klasėse mokė mokytojas Jonas. Pritariu anksčiau rašiusiai,kad šis mokytojas ypač geras ir dabar formuoja pirmą klasę. Nenusivilsite
Atsakyti
as baigiau Roku vid mokykla. tik geru zodziu galiu pamineti bendrai. yra daug veiklos uzklasines, mokytojai silti ir geranoriski tik reikia to noreti ir viskas bus pasiulyta dar daugiau nei paprasai. Labai veiklus ir protingas direktorius, bent pries 10m buvo, bet ir dabar teko sutikti toks islikes.
Atsakyti
Rudenį bus metas į pirmą klasę mano merginai. Renkamės kur geriau ją leisti, į Rokų vidurinę ar rajono pradinę, manau pasirinkimas labiausiai priklausys nuo būsimos mokytojos. Išnagrinėjau Rokų vidurinės puslapį internete nuo-iki, radau pavardes mokytojų, kurios kitais metais turėtų mokyti pirmas klases. Bet kas iš tų pavardžių, jei nieko daugiau nežinau... Gal galėtumėte papasakoti kažką gera/bloga/įdomaus apie mokytojas, šiuo metu mokančias ketvirtas klases? (jei galima į AZ)
Atsakyti
Kas ką galit pasakyt apie Rokų pradinę mokyklą?
Atsakyti
kiek žinau, mokykla yra gan nebloga..
uag veiklos,rneginių..
mokymas visai fainas..
labai fainos klasės thumbup.gif
Atsakyti
Jaukios klases, klasese mokosi nedaug vaiku, tad mokytojos gali skirti daug individualaus demesio kiekvienam mokinukui. Saugi, aptverta teritorija, toliau nuo gatves. Faina mokyklele. Tikrai daug mieliau savo vaika leisciau i sia, o ne i Roku vidurine.
Atsakyti
Labai norėčiau daugiau atsiliepimų apie šią mokyklą.
Papasakokit, mamos ir tėčiai, ką žinot, ką girdėjot mirksiukas.gif .
Kokie būreliai yra šioje mokykloje? Ar yra prailginta grupė pradinukams?
Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Na, jau prasidėjo mokslo metai. Tai gal galit kas nors ką nors papasakoti? g.gif
Atsakyti