Įkraunama...
Įkraunama...

Radvilėnų vid. mokykla

Niekas neparaso apie sita mokykla schmoll.gif gal nieko gero? Keisti pasirinkima. Nors mokytoja patiko smile.gif
Atsakyti
o..mano buvusi mokykla..kol ten mokiausii man ji patiko,bet patiko dėl žmonių, kadangi mokykla maža pažinojau beveik visus,apie kievieną žinojau labai daug nors ir nebendravau,juk tokia maža mokykla..kaip kaimas.visa mokykla mane vadino žirafa ;D bet kai išėjau supratau kad ji tokia maža kaip viena klasė, ir visi kovoja dėl išliko,kad neprapultum reikia elgtis žiauriai. tik perėjus į kitą mokyklą supratau kokia ji maža,jau 3 metai praėjo kitoj mokykloj bet kasdien matau vis naujų veidų,dar nevisus mačiau.,.o ten viena klasė.visi savi.va kas dėl mokytojų ir mokslo lygio,tai mokytoja bent kai aš mokiausi nejaunesni nei 60 metų,gal 2 ar 3 tik jaunesni,neprigirdi,daug nukvaišusių, anglų niekada neišmoksi nes nemokina,kita ne mano mokytoja vaikus ir muša ir pravardžiuoja,vandensiu zn apliejo.sako kad ten ir mokytis lengva ir nepauošia,už nieką gerus pažymius rašo,bet perėjus į kitą mokyklą kaip tik pakilo vidurkis visu balu,nors kiek pamenu mokytos nelb reikėjo,bent 5,6 klasėj. ir minusas kad iki 10 klasių tik,bet ten tiek patirta..ach...nesigailiu,kad ten mokiausi.s
Atsakyti
Tai ką, pati užvedžiau temą prieš keturis metus, pati dabar ir apibendrinsiu... smile.gif
Trumpai tariant - nieko gero. Kol direktorė nepakeis to dinozaurų laikus menančio kolektyvo (su retomis maloniomis išimtimis), tol nieko gero ir nebus. Tikrai nieko prieš garbaus amžiaus pedagogus neturiu, jei jie širdimi jaunatviški ir šiuolaikiški - tai tik pliusas. Bet Jono Žemaičio Vytauto pagrindinėje jie, deja ne tokie. Gailiuosi, jog leidau abu vaikus - laukiam greičiau gimnazijos, nesinori blaškytis.
Taigi, paskutiniam komentarui kaip ir pritariu smile.gif
Atsakyti
Nuo kitų metų ši mokykla virsta tik 8-mete ( taip vadinama progimnazija )
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2012 02 29, 01:25)
Tai ką, pati užvedžiau temą prieš keturis metus, pati dabar ir apibendrinsiu... smile.gif
Trumpai tariant - nieko gero. Kol direktorė nepakeis to dinozaurų laikus menančio kolektyvo (su retomis maloniomis išimtimis), tol nieko gero ir nebus. Tikrai nieko prieš garbaus amžiaus pedagogus neturiu, jei jie širdimi jaunatviški ir šiuolaikiški - tai tik pliusas. Bet Jono Žemaičio Vytauto pagrindinėje jie, deja ne tokie. Gailiuosi, jog leidau abu vaikus - laukiam greičiau gimnazijos, nesinori blaškytis.
Taigi, paskutiniam komentarui kaip ir pritariu smile.gif

Pilnai pritariu, tokios sustingusios mokyklos turbut paieskoti reiketu. Siemet pakeiteme mokykla ir sunus pradejo lankyti Purienu, tai galutinai supratau kokia beviltiska buvo tiek senoji mokykla tiek, deja, mokytoja. Nemyli ten mokytojai nei vaiku nei savo darbo. Turim su kuo palyginti, todel visiems noreciau parekomenduoti paieskoti kitu variantu, nereikia traumuoti vaiku.
Atsakyti
Gal kas parasytu kokiu atsiliepimu apie pradiniu klasiu mokytoja Danute Petryliene? g.gif
Atsakyti
Sveiki, butu smagu jei galetumete pasidalinti nuomone apie dabar Kauno Jono Žemaičio - Vytauto progimnazijoje vykstancius procesus.

Kokia teveliu, kuriu vaikai siuo metu lanko sia mokykla nuomone?

Ypatingai domina, progimnazios klases (5-8).

Aciu!

Atsakyti

Parašysiu savo atsiliepimą apie pradines klases.

Mokyklą pasirinkome, atsižvelgiant į du pagrindinius  kriterijus. Vienas jų  – patogus atvažiavimas, pakeliui į darbą – iš darbo . Antras kriterijus – patiko mokytoja , mokyklos atmosfera. Pagelbėjo geros rekomendacijos iš draugų ir pažįstamų. Kadangi esu dirbanti, aktuali buvo ir popamokinė veikla. Man labai patinka, kad mokiniai gali būti mokykloje iki vakaro su prižiūrinčiais mokytojais, paruošti pamokas ir lankyti būrelius. Kurių išties nemažai.

Mokykloje tvyro, kaip aš sakau,  „kaimo“ atmosfera. Visi vieni kitus pažįsta. (Nuo budintėlės iki direktorės ) . O kas turbūt įdomiausia -  nėra jokių rinkliavų mokyklai! Lanko antri metai ir nieks neprašo, ir neprašė klasių remontui, naujiems suolams, ir t.t... Po truputį, pati mokykla iš savų lėšų tvarkosi.

Atsakyti

Sveiki,

Kas girdėti apie mokyklos reorganizaciją? Turėčiau savo pirmokėlę vesti į šią mokyklą rudenį ir nebežinau, ar bus kur vesti? Gal galite pasidalinti įspaūdžiaia apie Liną Kavaliūnienę, nes kaip, suprantu, būtent jai atitektų būsimi pirmokėliai.

Atsakyti