Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

QUOTE(rene' @ 2015 02 24, 19:32)

Skelbiam sau užduotį.  4u.gif bent trys nuogi NE per savaitę,-  be jokių paaiškinimų pasiteisinimų. mirksiukas.gif


Aš išmokau pasakyti "ne"... išmokau pakovoti už save ir savo vaikus... išmokau daryti tai ko noriu... Įgyvendinau kai kurias vaikystės svajones... įgyvendinau tai, apie ką net nedrįsau svajoti nes ŽINOJAU, kad tai ne man... bet dabar tai turiu...ir- esu savimi, tokia, kokia esu, nebebijau to, charakteris išlindo, mano tikrasis charakteris, visu bjaurumu, bet, keista, atsirado ir daugiau mane mylinčių žmonių, draugų... procesas buvo ilgas, o jo pradžia- skyrybos su vyru, išgrūdau, išsilaisvinau, ir pradėjau naują gyvenimą...
Deja, ne viskas taip gražu- santykių su žmonėm kurti nemoku, nieko artyn neprisileidžiu, tiesiog negaliu, nepasitikiu... gal ir norėtųsi, bet... mėginau, bet nesigavo, ir daugiau nebemėginsiu... rolleyes.gif Na, ir pasitikėjimas savimi- man jo trūksta, jis didėja, iš šalies to nesimato, bet vis tiek trūksta... smile.gif
Atsakyti

Vaikai, augę alkoholikų namuose, išsiugdo panašius asmenybės bruožus ir savybes. Janet Woititz 1983 m. Išleido savo bestselerių knygą „Alkoholikų suaugusieji vaikai“. Jame ji apibūdino 13 alkoholikų suaugusių vaikų savybių, tačiau tas pačias savybes taip pat pritaikė tiems, kurie užaugo namų ūkiuose, kur egzistuoja kitas kompulsyvus elgesys, pavyzdžiui, azartiniai lošimai. , piktnaudžiavimas narkotikais ar persivalgymas. Woititz sako, kad suaugę vaikai, patyrę lėtinę ligą, griežtą religinį požiūrį, globos namus ir kitus sutrikimus, taip pat susitapatinę su savybėmis.

Atsakyti

Leisk jiems kalbėtis. Paklauskite jų, kaip alkoholis priverčia juos jaustis ir ar jie mano, kad turi problemų. Padarykite tai, kai jie yra blaivūs: gali būti viliojanti pokalbį ten ir tada, tačiau rezultatas paprastai yra daug geresnis, jei jų neveikia alkoholis.

Atsakyti