Įkraunama...
Įkraunama...

Šuolis su guma

Sveiki,

pamenu, prieš keletą metų girdėjau apie šuolius su guma nuo Vilniaus tv bokšto. Gal žinote, ar tai vis dar organizuojama?
ir šiaip -- kur būtų galima tai padaryti?

ačiū
Atsakyti
Jau antri metai nebematau tos platformos, kur vyksta šuoliai televizijos bokšte unsure.gif
Atsakyti
verysad.gif

o gal kas nors mato kur nors kitur?... ax.gif
geriausia - Vilniuj ir aplink?
Atsakyti
manau tikrai nesunkiai imanoma rasti internete rolleyes.gif

p.s. nukrypsiu nuo temos - kas toks jusu avataruose? atrodo lyg ir tas pats vaikinukas pas abi rolleyes.gif
Atsakyti
tikrai ne tas pats lotuliukas.gif
kiek suprantu, Makaliaus avatare - pats Makalius.
o va manajam - Kaan Tangöze.
Atsakyti
nuo suoliu iki avataru....
Atsakyti
QUOTE(LijaAntLedo @ 2008 05 01, 18:55)
p.s. nukrypsiu nuo temos - kas toks jusu avataruose? atrodo lyg ir tas pats vaikinukas pas abi  rolleyes.gif

Aš pats ir esu tas vaikinukas laugh.gif

Va, ką radau : Šuoliai su guma. bigsmile.gif
Atsakyti
As labai noriu su guma nusokt bet visa laika susilaikau ,be galo baisu pasidaro blush2.gif
Atsakyti
Jei labai nori, tai ir nugali baimę tongue.gif
Atsakyti
sededavau atsimenu pamokose ir matydavau kaip ekstremalai sokineja su guma,nuo televizijos boksto... mirksiukas.gif taciau man niekados nekilo noras,nes esu bailiuke blush2.gif
Atsakyti
praeita vasara pamenu skambinausi i tv boksa klaust del tu suoliu, sake kol kas suoliai nutraukti. siemet nesidomejau, bet jei nieks nemato sokinejant, matyt nevyksta irgi. o as taip noreciau visai... be to ir brangiajam jau seniai esu sugalvojus tokia staigmena padaryt-nusivest nuo tv boskto nusokt, ale ziuriu neiseis ta nora ispildyt... verysad.gif
gal nebeapsimoka jiems... neatsiranda norinciu..? verysad.gif
Atsakyti
Man labai įdomu, ar tos gumos tikrai išlaiko žmogaus svorį, laiku tikrinamas susidėvėjimas g.gif brrr, net nupurto pagalvojus apie tai doh.gif
Atsakyti