Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos - melanoma 9

ka tik is ligonines,isene pora siulu,sake viskas ispjauta,tik reikia db kaskart tikrint kirksni,nes jie nzn ar paleidi metastazes,jei paleido,tfu tfu tfu,tal limfazgis juos gaudo,ir padaro blogas lasteles i geras,negali jo ispjaut,nes jej ispjaus,tai metastazes iskart i organizma,Dieve net nenoriu apie tai sneket,tai va,biski nusiraminau,ir meldziuos kas diena,kad viskas gerai pasibaigtu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 11, 11:59)
ka tik is ligonines,isene pora siulu,sake viskas ispjauta,tik reikia db kaskart tikrint kirksni,nes jie nzn ar paleidi metastazes,jei paleido,tfu tfu tfu,tal limfazgis juos gaudo,ir padaro blogas lasteles i geras,negali jo ispjaut,nes jej ispjaus,tai metastazes iskart i organizma,Dieve net nenoriu apie tai sneket,tai va,biski nusiraminau,ir meldziuos kas diena,kad viskas gerai pasibaigtu rolleyes.gif


laikykis ir kovok, nepasiduok, jauna esi, organizmas stiprus, nugalėsi. Aš, ieškodama dvasines paramos, radau puslapį www. iveikliga.lt. paskaitinėk, rasi gerų minčių.
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 10, 17:41)
sveiki,cia Oksana (ksien),kaip pasakyt kad operacija praejo sekmingai,pati jo,bet narkozes man pagailejo,nors ir babkiu daviau,atsipiajkejau,girdziu daktarai kalbasi,galvojau viskas,ir jauciu kai koja siuva,o Dieve,bandziau atsimerkt,rekt,pasijudint,bet negalejau,visas kunas buvo sukaustytas,poto vel uzsnudau,bet jausmas siaubingas,anisteziologas net neatejo po operacijos pasisneket isivaizduojat,nors pas visas buvo ka operavo palatoj.ryt vaziuoju siulus isimt ir analizu,bijau,noriu kad kuo greiciau pasibaigtu sis kosmaras,pavargau nuo ligoniniu,nuo gailescio,nuo barimo,nuo visko...noriu kad viskas griztu i savo vezias.Kirksni spaudzia limfazgi,sake kad tikrint kiekviena kart,ar nera guzeliu,bijau neisprotet,mamai iki siol nieko nesakau,ir taip visa drebanti vaiksto,sitoj situacijoj suzinojau kas mano tikri draugai,o kas tiesiog pazistami unsure.gif bet tikiu kad viskas bus gerai,jau laukiu vasaros,nors reiks teptis kremais apsauginiais ,bet nieko,juk cia ne beda.Lb nervinausi,kad randas didelis ant blauzdos,kaip sijona,sortus uzmaut,bet draugas pasake,kad nuo as negrazesne netapsiu,ir neleis man nesiot kelnes lotuliukas.gif tai va t tiek.Dar norejau paklaus,gal yra kazkokio maisto,kurio negalima balgyt,sergant melanoma?man palatoj moteriske sake kad B vitamino negalima,nzn,tiesa tai ar ne



Mano vyrui tai nesake, kad ribotu kazkoki maista, tik va jau vitaminu ir papildu tai reikia atsisakyti, ypatingai kur B 12 grupes yra, o is maisto produktu tai ju neisrinksi. Todel gyvenk, dziaukis ir nuolat tikrinkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2009 02 12, 10:55)
Mano vyrui tai nesake, kad ribotu kazkoki maista, tik va jau vitaminu ir papildu tai reikia atsisakyti, ypatingai kur B 12 grupes yra, o is maisto produktu tai ju neisrinksi. Todel gyvenk, dziaukis ir nuolat tikrinkis 4u.gif

bliamba geriu propolis vitaminas E,gerina krauja,bet daktaras net nieko nesake ka negalima vartuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 12, 14:38)
bliamba geriu propolis vitaminas E,gerina krauja,bet daktaras net nieko nesake ka negalima vartuot g.gif



Pasikonsultuok su operavusiu gydytoju, gal E nieko, svarbu ne B grupes, nes jie skatina lasteliu augima, taip pat ir piktu lasteliu.Bet kuriuo atveju pasikonsultuok.
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2009 02 12, 17:03)
Pasikonsultuok su operavusiu gydytoju, gal E nieko, svarbu ne B grupes, nes jie skatina lasteliu augima, taip pat ir piktu lasteliu.Bet kuriuo atveju pasikonsultuok.

apie B tai sake palatoj moteriske,kad negalima,gerai aciu lb
Atsakyti
sveikos gal kas ka zino apie zpv ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 12, 14:38)
bliamba geriu propolis vitaminas E,gerina krauja,bet daktaras net nieko nesake ka negalima vartuot g.gif



Žinai, man gydytoja po operacijos sakė pagert ProGard Antioxidant. Tai vitaminų ir antioksidantų kompleksas. Baigiu jau antrą pakuotę išgert. Man ji sakė, kad tai nauji papildai prie melanomos.
Atsakyti
Labas, Oksana,

dziaugiuosi, kad operacija jau praejo, ir siulai jau istraukti smile.gif
Taigi viskas tvarkosi:)
o del maitinimo - kiek skaiciau cia forume apie onkologines ligas, tai moterys lyg saldumynus riboja. Toje temoje jos placiai isdiskutavusios apie maitinimasi, gal ten rastum naudingu patarimu ta tema.


Atsakyti
QUOTE(Blondine2 @ 2009 02 12, 18:06)
Žinai, man gydytoja po operacijos sakė pagert ProGard Antioxidant. Tai vitaminų ir antioksidantų kompleksas. Baigiu jau antrą pakuotę išgert. Man ji sakė, kad tai nauji papildai prie melanomos.

kur galiu isigyt juos ir kiek kainuoja 4u.gif
Papildyta:
ruduke aciu labai uz palaikyma 4u.gif pergyvenu del to limfazgio,paskauda kartai,skaiciau daug apie ji,jei skauda reiskias gaudo ar infekcijas,ar siaip kazka blogo,as tai jauciu kad blogas lasteles valgo,tik duok Dieve,kad visas bjaurybes suvalgytu unsure.gif labai noriu padekuot jums uz palaikyma,nieks taip nesupras ir nepalakys,tik tie kas susidure su tuom,aciu jums mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vasario 16 dieną 16 val. įvyks retomis onkologinėmis ligomis sergančių ligonių draugijos (ROLLD) narių susitikimas kavinėje „Mano Alibi“ Totorių g. 18, Vilniuje.
Labai kviečiame visus sergančiuosius, sirgusius retomis onkologinėmis ligomis atvykti kartu su savo artimais žmonėmis.

linkime jums ir jūsų artimiesiems sveikatos,

draugijos pirmininkė,
Kristina

Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 12, 20:47)
kur galiu isigyt juos ir kiek kainuoja 4u.gif
Papildyta:
ruduke aciu labai uz palaikyma 4u.gif pergyvenu del to limfazgio,paskauda kartai,skaiciau daug apie ji,jei skauda reiskias gaudo ar infekcijas,ar siaip kazka blogo,as tai jauciu kad blogas lasteles valgo,tik duok Dieve,kad visas bjaurybes suvalgytu unsure.gif labai noriu padekuot jums uz palaikyma,nieks taip nesupras ir nepalakys,tik tie kas susidure su tuom,aciu jums mergytes 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

http://www.vaistai.l...=Antioksidantai
Cia ir kur yra ir kiek kainuoja .
Gal kas gali parasyt gera diagnostikos kabineta , reikia nustatyt piktybine ar ne ?
Atsakyti