Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo pagalvės

Sveikos esamos ir busimos mamytes, smile.gif
Girdejau apie naujai atsiradusi dalyka, maitinimo pagalves, g.gif tai vat brangiosios noriu Jusu ar tai reikalingas daiktas ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stilinga_mamyte @ 2008 05 30, 19:46)
Sveikos esamos ir busimos mamytes,  smile.gif
Girdejau apie naujai atsiradusi dalyka, maitinimo pagalves, g.gif  tai vat brangiosios noriu Jusu ar tai reikalingas daiktas ?  ax.gif


sveikos visos, buvau nuejusi aplankyti senos drauges, kuri neseniai susilauke mazyles ir pastebejau kad ji turi tokia keista pagalve ir paklausiau kam i skirta. pasake, kad labai patodu maitinti kudyki pasidejus ant keliu ta pagalve, o ant jos kudyki.ir vaikas guli stabiliai ir mamytes viena ranka laisva.
Atsakyti
hmm skamba tikrai gerai, o kas zino is ko jos buna padarytos ? ax.gif noreciau, kad man ir mano busimam mazyliui butu patogu nestuke.gif
Atsakyti
vat vat man irgi idomu pasidare, drauges tai tokia lengvute buvo, sake kad is polistirolio. girdejau kad yra net is krikiu lukstu,kad kudikio nugaryte masazuotusi...
ir as tokios noriu... ax.gif
Atsakyti
gal dar kas turite kokiu atsiliepimu ? niekaip neapsiprebdziu ar pirkti ? beja kur tokiu galeciau isigyti ? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Mes laukiames pirmojo vaikelio. Mane irgi domina maitinimo pagalvės, tai vis galvoju ar verta ją pirkti ar ne (gal galima patogiai matinti mažiuką ir ant parastos pagalvės g.gif )... Aš mačiau va tokias:
user posted image
user posted image
Tokių pagalvių mačiau Kaune parduotuvėj "Dar ne mama". Jų užpildas yra polistirolis. Grikių lukštų užpildo pagalvėm jie jau neprekiauja, nes pačios pagalvės būdavo labai sunkios (apie 4-5kg).
Dar mačiau kažkokių "Vaikutyje" savanorių pr.
Atsakyti
yra yra su krikiu lukstais... bigsmile.gif maciau klaipedoje "mamalux" parduotuveje. yra ir vilniuj. tiesa, kad jos sunkesnes uz polistiroli, bet tai naturalus uzpildas, as tokia pagalve turiu, susistumdau tuos lukstus kaip man patogu... 4u.gif negaliu be jos miegoti ir savotiskas masazas iseina ax.gif
maciau dar ir universalia pagalve, kur besilaukancios mamytes gali patogiai issimiegoti ir kudykuti pamaitinti ant tos pacios pagalves.
Atsakyti
o kokia kaina ju? 4u.gif
Atsakyti
polistirolines- 87lt
grikines- 99lt. o universalios- 159lt. tokias kainas maciau "mamalux" klaipedoje.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

galiu pakonsultuoti del maitinimo pagalves, nes tokia turiu. Pirkau tuo metu kai reikejo zindyti kudiki. Labai skaudejo nugara maitinant, tad nebuvo kada ieskoti pigesnes, mokejau 230 litu. Galite pasiziureti cia nemazai informacijos. http://www.agu.lt/po...roducts_id=1254
Is mano patirties, nezinau ar buvo protinga tiek moketi? zinoma tokia pagalve labai reikalinga tik ne uz tokia kaina. Sintetikos nepirkciau. Bet mazylis paragaves misinuko is buteliuko atsisake zysti kruti ir pagalve tapo nebutina. Tai dabar man jos nereikia, gali buti kaip atrama sedeti ar geleti vaikeliui, arba paciai labai patogu guleti ant jos. viskas gerai tik kad brangu. Galite klausti jei kas domina. Matau cia naujiena, uzsienyje visos mamos turi toki daikta.
Atsakyti
aciu brangiosios uz informacija mirksiukas.gif
moketi 230 LT man tikrai barngu blush2.gif , bet jei mamalux siulo uz tokia kaina tai kodel nepabandzius thumbup.gif ir nepasinaudojus proga mirksiukas.gif beja gera dovana jau pagimdziusiai mamytei thumbup.gif
Atsakyti
Man tai mama pasius tokią pagalvę ax.gif
Atsakyti