Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Kika"

Sveiki,ka manote apie parduotuve Kika?Parasykite savo atsiliepimus.Is tiesu as sia parduotuve esu pasibaisejus.Neseniai joje nusipirkau juru kiaulyte.Po kiek laiko ji susirgo vezem pas veterinarijos gydytoja,bet jis nieko jai nepadejo tik suleido vaistu.Kita diena juru kiaulyte mire.Mano manymu Kika pardavineja labai silpnus,kartais sergancius augintinius. As nebepirksiu toje parduotuveje jokiu augintiniu .Istorija su triusiuku Stai jums dar viena istorija su triusiuku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2014 01 06, 15:36)
Sveiki,ka manote apie parduotuve Kika?Parasykite savo atsiliepimus.Is tiesu as sia parduotuve esu pasibaisejus.Neseniai joje nusipirkau juru kiaulyte.Po kiek laiko ji susirgo vezem pas veterinarijos gydytoja,bet jis nieko jai nepadejo tik suleido vaistu.Kita diena juru kiaulyte mire.Mano manymu Kika pardavineja labai silpnus,kartais sergancius augintinius. As nebepirksiu toje parduotuveje jokiu augintiniu .Istorija su triusiuku  Stai jums dar viena istorija su triusiuku. verysad.gif



Sveiki. Tikrai nepatarciau pirkti Kikoje gyvunus..
Girdejau apie banguotukus, kad pateles yra specialiai apsvieciamos kazkokia lempa, kad negaletu susilaukti palikuoniu. Nezinau ar tai tiesa, bet kiek domejausi, pikrti pausciukai is Kikos tikrai neturejo vaiku...
Ir siaip as tikrai nerizikuociau ten pirkti, nes nei gali suzinoti kiek laiko gyvunui, nusiure visi, o kainos ten, tai...
Geriau vaziuokite i turgeli, ten daugiau pasirinkimo ir tikrai sveiki gyvunai. (Aisku ir ten visko gali buti, bet tikrai ne taip, kaip parduotuveje).
As pirkau turguje banguotuka, tai rugseji jam jau bus 10 metu (tfu tfu tfu). Tai turetu daug sakyti wink.gif
Neapsigaukite wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gerai jau pirkt iš patikimų žmonių ar veisėjų, nes ir tam pačiam turgelį, pardavinėjami ir nesveiki gyvūnai. Pirma prieš perkant reiktų pažiūrėt ar pas gyvūną nesimato jokių ligos požymių, nes visgi jeigu gyvūnas serga kartais tai tikrai matosi, o pasikliaut kikos pardavėjom nelabai derėtų.
Atsakyti
Taip, tikrai pritariu. Visur pasitaiko nesveiku, todel pries perkant reikia perskaityti butina info apie ta gyvuna, kuri ruosiesi pirkti, kad neapsigauti wink.gif

QUOTE(Makacenas @ 2014 04 29, 16:38)
Gerai jau pirkt iš patikimų žmonių ar veisėjų, nes ir tam pačiam turgelį, pardavinėjami  ir nesveiki gyvūnai. Pirma prieš perkant reiktų pažiūrėt ar pas gyvūną nesimato jokių ligos požymių, nes visgi jeigu gyvūnas serga kartais tai tikrai matosi, o pasikliaut kikos pardavėjom nelabai derėtų.

Atsakyti