Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris aliejukas geriausias?

Apklausa: Kuris aliejukas geriausias? (197 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali

Turiu Wella SPA Luxe aliejuką.

Puikus šis aliejukas :4u:  O ir taupiai naudojasi. Man 3-kart ilgiau užteko nei Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Light (su marulos aliejumi). Šį dabar baiginėju, nieko gero pernelyg negaliu apie jį pasakyti. Tiesa, tik kvapas malonus.

Atsakyti
Manau, kad geriausias aliejukas yra tas, kuris tinka būtent jūsų plaukams. smile.gif
Vieniems puikus yra kokosų aliejus, kitiems simondsijų ir t.t.
Juk ir plaukai skirtingi. Sausi, greitai besuriebaluojantys, lūžinėjantis, slenkantis ir t.t.
Esu plaukų priežiūros priemonių maniakė ir išbandžiau tikrai daug visko.
Pvz. nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo tinka kokosų arba santalų aliejus + citrinos sultys.
Plaukams ir galvos odai labai tinka migdolų arba simondsijų aliejus.
Man dar labai patinka su Amla. 4u.gif
Atsakyti
Parekomenduokit koki patikusi (be silikonu) alieju plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2017 07 23, 22:37)
Parekomenduokit koki patikusi (be silikonu) alieju plaukams  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Man labai patiko šis 4u.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Kerasatse elixir ultime. Nerealus, nukonkuravo visus iki tol naudotus bandytus, Aisku poveikis lokalus, bet.. po "damutes" balyage dazymo plaukai buvo pasidare kaip siaudai, velesi i dredus, issukuot budavo valandos reikalas ir dar slinko belenkaip dabar plaunu su kerastase sampunu ir pries dziovinant patepu plaukus aliejum, isdziovinus vel patepu.. net suku nebereikia, slidus, svelnus, blizga ir atrodo kaip tiesintuvu istiesinti, ir poveikis jau po pirmo karto matesi
Atsakyti

macadamia :wub:

Atsakyti
O as iskritikuosiu kitu merginu isgirtaji Davines aliejuka.
Nu grynas cheminis..jokio gydomojo poveikio vien silikonai. ir kaip gali kitoms jis patikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2018 02 14, 10:30)
O as iskritikuosiu kitu merginu isgirtaji Davines aliejuka.
Nu grynas cheminis..jokio gydomojo poveikio vien silikonai. ir kaip gali kitoms jis patikti smile.gif

Kaip gali silikonu poveikis nepatikt?smile.gif Glotnina, svelnina...
Atsakyti

douglas aliejiukas geras:)

Atsakyti

Prieš kokius 5 metus davines aliejukas buvo nerealus. Po to kažkurį laiką nebenaudojau, vėl sugalvojau nusipirkti. Išvis nebe tas, visiškai nebepatinka. Dabar turiu emmediciotto nusipirkusi, tai daug geresnis

Atsakyti