Įkraunama...
Įkraunama...

Akcija "Be good" - tapk kaulų čiulpų donoru!

Laba diena,
Norėčiau, kad išklausytumėte mane ir galbūt galėsite padėti ne tik mano šeimai, bet ir daugeliui kitų žmonių.
Mano šeimą ištiko bėda. Mano vyras Silvijus Zuperskas (amžius 28 metai) serga mieloidine sarkoma – viena iš kraujo vėžio formų. Liga yra pikta ir agresyvi, todėl jam yra taikomas skubus gydymas. Šiuo metu jam yra atliekama intensyvi chemoterapija. Po jos turi būti atlikta kaulų čiulpų transplantacija., kad pasiekti visišką remisiją, t.y. pagijimą.
Silvijus yra įtrauktas į kaulų čiulpų donorų banką kaip ieškantysis donoro. Daktarai pranešė, kad ieškant per pasaulinį donorų banką, jam donoras nebuvo rastas. Tai reiškia, kad jam negalės būti atlikta kaulų čiulpų transplantacija, nes nėra donoro.

Mano prašymas būtų toks: tapkite kaulų čiulpų donorais! Taip būsite patikrinti ar esate tinkami donorai mano vyrui.

Kaip tai padaryti?
http://www.begood.lt.../?Id=191&lng=lt
Nuvažiuojate į jums tinkamą donorų registro vietą, ten užpildysite anketą dėl donorystės ir paims iš venos kraują. Viskas. Toliau jei tiksite į donorus, tai jums bus paskambinta ir pranešta. O tada jau spręsti Jums 4u.gif

Galbūt gyvenimas tau niekada nesuteiks šanso išgelbėti kitą žmogų.... O gal būt tau tokia galimybė atsiras po pusės mėnesio ar keliolikos metų. Štai kodėl kaulų čiulpų donorais galite tapti ne tik Jūs, bet ir jūsų artimi žmonės, draugai, pažįstami.
Prisijunkite ir mes kartu rasime tą žmogų, kuris galės išgelbėti dar vieną gyvybę!

Dėl smulkesnės informacijos apie mano vyro ligą ir dėl kitų iškilusių klausimų, galite man rašyti až arba zuperiu@gmail.com.

Ačiu už jūsų dėmesį ir supratingumą!

Pagarbiai,
Vaida Zuperskienė

user posted image
Atsakyti
Nebijokite tapti donarais! Sis patikrinimo procesas tikrai neskausmingas ir trunka vos keleta minuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi esu irasyta i kaulu ciulpu donoru registra. Patikrinimo procedura nesudetinga, personalas mandagus ir malonus. Mane patikino, kad radus recipienta mano ciulpams, as galeciau persigalvot, bet manau, kad man to nereiktu. biggrin.gif
Atsakyti
aš taip pat esu ten užsiregistravusi. patikimumas dėl persigalvojimo 100 %, bet tai man nereikalinga. smile.gif padėti visada kažkam galima.
Atsakyti
as irgi dalyvavau sioje akcijoje 4u.gif labai noretusi kazkam padeti... 4u.gif
Atsakyti
As praeita vasara tapau donore 4u.gif Tikiuosi,kad kada nors galesiu kam nors padeti.Labai to noreciau.Juk isgelbeti kazkam gyvybe-nerealus darbas!!!!!!
Drasiau,nebijokit,tikrai neskauda 4u.gif
Atsakyti
As irgi esu uzsirasiusi i kaulo ciulpu donorus. Pati procedura vieni juokai bigsmile.gif tik popieriu nemazai dave uzpildyti. O jau daktarytes kokios malonios 4u.gif
Atsakyti
Vakar tapau potencialia negiminingų kaulų čiulpų donore 4u.gif
Atsakyti
o Kaune kur? Kraujo centre?
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 12 29, 20:42)
o Kaune kur? Kraujo centre?


Kaune:
A.KLINIKA
Savanorių pr. 66/Žemaičių g. 31, LT - 44175, Kaunas
Tel. (8 37) 750 800
Atsakyti
Ir as jau turiu raudona apyranke su uzrasu BE GOOD.Didziuojuosi savimi ir kitais sutikusiais buti donorais. wub.gif
Atsakyti
Filmikas apie transplantacijos procesą
Atsakyti