Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

Esu pirkus viena keptuve is www.puodai.lt, net nuejau paziuret kokia ten ji, kitoj pusej uzrasyta Silargan. Pirkau pries 2 metus, tai dabar ji stovi nenaudojama, nes po mazdaug po 1.5 m pradejo sertis, luptis . Ir kaina tai ne 100lt bash.gif Po simts !!!
Tai daba is tos firmos bijau ka ir pirkt. Gal ir sveika ta danga, bet jau valgyt tai as jo nenoriu schmoll.gif
Beje, temoj apie keptuves mamos pasakojo ta pati.
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 09 12, 09:01)
Aciu Viola fiola uz sukurta tema  4u.gif

Tai va man idomu kuriai kategorijai priskiriami bauer ir zepter puodai  g.gif
Sako, kad jie pagaminti is 18/10 medicininio plieno, bet kas zino, kaip is tikruju.
Drauge turi tai dziaugiasi, kad daug laiko sutaupo ir virti nereikia.Sudeda produktus uzverda ir isjungia, lieka visi vitaminai.
Lauksiu  Viola tavo atsiliepimu apie tavo uzsakyta puoda. Jei bus geri atsiliepimai gal tada toki rinktis  g.gif


as seniau naudojau Bauer, kol LT gyvenau, dbar turiu italiska ju atitikmeni le Gioie. Skirtumo tarp ju nepajutau, manau kad pagaminti vienodai. Ir gyvenimo be tokiu puodu nebeisivaizduoju. Pradejau su jais gaminti ir tuo paciu suzinojau daug sveiko maisto gaminimo budu... na vienas ju, ne paslaptis - gaminimias garais. tik privalumas ju tame, kad kai vanduo uzverda, gali nustatyti virykle ant minimumo, jie turi termoreguliuojancia kapsule dugne. labai ilgai islieka karsti.
kai ka nors verdu gerokai laiko pries isvirima isjungiu virykle visai, isverda be jokiu problemu.
darzoviu skonis nepakartojamas. ypac musu seimai patinka zivis su ivairiom darzovem apdeta ir ant garu isvirta. nenaudojam jokiu prieskoniu, o skinis fantastiskas.
mesa kepu tame paciame puode, be jokio net laselio aliejaus.. ir pan.. zodziu. as labai jais patenkinta.
vos cia ne reklama gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 14, 13:40)
Esu pirkus viena keptuve is www.puodai.lt, net nuejau paziuret kokia ten ji, kitoj pusej uzrasyta Silargan. Pirkau pries 2 metus, tai dabar ji stovi nenaudojama, nes po mazdaug po 1.5 m pradejo sertis, luptis . Ir kaina tai ne 100lt bash.gif Po simts !!!
Tai daba is tos firmos bijau ka ir pirkt.  Gal ir sveika ta danga, bet jau valgyt tai as jo nenoriu  schmoll.gif
Beje, temoj apie keptuves mamos pasakojo ta pati.


Taip, radau info keptuvių temoje... Gal kam irgi įdomu bus:
http://www.supermama...?...ilit&st=468
Kaip supratau Silit firmos keptuvių yra trys dangos - Silargan, Silitan ir titano keramika. Kaip sveikiausia pateikiama Silargan - ir rašoma, kad duoda 10 metų garantiją, turėtų pakeisti jei ką, bet jei nekokybiška, tai aišku menka paguoda doh.gif

O apie puodus tai radau vos pora atsiliepimų - nieko blogo:
http://www.supermama...?...3520&st=120

Atsakyti
Aciu Violai fiolai uz gera temuke 4u.gif
Mane irgi seniai neramina si tema, tik va, sudetinga, kai namie ne patys pigiausi puodai jau naudojami (turiu Berghoff rinkini) tad neperlabiausiai kyla ranka juos imti ir pakeisti kitais...as dar galeciau, bet vyras tai nelabai suprastu mano tokio poelgio...biggrin.gif O ir paciai jie patinka...kazkur skaiciau, kad jie pagaminti is medicininio metalo, kaip raso ju internetiniam puslapy, jie naudoja 18/10 T304 plieną. 'Nerūdyjantis plienas yra geležies pagrindu gautų lydinių, sudarytų iš daugiau kaip 50 skirtingų elementų, kompozitas' juos yra 18 % chromo ir 10 % nikelio blink.gif Darau isvada, kad ne pats geriausias pasirinkimas...Panasu, kad visi tie Zepteriai, Baueriai ir Berghoffai yrta sukurti taip, kad butu juos patogu ir lengva naudoti, kad jie atrodytu graziai, ju nepaliestu korozija...ax.gif
http://www.berghoffb...p...7&Itemid=75
Papildyta:
Beje, carbon steel butu anglies plienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 14, 13:40)
Esu pirkus viena keptuve is www.puodai.lt, net nuejau paziuret kokia ten ji, kitoj pusej uzrasyta Silargan. Pirkau pries 2 metus, tai dabar ji stovi nenaudojama, nes po mazdaug po 1.5 m pradejo sertis, luptis . Ir kaina tai ne 100lt bash.gif Po simts !!!
Tai daba is tos firmos bijau ka ir pirkt.  Gal ir sveika ta danga, bet jau valgyt tai as jo nenoriu  schmoll.gif
Beje, temoj apie keptuves mamos pasakojo ta pati.

Kaip tik dairiausi į jų keptuves doh.gif . O kažin kaip titano keramika kenksmingumo atžvilgiu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 16, 22:52)
Kaip tik dairiausi į jų keptuves  doh.gif . O kažin kaip titano keramika kenksmingumo atžvilgiu  g.gif ?


mes irgi renkames keptuve. žiurejom Amway iCook keptuves, kurios yra is titano keramikos (lietuviskam kataloge taip parašyta), o Internetiniame Amway psl parasyta "18/10 surgical grade stainless steel, with chromium for resistance to rust". medicininis plienas su chromo priemaisom. Ar tai tas pats?
Dar lietuviskam kataloge parasyta, kad galima naudoti net metalinius irankius, bet chromas gi kenksmingas.... g.gif

gal gali kas nors ismanantis pakomentuoti...
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 16, 16:27)
Aciu Violai fiolai uz gera temuke 4u.gif
Mane irgi seniai neramina si tema, tik va, sudetinga, kai namie ne patys pigiausi puodai jau naudojami (turiu Berghoff rinkini) tad neperlabiausiai kyla ranka juos imti ir pakeisti kitais...as dar galeciau, bet vyras tai nelabai suprastu mano tokio poelgio...biggrin.gif O ir paciai jie patinka...kazkur skaiciau, kad jie pagaminti is medicininio metalo, kaip raso ju internetiniam puslapy, jie naudoja 18/10 T304 plieną. 'Nerūdyjantis plienas yra geležies pagrindu gautų lydinių, sudarytų iš daugiau kaip 50 skirtingų elementų, kompozitas' juos yra 18 % chromo ir 10 % nikelio blink.gif Darau isvada, kad ne pats geriausias pasirinkimas...Panasu, kad visi tie Zepteriai, Baueriai ir Berghoffai yrta sukurti taip, kad butu juos patogu ir lengva naudoti, kad jie atrodytu graziai, ju nepaliestu korozija...ax.gif
http://www.berghoffb...p...7&Itemid=75
Papildyta:
Beje, carbon steel butu anglies plienas 4u.gif

http://www.berghoffb...p...44&Itemid=0 turėjau šitą puodų rinkinį su keptuve.Žiauriai nusivyliau pradėjo luptis dangčiai po kelių dienų,dugnai lipo siaubingai.Dalį pinigų vyras sugrąžino,dalies nepavyko,tai ta garantija atleiskit šūdas.Dabar likusi dalis mėtosi nenaudojama kaime.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 09 17, 13:05)
http://www.berghoffb...p...44&Itemid=0 turėjau šitą puodų rinkinį su keptuve.Žiauriai nusivyliau pradėjo luptis dangčiai po kelių dienų,dugnai lipo siaubingai.Dalį pinigų vyras sugrąžino,dalies nepavyko,tai ta garantija atleiskit šūdas.Dabar likusi dalis mėtosi nenaudojama kaime.


Tikrai? unsure.gif Nejaugi ir musu puodams taip nutiks? verysad.gif
Musu sis komplektukas:
http://www.berghoffb...p...42&Itemid=0
Bet turim juos apie 5 metus, ir lyg ir nieko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 16, 20:52)
Kaip tik dairiausi į jų keptuves  doh.gif . O kažin kaip titano keramika kenksmingumo atžvilgiu  g.gif ?


Va ir man rupi sis klausimas
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 17, 13:27)
Tikrai?  unsure.gif Nejaugi ir musu puodams taip nutiks?  verysad.gif
Musu sis komplektukas:
http://www.berghoffb...p...42&Itemid=0
Bet turim juos apie 5 metus, ir lyg ir nieko... rolleyes.gif

***** mūsų toks pats,nesuprantu kas tai gamybinis brokas ar ką?Pirkome megoje jų parduotuvėje.Ir man ten lipo viskas ,o dugnas toks spalvotas pasidarė g.gif .O ir kaina nebloga buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 09 17, 14:17)
***** mūsų toks pats,nesuprantu kas tai gamybinis brokas ar ką?Pirkome megoje jų parduotuvėje.Ir man ten lipo viskas ,o dugnas toks spalvotas pasidarė g.gif .O ir kaina nebloga buvo doh.gif


Turit omeny lipti prie virykles pradejo? g.gif Man niekas nelimlpa g.gif Ir su dangciais viskas gerai...Na dugnas siek tiek spalvotas vieno puodo, nes buvau prisvilinus mazumele blush2.gif blush2.gif blush2.gif verysad.gif Bet kokybe nesuprastejo, temperatura nebuvo itin auksta, kapsule netruko, tad viskas OK smile.gif

O gal kokie nukainuoti buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 17, 15:57)
Turit omeny lipti prie virykles pradejo?  g.gif Man niekas nelimlpa g.gif Ir su dangciais viskas gerai...Na dugnas siek tiek spalvotas vieno puodo, nes buvau prisvilinus mazumele  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  verysad.gif Bet kokybe nesuprastejo, temperatura nebuvo itin auksta, kapsule netruko, tad viskas OK  smile.gif

O gal kokie nukainuoti buvo?  g.gif

Nukainuoti nebuvo,bet aišku kažkas ne taip.O maistas labai lipo prie dugno.
Atsakyti