Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

QUOTE(Monica @ 2008 09 13, 13:09)
Aš tai kiek perskaičiau nurodytuose straipsniuse, tai plieno (medicininio) puodai, ant kurių pažymėta 18/10 yra geri, tik netinka alergiškiems nikeliui.


doh.gif

kuri galit pakonsultuoti, ar ketaus puoduose, keptuvėse nėra nikelio? g.gif
Atsakyti
CIA galima rasti siek tiek info apie ketaus sudeti ir savybes.
Ketaus esama keleto rusiu:
baltas
pilkas
kalamas
mazginis blink.gif (lengvai pasiduodantis) mastau.gif

Puslapyje nurodoma chemine kompozicija.
Dar yra kitu straipsniuku apie ivairias medziagas, ju savybes, testukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 18 rugsėjo 2008 - 06:35
DAR TRUPUTI APIE KETAUS INDUS


CIA dar raso, kad ketus - tai gelezies lydinys... ai, man sunku isversti kai yra daug techniniu zodziu ar cheminiu dalykeliu tongue.gif Apacioj yra internetinis vertimas rusu kalba.
Apie nikelis lygtais nieko nesakoma, bet nezinau ar jos nera kur isimaise g.gif



Rusiskas vertimas:

чугун - сплав железа, которое содержит 2-процентный углерод, наряду с изменением количества кремния и марганца и следов примесей, таких как сера и фосфор. Это сделано, уменьшая железную руду в доменной печи.

Tas pats, tik angliskai:

cast iron is an alloy of iron that contains 2 to 4 percent carbon, along with varying amounts of silicon and manganese and traces of impurities such as sulfur and phosphorus. It is made by reducing iron ore in a blast furnace.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 18 rugsėjo 2008 - 06:41
Man idomu butu padiskutuot apie mikrobanges ir virdulius. Daiktai, kuriuos turiu namie, bet esu "pries' juos. Vyrui jie labai tinka, niekaip neikalbu, kad bent metalini virduli pirktu, nors ir is metalo iseina visko
Atsakyti
As dar apie ketaus puodus skaiciau, kad jie yra gerai zmonems, kuriu mazas gelezies kiekis kraujyje, nes kazkiek jo persiduoda is puodo per gaminama maista. Vieni geriausiu (ir brangiausiu) yra Le Creuset - sako, kad tai ypac geros kokybes spiziniai indai. Ir siaip - kiek klausinejau profesionaliu sefu, kurie dirba rimtesniuose restoranuose, jie rekomenduoja butent ketaus indus. Taciau reikia laikytis ju prieziuros taisykliu - nepalikti puode pagaminto maisto, neplauti su plovikliais. Taip pat perkant ketaus puoda ziureti, kad jis butu ir su ketaus dangciu. Tada ji galima tiesiai nuo virykles i orkaite kisti. Del to maisto palikimo puode tai noriu ir pora ne ketaus puodu tureti, nes kokia sriubyte ar troskini mielai palieku puode, kad paskui veliau ten pat pasisilyt galetume... blush2.gif
Jau turiu ketaus keptuve. Dar neprisiruosiau jos iskaitinti su druska. Minusas tas, kad ji su stikliniu dangciu.
Atsakyti
Turiu berghoff puodų komplekta, daug laiko praejo kol pripratau prie ju. Spalva pakete keli puodai, bet man aiškino, kad dėl to , kad karšta puoda po šaltu vandeniu pakišau. Nežinau ar gali buti dėl to?
Gal kas žino?
A arbatinuka nupirkau tai jis varvet pradejo po savaitės naudojimo. Nusiviliau , bet parduotuveje pakete. Stovi dabar dežei nenaudoju.
Aš svajoju isigyti puodus iš granito mačiau parduotuveje, gal kas ka nors žino apie indus iš granito?
Atsakyti
QUOTE(Sparkl4444 @ 2008 09 20, 22:20)
Turiu berghoff puodų komplekta, daug laiko praejo kol pripratau prie ju. Spalva pakete keli puodai, bet man aiškino, kad dėl to , kad karšta puoda po šaltu vandeniu pakišau. Nežinau ar gali buti dėl to?
Gal kas žino?
A arbatinuka nupirkau tai jis varvet pradejo po savaitės naudojimo. Nusiviliau , bet parduotuveje pakete. Stovi dabar dežei nenaudoju.
Aš svajoju isigyti puodus iš granito mačiau parduotuveje, gal kas ka nors žino apie indus iš granito?

oi tais puodais ir aš nusivyliau ...nesąmonės su tuo vandeniu ,ką kaip su vaikais su jais žaisti...
Papildyta:
Le Creuset ,o kur jų gauti?Jaučiu,ka dtik internetu doh.gif .Tektų perlipti per save,nes nemėgstu iš kitur ką nors gabentis,nebent kas parveža grįždamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 21 rugsėjo 2008 - 00:23
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 18, 07:11)
galima rasti siek tiek info apie ketaus sudeti ir savybes.


ačiū 4u.gif Paskui pati radau, kad neretai įeina ir nikelis doh.gif


QUOTE(dilditele @ 2008 09 18, 21:42)
Man idomu butu padiskutuot apie mikrobanges ir virdulius.


ką turi galvoje dėl virdulių? g.gif

mikrobangės namuose neturiu, nes esu griežtai prieš. Ja pasinaudoju tik darbe, kad galėčiau pasišildyti pietus smile.gif Manau, kad kavinėje gaučiau irgi iš mikrobangės, bet prastesnės kokybės maistą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparkl4444 @ 2008 09 20, 22:20)
Turiu berghoff puodų komplekta, daug laiko praejo kol pripratau prie ju. Spalva pakete keli puodai, bet man aiškino, kad dėl to , kad karšta puoda po šaltu vandeniu pakišau. Nežinau ar gali buti dėl to?
Gal kas žino?
A arbatinuka nupirkau tai jis varvet pradejo po savaitės naudojimo. Nusiviliau , bet parduotuveje pakete. Stovi dabar dežei nenaudoju.
Aš svajoju isigyti puodus iš granito mačiau parduotuveje, gal kas ka nors žino apie indus iš granito?


Tikrai gali, ir ne tik spalva pakeisti, o ir kapsule gali skilti. Nebuvo jokio garso, kai pakisot po saltu vandeniu? g.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau pasiteirauti ar moliniai indeliai troskiniams (dar cenakais ar kazkaip panasiai vadinami) nieko baisaus neturi? na as suprantu molis tai ok bet pvz glazura dazai ir pan?
ir kur gaut apskritai toki daikta, siandien maciau iki tai 18lt kaina
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 09 23, 10:34)
sveikos,
norejau pasiteirauti ar moliniai indeliai troskiniams (dar cenakais ar kazkaip panasiai vadinami) nieko baisaus neturi? na as suprantu molis tai ok bet pvz glazura dazai ir pan?
ir kur gaut apskritai toki daikta, siandien maciau iki tai 18lt kaina

paprastai moliniams indams naudojama maistine glazura is kurios tikrai joks brudas i maista neissiskirs. Bet jei indas pagamintas kinijoje ir ant jo neparasyta, kad tinka salyciui su maistu, tai ka gali zinoti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 09 23, 09:34)
sveikos,
norejau pasiteirauti ar moliniai indeliai troskiniams (dar cenakais ar kazkaip panasiai vadinami) nieko baisaus neturi? na as suprantu molis tai ok bet pvz glazura dazai ir pan?
ir kur gaut apskritai toki daikta, siandien maciau iki tai 18lt kaina


kažkur namie turėjom, bet jau n metų nenaudoti. Pagaminti dar SSRS... Darydavo plovą ir kugelį. Jei atrasiu, gal norėsi į ką nors iškeist? 4u.gif
Atsakyti