Įkraunama...
Įkraunama...

Burkimės klaipėdietės globėjos

4u.gif Sveikos. Labai noriu paraginti atsiliepti, susiburti klaipėdietes globėjas. Yra tikra niša ir geros galimybės sukurti klubą, asociaciją ar nevyriausybinę organizaciją su statusu, finansavimu, palaykymu ir t.t. Iš to turėtų naudos globėjai, vaikai ir būsimi globėjai bei būsimi laimingi vaikai. Yra paraginimas iš VTAT ir vaiko krizių centro, iš savivaldybės pusės reikia tik pasijudinti. Yra tokia Ilona Gumuliauskienė, ji imtūsi pradėti nes dabar nedirba o potencialą tą daryti turi. Aš jai padėčiau . Pavyzdžiui jau penktadienį norim nors 8 šeimas pasikviesti į gamtą pirmam susitikimui. Jis įvyktų prie marių, karinio poligono, ten gyvena Ilona.Parinktų vietą stovyklavietei, reikia tik geros nuotaikos, entuziazmo susitikti ir susipažinti, noro bendrauti ir aišku maisto, palapinės. Aš paimsiu sąrašus vaiko krizių centre,skambinėsiu žmonėm, nekompleksuoju, bet tikiu kad bus nelengva. Gal kas pažįstate globojančius svetimus vaikus, kurie norėtų dalyvauti tokioje veikloje, kuriems tai įdomu- perduokite , paraginkite su manim susisiekti. Į AŽ parašysiu savo ir Ilonos telefonus, susitikti galim ir prieš susitikimą gamtoje.
Aš suprantu kad tokių žmonių bus nedaug, bet judėti , judintis reikia, nes nu tikrai tai tokia niša veiklai, tokia privincija kad cry.gif
Atsakyti
Andro,nuostabi jūsų idėja 4u.gif žaviuosi klaipėdietėmis.
Pagaliau reikalingas globėjų organizavimas,gal pajudės ledai ir kituose regionuose g.gif
Atsakyti
Istiesu Andro ideja labai grazi, o kaip sekasi ja puoseleti. Ziuriu puse metuirjokios informacijos parasyk jei susikuret tai ka veikiat kuo uzsiimat irpan. ax.gif Butu be galo malonu suzinoti blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Sunkiai sekasi, bet viskas į kalną.Buvos kvietę į susitikimą globėjas. vaiko krizių centras labai smagiai sutinka padėti, susitikom vaiko krizių centre, dalyvavo kartu Birutė Murašova. VTAT darbuotojai man sudarė sąrašą, kuris atmestinis, tai yra kiti jau nebe globėjai nes vaikai užaugo, neaiškūs adresai, nėra telefonų ir.t.t.Žodžiu nulis palaikymo iš šitos institucijos. Nežiūrint įtai, pasidomėjau asociacijos kūrimo įstatais, suprantu kad reikia parašyti nuostatus, užtenka trijų žmonių asociacijai užregistruoti. Reikia turėti daugiau laiko ir jėgų ir būtų galima idėją realizuoti. Tuo tiesiog reikia gyventi ir kitkas( nu darbas, vaikai) neturi labai trukdyti.Vistiek smagu, kad bent jau keletą žmonių pažįstu. Tai tiesiog kitokie žmonės, jų patirtis neįkainojama. Pasijutau kaip mergiotė prieš jas.Tikiuosi kad kas padaryta- niekur nedings, tai idėja ir pažintis, kontaktai nors su keliais žmonėmis.
Atsakyti
Tai va galvoju, kad tai geras dalykas turetu buti. Manau kiekvienam globejui gali iskilti ivairiausiu problemu ar gali prireikti pagalbos, todel bunant tarp tokiu zmoniu manaugeriausiai tave suprantanciu, greiciausiai ir atrasi pagalbos. O gal as neteisi smile.gif
Atsakyti