Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

QUOTE(urte484 @ 2015 02 11, 15:15)
Sveikos,o ar yra mamyciu,kurios su trimis vaikuciais gyvena dvieju kambariu bute? Man kazkaip atrodo butu labai mazai vietos...Klausiu todel,nes gavosi netyciukas,kuris butu 3 vaikas,o gyvenam tik dvieju kambariu bute  verysad.gif


Pažįstama šeima augina 3 skirtingų lyčių vaikus 2 kambarių bute. vietos mažoka mano akimis, bet iš tiesų niekada negirdėjau dėl to skundų ir dejonių.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 11, 23:44)
Pažįstama šeima augina 3 skirtingų lyčių vaikus 2 kambarių bute. vietos mažoka mano akimis, bet iš tiesų niekada negirdėjau dėl to skundų ir dejonių.

Ačiū už atsakymą,jau kaip ir nuspręsta-vis tik reiktų trečiam daugiau erdvės....
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 11, 23:44)
Pažįstama šeima augina 3 skirtingų lyčių vaikus 2 kambarių bute. vietos mažoka mano akimis, bet iš tiesų niekada negirdėjau dėl to skundų ir dejonių.

Kad ir trijų kambarių bute auginant skirtingų lyčių vaikus, tenka juos apgyvendint vienam kambary arba tada kokia svetainė tampa daugiafunkcinė.

Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2015 02 12, 15:51)
Kad ir trijų kambarių bute auginant skirtingų lyčių vaikus, tenka juos apgyvendint vienam kambary arba tada kokia svetainė tampa daugiafunkcinė.

Na čia jau nieko baisaus...Jei turėtume 3 kambarius,būčiau nė nedvejojus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 02 12, 16:05)
Na čia jau nieko baisaus...Jei turėtume 3 kambarius,būčiau nė nedvejojus  sad.gif

Dabar vienas iš dviejų kambarių bus vaikų, kitas - svetainė ir tėvų miegamasis. O gal išeina ką gudraus sugalvot? Pvz kaip.nors išnaudot prieškambarį, kokią sieną nugriaut, arba virtuvę perkelt į svetainę, o joje įrengt miegamąjį.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2015 02 12, 22:29)
Dabar vienas iš dviejų kambarių bus vaikų, kitas - svetainė ir tėvų miegamasis. O gal išeina ką gudraus sugalvot? Pvz kaip.nors išnaudot prieškambarį, kokią sieną nugriaut, arba virtuvę perkelt į svetainę, o joje įrengt miegamąjį.

Nebezinau jau nieko,siandien ta diena,kai viskas spresisis.Galbut ir nera ta kambariu kiekio reiksme tokia jau didele...Tokioje kryzkeleje dar nesam buve...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urte484: 13 vasario 2015 - 14:34
QUOTE(urte484 @ 2015 02 13, 15:33)
Nebezinau jau nieko,siandien ta diena,kai viskas spresisis.Galbut ir nera ta kambariu kiekio reiksme tokia jau didele...Tokioje kryzkeleje dar nesam buve...

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 02 13, 14:33)
Nebezinau jau nieko,siandien ta diena,kai viskas spresisis.Galbut ir nera ta kambariu kiekio reiksme tokia jau didele...Tokioje kryzkeleje dar nesam buve...

Aš ketvirto laukiausi, kai vis ar gyvenom dviejuose kambariuose. Patikėk, kiekvienas vaikas atsineša savo dalį, ne mums spręsti, užteks jam tos jo dalies ar atimkim ir padalinkim kitiems vaikams verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 02 18, 16:12)
Aš ketvirto laukiausi, kai vis ar gyvenom dviejuose kambariuose. Patikėk, kiekvienas vaikas atsineša savo dalį, ne mums spręsti, užteks jam tos jo dalies ar atimkim ir padalinkim kitiems vaikams verysad.gif .

Ačiū Jums už palaikymą,o aš vis dar kankinuos nežinomybėj doh.gif Kai ėjau pas gydytoją-jokio valymo dar nedarė-per mažas nėštumas...Liepė ateiti šeštadienį.O jei nuspręsčiau gimdyti-penktadienį.Rodos jau suaugę žmonės,o taip blaškomės neapsisprendime...Na čia daugiau aš,nei vyras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 02 18, 17:31)
Ačiū Jums už palaikymą,o aš vis dar kankinuos nežinomybėj  doh.gif Kai ėjau pas gydytoją-jokio valymo dar nedarė-per mažas nėštumas...Liepė ateiti šeštadienį.O jei nuspręsčiau gimdyti-penktadienį.Rodos jau suaugę žmonės,o taip blaškomės neapsisprendime...Na čia daugiau aš,nei vyras  verysad.gif

Mieloji, taip bijojau, kad nebūtų per vėlu. Atverk savo širdį vaikeliui. Aš pati buvau trečias netikėtas vaikas po labai sunkiai auginto antro, o abu tėveliai senatvę praleido pas mane ir mirė mano namuose, per laidotuves jų draugas dar kartą priminė, kaip gydytojai draudė mano mamai mane gimdyti, liepė saugot sveikatą, ji pasirinko mane wub.gif . Esate dviese, šeima, turit jau du vaikus, trečias nieko esmingai nepakeis jūsų kasdienybėje, tik įneš savo charakterį į šeimos būrį, apdovanos jus nauja meile. Argi galėtum vėliau ramiai gyventi, žinodama, kad atsisakei savo vaiko? Ar neapkartintų toks sprendimas judviejų santykių, santykio su kitais vaikais, ar užtektų pasitikėjimo, jei kada sužinotų, ar nepradėtų svarstyti, kad ir manęs galėjo atsisakyti, vadinasi nemyli besąlygiškai, vien dėl to, kad esu jų vaikas?
Pažiūrėjau, kad labai gražiais tarpais vaikiukai išsidėstę, jau turėtum visai neblogą pagalbą augindama mažą. Paaugliukam labai sveika pamatyti, kad būna ir neplanuotų vaikų, kiek rūpesčio juos auginant reikia, kiek mama savęs aukojo ir juos augindama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _una_: 18 vasario 2015 - 18:52
Siaip priklauso nuo to, ar yra galimybe keliu metu begyje busta padidinti, prie labai geru noru ir dideliu pastangu. Jei ne, manau reiktu suteikti prioriteta esamu vaiku gerovei ir komfortui, neturetu jie kenteti del to, kad tevai turbut pasirinko maziau patikima kontraceptine priemone.
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2015 02 18, 19:31)
Ačiū Jums už palaikymą,o aš vis dar kankinuos nežinomybėj  doh.gif Kai ėjau pas gydytoją-jokio valymo dar nedarė-per mažas nėštumas...Liepė ateiti šeštadienį.O jei nuspręsčiau gimdyti-penktadienį.Rodos jau suaugę žmonės,o taip blaškomės neapsisprendime...Na čia daugiau aš,nei vyras  verysad.gif

mano tetos seima turi 3 vaikus, skirtingu lyciu ir gyveno 2 kambariu bute, tik vaikams gerokai uzaugus, t.y. beveik tapus pilnameciais, isigijo nama.
as Jusu vietoje auginčiau, jei jau mažylis pasirinko jus buti jo tevais....
nes gyvenime nieko nevyksta siaip sau... mirksiukas.gif
va pvz, mes neturime nuosavo busto, bet tikrai zinau,kad ji turesime...
auginame du vaikucius ir neplanuotai buvau pastojus su treciu vaikeliu, nekilo minciu gimdyti ar ne, (tik galvojome, o kaipgi sureaguos artimieji blush2.gif ), ir taip gavosi,kad tiems artimiesiems net neteko nieko sakyti ir pasakyti, jie net nezino, ivyko persileidimas....
zinokite, labiau dziugavome, suzinoje,kad laukiuosi, nei prarade mazuliuka...kazko vat truksta....
sekmes Jums apsisprendziant 4u.gif
Atsakyti