Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

Naujas fotokonkursas: Vanduo – mano stichija!

Vasaros linksmybės įsibėgėjo! Poilsis, saulė ir vanduo – visa, ko dabar trokšta daugelis mūsų. Viena labiausiai gaivinančių ir traukiančių vasaros pramogų – vanduo. Kviečiame visus forumo dalyvius – moteris, vyrus, būsimas mamas, mamytes ir tėvelius dalyvauti linksmame ir vasariškame fotokonkurse „Vanduo – mano stichija!”.

Siųskite vieną nuotrauką, kurioje jūs smagiai leidžiate laiką prie vandens ar vandenyje (upėje, ežere, tvenkinyje, jūroje, baseine ar net fontane!). Šis konkursas pažymėtas ženklu „S“ (tik suaugusiems) – laukiame ne vaikučių, o jūsų pačių nuotraukų, kuriose matysime mini, midi, maxi bikinių kolekciją, ir jūsų, forumo vyriškiai, raumeningus įdegusius kūnus mirksiukas.gif Nuotraukoje šalia jūsų, be abejo, gali būti ir mažyliai, tačiau ne jie šįkart bus svarbiausi.
Kaip žinote, odą drėkinti vasarą svarbu ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus – fotografuodamiesi konkursui, galite ir paimprovizuoti vandens bei odos drėkinimo tema.
Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! taisyklės čia.

Sugalvokite nuotraukai originalų pavadinimą, šūkį ar ketureilį, taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 07 01 iki 2005 07 09.

5 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 07 10 – 2005 07 14.

[attachmentid=24225]

Konkurso rėmėjas - UAB „Nortilė“ - dovanoja laimėtojams vertingų prizų - jautrios odos priežiūros priemonių „Uriage“! O visiems dalyvavusiems - „Uriage“ vienkartines nuolaidų korteles (-15 proc.), kurios galioja Eurofarmacijos vaistinių savitarnos vaistinėse ir parduotuvėse Sarma. Pasibaigus konkursui pranešime, kaip galėsite atsiimti prizus bei nuolaidų korteles.

Apie “Uriage” priežiūros priemonių liniją skaitykite www.tugrazi.lt ir straipsnį tituliniame supermama.lt puslapyje - „Numalšinkime odos troškulį!” štai čia
[attachmentid=24224]
Atsakyti
Prizai super, bet balsuot galima bus net uz 5 nuotraukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
oi kaip fainai thumbup.gif , net 5 balsus galima bus skirti, labai linksmas konkursas, nes vanduo tai jega !!!

ir prizai tikrai saunus !!! thumbup.gif
Atsakyti
labai puikus fotokonkursas................... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai fainas konkursas thumbup.gif , mano mergička eina iš proto dėl vandens, tik gaila dar neturiu konkurso vertų kadrų cry.gif Reiks griebti fotiką ir gaudyt momentus thumbup.gif
Atsakyti
zib@liux, mergičkos nefotkink, save geriau mirksiukas.gif biggrin.gif Konkursas ne vaikiškas, o su S raidele ax.gif
Atsakyti
Nu geras thumbup.gif Taip ir būna, kai nepasiskaitai taisyklių ir sąlygų blush2.gif
Atsakyti
Penki balsai - keturios nuotraukos wacko.gif Aišku, kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zib@liux @ 2005 07 02, 20:04)
Nu geras  thumbup.gif Taip ir būna, kai nepasiskaitai taisyklių ir sąlygų  blush2.gif

Nu joooooooo doh.gif , ir aš pirmiau įdėjau nuotrauką, tik po to perskaičiau sąlygas.
Labai netikėtas konkursas. Užsiciklinom paveiksluot tik vaikučius, o save pamiršom... blink.gif
Atsakyti
Eeee.... as tikriausiai kazkur kazka praleidau - o kada as zinosiu kad mane patvirtino? Ir ar visi mato nepatvirtinta mano bikini ar tik as? g.gif
Atsakyti
Kai patvirtins, pamatysi savo nuotrauką tarp kitų fotokonkurso nuotraukų wink.gif
O kur galima pamatyti nepatvirtintas nuotraukas? Man rodos, ją matai tik tu g.gif
Atsakyti
Na mano nuotrauklėlė irgi kol kas dar nepatvirtinta ax.gif
Atsakyti