Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai rūbai

mano dukrytei pasake seis metais kad ji butu nikstuke verysad.gif man nelabai patiko,turejau fejos rubelius o ce stai tau nikstuke doh.gif dabar turiu lakstyti ir ieskoti to kostiumo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabija 7777 @ 2008 12 08, 20:04)
mano dukrytei pasake seis metais kad ji butu nikstuke  verysad.gif  man nelabai patiko,turejau fejos rubelius o ce stai tau nikstuke    doh.gif  dabar turiu lakstyti ir ieskoti to kostiumo  blink.gif


o kuom jusu vaikucei bus?
Atsakyti
QUOTE(Gabija 7777 @ 2008 12 08, 22:05)
mano dukrytei pasake seis metais kad ji butu nikstuke  verysad.gif  man nelabai patiko,turejau fejos rubelius o ce stai tau nikstuke   doh.gif  dabar turiu lakstyti ir ieskoti to kostiumo  blink.gif
Papildyta:
o kuom jusu vaikucei bus?

Nzn kuom mes busim unsure.gif ,sirgom kai buvo susirinkimas verysad.gif ,bet turim bitutes kostiuma thumbup.gif ,tikiuosi juo gal pasipuosim
biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija 7777 @ 2008 12 08, 22:05)
mano dukrytei pasake seis metais kad ji butu nikstuke  verysad.gif  man nelabai patiko,turejau fejos rubelius o ce stai tau nikstuke   doh.gif  dabar turiu lakstyti ir ieskoti to kostiumo  blink.gif
Papildyta:
o kuom jusu vaikucei bus?

Bet gal galima kazka is turimu rubeliu pritaikyti ir nykstukes aprangai? g.gif
Atsakyti
mano penkiametis bus apuokas-giriu paukstis . tai jau apklijavau senus akinius plunksnom . dar primontuosiu snapa , suvelsiu plaukus ...
Atsakyti
Mums pasisekė, kad galejom rinktis kuo norim būti: meškiuku, zuikučiu ar nykštuku. Maniškis nė nesvarstęs pareiškė būsiąs meškiu 4u.gif. Visai apsidžiaugiau, nes pernai buvom šuniu ir turim rudus šortukus apklijuotus kailiuko lopais, kailine liemene, tai tik kauke pliušine balionų šaly nupirkau thumbup.gif
Atsakyti
Mes ir nykstukais busim 4u.gif labai faina, nes apranga tikrai nesunku gauti, cia forume labai fainas ir nuomuoja ir parduoda, ir tuose paciuose senukuose tikrai yra rubeliu, galu gale galima tik kepure uzdeti ir bus jau liux mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano burbula reiks zuikiu aprengt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VeroniQ: 10 gruodžio 2008 - 14:00
QUOTE(Gabija 7777 @ 2008 12 08, 21:05)
mano dukrytei pasake seis metais kad ji butu nikstuke  verysad.gif  man nelabai patiko,turejau fejos rubelius o ce stai tau nikstuke   doh.gif  dabar turiu lakstyti ir ieskoti to kostiumo  blink.gif
Papildyta:
o kuom jusu vaikucei bus?

Mamyte, nenusimink mirksiukas.gif Nykstuke nebutinai turi buti raudona suknele ir raudona kepuryte. Turit fejos suknele - valio, priderinkit kokia nykstukelio kepuryte ir bus - rasuva, melsva ar balta nykstuke (na kokios spalvos suknele) mirksiukas.gif
Atsakyti
mazasis bus suniuku, didysis issirinko zmogu vora, nes pagal jo ugi daugiau kaip ir niekas netiko is nuomojamu kaukiu. Aisku galeciau gi pati kazka sukurti kaip jus sauniosios mamytes, bet neturiu tam nei sugebejimu,nei noro vargti nes nesigauna , geda pasakyti bet as net sagu graziai isiuti nemoku blush2.gif
Atsakyti
Maniškė bus lapė biggrin.gif pernai buvo kiškutė, o užpernai avytė biggrin.gif
Atsakyti
Siandien kaip tik grizau is tevu susirinkimo darzelyje, tai pasake-laisvas grafikas-kuo nores tuo ir bus.
Kadangi turim kiskucio aprangele ir baltas ausytes-busim zuikiais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat, kuo norim, tuo ir galim būti... ax.gif Gal tradiciškai, kokia snieguolytė... mirksiukas.gif
Atsakyti