Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. M.Minkauskienė

Sveikos nestuke.gif ir jau gimdziusios,

labai tikiuosi jusu nuomoniu apie gyd. M.Minkauskiene. ka apie ja esate girdejusios????? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2005 07 22, 17:32)
sveikutes dar karta,
na ar tikrai nei viena nieko nezinote apie sia gydytoja?????  smile.gif


Sveikut, ši gydytoja kompetetinga, rūpestinga ir maloni. Su ja nesunku bendrauti ir išsiaiškinti rūpimus klausimus. Na, o ar prie širdies "limpa" - turi nuspręsti pati ax.gif
Atsakyti
Gydytoja tikrai kompetetinga ir gerai ismananti savo darba thumbup.gif . Kaip zmogus labai silta, lengvai bendraujanti. Tikrai atsiliepimai tiktai puikus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau pasidalinti nelabai gerais prisiminimais apie sia daktare,gimdziau su niekuo nesitarusi tesiog kaip eiline Lietuvos piliete mokanti mokescius ir turinti teise i nemokama medicina doh.gif .Papuoliau pas M. Minkauskiene,ziurejo i viska atsainiai ir su pasaipa,praktiskai visa gimdimo eiga priziurejo nuostabi akusere Regina,ir vyr.akusere Virginija aciu joms wub.gif po gimdimo kilo komplikacijo del paliktos plcento gabaleliu,daktares KLAIDA ,taigi visa vaiko gimimo dziaugsma aptemde gulejimas kilinikose,operacija,kruvos antibijotiku ir t. t isejom is ju kartu su pupa po menesio,labai skaudu kad per gydytojos poziuri i ,,nemokia,,gimdyve teko patirti tiek streso musu visai seimai,o labiausiai pikta kad tai galima buvo isvengti,sumokejus,ir taip nusipirkusi sveika ,o sako sveikatos nenupirksi,bet nesusimokejas sitoje sistemoje ja prarasi ilgam.
Atsakyti
QUOTE(kris2 @ 2006 04 25, 11:33)
Gydytoja tikrai kompetetinga ir gerai ismananti savo darba thumbup.gif . Kaip zmogus labai silta, lengvai bendraujanti. Tikrai atsiliepimai tiktai puikus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif ,as gimdziau pas sia gydytoja,atsiminimai kuo silciausi wub.gif
ji ne tik puikiai ismano darba,bet ir matosi dirba is pasaukimo 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytė atėjo į šį pasaulį padedama šios gydytojos ir turiu pasakyti, kad tai tikrai labai maloni, rūpestinga bei kompetentinga gydytoja thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(benjamina @ 2006 06 23, 22:28)
Noreciau pasidalinti nelabai gerais prisiminimais apie sia daktare,gimdziau su niekuo nesitarusi tesiog kaip eiline Lietuvos piliete mokanti mokescius ir turinti teise i nemokama medicina doh.gif .Papuoliau pas M. Minkauskiene,ziurejo i viska atsainiai ir su pasaipa,praktiskai visa gimdimo eiga priziurejo nuostabi akusere Regina,ir vyr.akusere Virginija aciu joms wub.gif po gimdimo kilo komplikacijo del paliktos plcento gabaleliu,daktares KLAIDA 


matyt kaip tau nesitarusiai, gal taip pakliuvo, o visoms kurios su ja taresi buvo gerai g.gif
Atsakyti
labas

as ir noriu draugauti su sia gydytoja... gal kas turite apie ja daugiau info?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vdapr: 26 kovo 2008 - 14:50
tai nejau nieks nieko apie sia gydytoja nenori pasidalinti? g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš lankausi pas šią gydytoją ir esu labai patenkinta. Norečiau pas ją ir gimdyti, bet ar ji priiminėja gindymus šiuo metu?
Atsakyti
QUOTE(dzhurga @ 2008 06 24, 11:23)
Sveikos, aš lankausi pas šią gydytoją ir esu labai patenkinta. Norečiau pas ją ir gimdyti, bet ar ji priiminėja gindymus šiuo metu?


as ir pas ja lankausi... tai ji sake kad liepos men atostogauja... o kai jos klausiau ar galesim draugauti iki galo tai sake kad taip bigsmile.gif tai vadinas priimineja...
Atsakyti
Na nežinau nežinau, aš turėčiau gimdyti rudenį, jau seniau jos užklausiau tiesiai šviesiai - ar galečiau gimdyti pas jus, tai sake nežinau nežinau, bus matyt....Beje esu girdejusi, kad ji jau kuris laikas nepriiminėja gimdymų, todėl ir suabejojau
Atsakyti