Įkraunama...
Įkraunama...

Singer siuvimo mašina

QUOTE(Aingeal @ 2014 03 03, 15:17)
Sveiki. Turiu, pagal mane singer seną siuvimo mašiną. Užrašo nėra. Ir yra kaip spėju kažkokios dalys digsniams keisti. Prisegu foto, gal kas pasakys arten tie daikčiukai keisti digsniams? Jei taip kaip juos uždėti? Kažkada bandžiau pati, bet nieko visiškai nesigavo, siuvo vieną tą pačią tiesią liniją. 
201403032496.jpg - 815.4 Kb
201403032498.jpg - 713.6 Kb
201403032499.jpg - 904.5 Kb


na nerodo Jūsų nuotraukos prašo slaptažodžio smile.gif
Atsakyti
Sveiki, visi vis klausia apie siuvimo mašinos pasirinkimą. Aš tik pradedančioji siuvėja, todėl nesenai ir aš rinkausi siuvimo mašiną. Daug skaičiau ir komentarų ir nuomonių, tačiau išsirinkau, kiek suprantu, nemažai ko kritikuojamą Singer brand'ą ir siuvimo mašiną 3221. Kad ir kas ką sakytų man labai patiko - metalinis korpusas visai nebilda, kaip visi čia sako, net siuvant dvigubą gan rūpią odą. Turi overlokinės siūlės analogą, kurio visai pakanka buitiniam siuvimui.Ir kaina visai nesukandžioja. Niekas nestringa, nelūžta puikiai leidžiasi mano kankinama ir jokių ožių nerodo jau gerus puse metų, taigi tikiuosi taip musu eisis ir toliau thumbup.gif


Atsakyti
Sveiko mielosios, jau senai svajojau apie singer siuvimo mašina ir netikėtai gavau sena, 1906m masiniuke, tik dabar beda, nesuprantu kaip su ja diebti, jos viduje nera mazosios rites, kaip esu pratusi.gal kas turite tokia masina?
Atsakyti
laba diena, internetu pirkome siuvimo masina singer talent 3321, bet LT instrukcijos nera, gal zinote nuoroda internete i i sios siuvimo masinos naudojimo instrukcija? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaja83 @ 2015 10 25, 11:49)
laba diena, internetu pirkome siuvimo masina singer talent 3321, bet LT instrukcijos nera, gal zinote nuoroda internete i i sios siuvimo masinos naudojimo instrukcija? Buciau labai dekinga  4u.gif


turiu ir as sita masiniuka smile.gif su LT instrukcija, tik kaip visada isversta ganetinai pavirsutiniskai - geriau (jei galite) skaitykite angliskai. Nezinau kur Gaudi lietuviska - bet jet negausit - galeciau nuskenuoti ir atsiusti.
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandete siuti dviguba masina su Singer masina? Dviguba adata tinka, jei yra zigzag siule. As padarau viska, kaip nurodo instrukcijos, ziurejau youtube, skaiciau forumus ir patarimus, bet vis tiek viena adata siuna, kita ne..
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2016 01 04, 20:18)
Sveikos, gal kas bandete siuti dviguba masina su Singer masina? Dviguba adata tinka, jei yra zigzag siule. As padarau viska, kaip nurodo instrukcijos, ziurejau youtube, skaiciau forumus ir patarimus, bet vis tiek viena adata siuna, kita ne..

reike suregulioti masina kad siutu dviguba adata
Atsakyti
Sveiki.nusipirkau padeveta siuvimo masina Carina dressmaker .komplektacijoje nebuvo vadinamo pedalo greicio reguliavimui.nusipirkau is kinu pedala,bet man toks itarimas kad netinka jis .reikalas tame kad ijungus masina bet neprijungus pedalo viskas kaip ir gerai leidzia nustatyti programa ,bet jei ijungiu ji iskart siuna,paspaudus pedala pagreiteja (kaip ir turetu but) bet atleidus ji vistiek po truputi eina sava eiga kol nepaspaudziu auto/stop.sakau gal pagelbetu singer meistras man kame beda? O gal kartais zino kur gauti naudojimosi instrukcija? o gal man jos nebeapsimoka tvarkyti?Labai laukiu atsakymo verysad.gif
Atsakyti
turiu nauja singer brilijant siuv,masina.bet ja reikia kazkaip programuoti,ar yra kaune tokiu meistru kurie tuo uzsiimtu?
Atsakyti
QUOTE(PradedanciojiG @ 2016 02 27, 17:09)
Sveiki.nusipirkau padeveta siuvimo masina Carina dressmaker .komplektacijoje nebuvo vadinamo pedalo greicio reguliavimui.nusipirkau is kinu pedala,bet man toks itarimas kad netinka jis .reikalas tame kad ijungus masina bet neprijungus pedalo viskas kaip ir gerai leidzia nustatyti programa ,bet jei ijungiu ji iskart siuna,paspaudus pedala pagreiteja (kaip ir turetu but) bet atleidus ji vistiek po truputi eina sava eiga kol nepaspaudziu auto/stop.sakau gal pagelbetu singer meistras man kame beda? O gal kartais zino kur gauti naudojimosi instrukcija? o gal man jos nebeapsimoka tvarkyti?Labai laukiu atsakymo verysad.gif

Tuomet grąžinkite pardavėjui.
Atsakyti
Sveiki,
nesuprantam su vyruku mes. Žiūrinėjom ir tą lentelę ...Yra tokia mašinukė siuvimo pas mumy SINGER 7184 , tai kelintais metais ji pagaminta? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit singer 9960? Nusižiūrėjau, bet nerandu nieko apie overlokines siūles at trikotažo siuvimą, ir šiaip atsiliepimų norėčiau smile.gif iš anksto ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti