Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojusių BT grafikėliai

QUOTE(spurgiux21 @ 2009 04 19, 13:24)
Sveikutes,
Tikiuosi priimsit ir mane is savo gretas:)
Manau kad jau galiu ikelti savo grafikeli:
Dabar reiketi tuo isitikinti nubegus pas gine. Bet pas ja keliausi po 2 sav.

Nuosidziausi sveikinimai wub.gif Turiu klausima, ka reiskia pas tave grafikelyje D raide nuo 5 iki 12 dienos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 17 balandžio 2010 - 11:04
sveikinu sulaukus gerų žinių  nestuke.gif  thumbup.gif
na o dėl temperatūros, tai kitoms būna truputį žemoka
[/quote]


Labas,

Manau kad viskas yra gerai. Pas mane taip pat temperatura zemoka ~36.9 (labai pergyvenau, kad kas negerai), nors jau mano nestumas 5 savaites. Pirma faze budavo 36.5. Ginekologe sake,gal truputi zema, bet tikrai nera blogai ir del to nera ko jaudintis. Sake daugiau ilsetis ir saugot save, vaistu jokiu nedave.
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2009 04 16, 10:15)
Sveikos mergytes.

Stai mano laimingas grafikelis. Padarytas didelis tarpas tarp matavimu, nes jau nesitikejau O si menesi. O ji matyt ivyko, kaip tik tada kai nustojau matuoti  doh.gif Vakar pridaviau krauja geromedoje - HCG 30,64 (sake embrionui 1 sav.) Dabar pergvenu kad zemoka mano BT. Nors nelabai gerai miegu ir keliuosi nakti kartais dukrele nuraminti, bei ne visada tuo paciu laiku pamatuoju....  blush2.gif  blush2.gif  Pas gine einu tik geguzes 11 diena, kaip manote ar man gal pagerti Duphastona savavaliskai ???  g.gif  g.gif Ar koki progesterono tyrima padaryti?

user posted image

Kazkodel labai pergyvenu  doh.gif  blush2.gif  unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 20 balandžio 2009 - 15:41
QUOTE(Kristuciuke @ 2009 04 20, 10:01)
Nuosidziausi sveikinimai wub.gif  Turiu klausima, ka reiskia pas tave grafikelyje D raide nuo 5 iki 12 dienos?



D reiskia, kad naudojau kitokius vaistus. Man gine buvo israsius zvakutes . tai babyplan'e radau tik pazymeti kaip drugyje prieparaty.
Atsakyti
QUOTE(cvetocik @ 2009 04 19, 12:00)
labas smile.gif mano laimingasis grafikas  ax.gif

user posted image

kaip nudziugau, kai pamaciau tave su laiminga zinia 4u.gif ir as viena menesiuka buvau apsistojus jusu forumuke 4u.gif .
Papildyta:
O stai cia mano sekmingas grafikelis, tik dabar teprisiruosiau ideti ji cia blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nessta: 22 balandžio 2009 - 08:58
Sveikutes smile.gif Cia mano ilgai lauktas laimingasis grafikelis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Labukas visoms, noriu ir as suteikti vilties savo kalnuotu grafikeliu smile.gif
user posted image

ta diena kai pamaciau va toki vaiduokli lekiau kraujo nuleisti bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(EverGreen @ 2009 04 27, 20:14)
Labukas visoms, noriu ir as suteikti vilties savo kalnuotu grafikeliu smile.gif
ta diena kai pamaciau va toki vaiduokli lekiau kraujo nuleisti  bigsmile.gif

user posted image

Sveikinu smile.gif
o kokio jautrumo NT juostele buvo kad 13 Dpo parode vaiduokliuka??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 04, 15:29)
Sveikinu smile.gif
o kokio jautrumo NT juostele buvo kad 13 Dpo parode vaiduokliuka??? smile.gif

Zinokit bijau suklysti, bet man rodos 10 miu. (is eBay pirkau). OT buvo 20 jautrumo, o nestumo 10. Ji man isryskejo po kokiu 3-4 minuciu manau, nes kai tik paziurejau- snipstas, tada puoliau dantis valytis ir veida gaivinti ir saves raminti, kad mol ko cia tikiesi, vishta hihihi.gif - ir jau baigusi trumpa savo rytini gaivinimasi - zvilgtelejau vel i juostele- tada jau vaiduoklis vaidenosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, idedu savo laimingaji smile.gif
Noriu visoms, kuriu trumpa 2 faze, suteikti vilties. Mano tik 8 dienos. Negeriau jokiu hormonu, kad prailginti ta antra faze. O dar ir maitinu - laktacija taip apt slopina progesterono gamyba. Matyt esam su vyru po laiminga zvaigzde gime thumbup.gif
Tiesa, tai 6 ciklas, kai nesisaugojom ir 3, kai matavau BT ir dariausi OT.

user posted image

Sekmes visoms planuojancioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes ikelsiu ir as savo grafikeli, zinau kaip smagu buvo kai gaudem gandrus paieskoti panasaus i savo, taigi sekmes ir nestuke.gif visoms planuojancioms user posted image
Atsakyti
Sveikutės, nusprendžiau ir aš idėti savavo laimingaji grafikėlį. 4u.gif 4u.gif

Testas vaiduokliuką parodė jau 12DPO. O dabar testuko II tik ryškėja. blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesiux: 15 gegužės 2009 - 10:32
sakykit mergainos jeigu BT rodo 37C, tai yra tikimybė kad pastojusi ar būtinai turi būti virs 37 C?
Atsakyti