Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti vilną Vilniuje?

Labukas,

labai susidomėjau vėlimu, gal galite pasidalinti kur Vilniuje perkate vilną? Kur ji pigiausia ir geriausia? ax.gif
Atsakyti
Parduotuvė Vilniuje:
Veltinio Namai
Žemaitijos gatvė 11
Vilnius
Tel: 8 655 50566

Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2009 01 07, 21:59)
Parduotuvė Vilniuje:
Veltinio Namai
Žemaitijos gatvė 11
Vilnius
Tel: 8 655 50566



Knopke, o kiek ten vilna kainuoja? as perku per www.rankdarbiai.com ir prie sv. petro povilo baznycio ziedo parduotuveleje, ten 3lt uz 30gr thumbup.gif kitur brangiau buna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marija0413 @ 2009 01 13, 10:27)
Knopke, o kiek ten vilna kainuoja? as perku per www.rankdarbiai.com ir prie sv. petro povilo baznycio ziedo parduotuveleje, ten 3lt uz 30gr thumbup.gif kitur brangiau buna  schmoll.gif


Aš ne knopkė, bet atsakysiu smile.gif Aš visada pasiskaičiuoju 1kg kainą ir palyginu. Tai prie menų gimnazijos 1kg-100lt, tokios kainos ir kitur(ir toj pačioj minėtoj internetinėj, ir Veltinio namuose, kuriuose beje-karšinys gal net ir pigiau, jei kažko nemaišau, pasiskambink ir paklausk, nereikės važiuot -8 655 50566, tokį tel.nr. radau ant lankstinuko).
Atsakyti
Vakar iš vilnos suvėliau pirmąjį savo kūrinį – boružiuką! biggrin.gif Smagumėlis.

Norinčioms įsigyti vilnos galiu rekomenduoti „Iki“ pasaže (Šeškinės g. 32, kitoje gatvės pusėje nei poliklinika) esančią siuvimo ir kt. reikmenų parduotuvę.
Kadangi vilną dar tik pradedu prisijaukinti ir iki ekspertės man ojoj kaip toli, negaliu pasakyti, ar ten parduodamos vilnos kokybė tikrai gera, tačiau kaina viliojanti – 80 Lt/kg.

Sėkmės kūryboje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krishtole: 17 sausio 2009 - 01:20
QUOTE(Krishtole @ 2009 01 17, 02:14)
Vakar iš vilnos suvėliau pirmąjį savo kūrinį – boružiuką! biggrin.gif Smagumėlis.

Norinčioms įsigyti vilnos galiu rekomenduoti „Iki“ pasaže (Šeškinės g. 32, kitoje gatvės pusėje nei poliklinika) esančią siuvimo ir kt. reikmenų parduotuvę.
Kadangi vilną dar tik pradedu prisijaukinti ir iki ekspertės man ojoj kaip toli, negaliu pasakyti, ar ten parduodamos vilnos kokybė tikrai gera, tačiau kaina viliojanti – 80 Lt/kg.

Sėkmės kūryboje smile.gif


Buvau Iki pasaže ir labai nusivyliau. Sluoksnos ten neradau tik karšinio. Kaina už 15 g. - 2,20 lt. O ta kur už kilogramą po 80 lt. susverti skirtingų spalvų gabalai po 100; 120; 150 ir belekiek gramų, mažesnio kiekio skirtingų spalvų pasiimti negalima, o kai pasiėmiau 150 g, namuose pasvėrus pamačiau, kad ten 10 gramų kažkas nupešė. Manau geriausia užsisakinėti www.rankdarbiai.com arba vilnosfabrikas.lt, bent jau adatos čia labai pigios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emm: 22 sausio 2009 - 21:01
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuks: 12 vasario 2009 - 17:39
Sveikutės smile.gif man tai labiausiai veltinio namai patiko, 100 gr. karsinio 8 Lt, sluoksnos 10 lt jei neklustu, ir siaip ten spalvų ir rušių pasirinkimas superinis smile.gif Kiek žiurėjau ir kiek važinejau po parduotuves, cia man geriausia vieta wink.gif
Atsakyti
Pritariu 100 %. Labai didelis pasirinkimas ir saunus aptarnavimas smile.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Tavile @ 2009 02 18, 18:31)
Sveikutės smile.gif man tai labiausiai veltinio namai patiko, 100 gr. karsinio 8 Lt, sluoksnos 10 lt jei neklustu, ir siaip ten spalvų ir rušių pasirinkimas superinis smile.gif Kiek žiurėjau ir kiek važinejau po parduotuves, cia man geriausia vieta wink.gif

noriu kai ko paklausti? 4u.gif ar tiesa, kad lietuviska vilna(maiseliuose) netinkama salikams, taplutems? buciau labai dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(veltinio_avytes @ 2009 02 28, 18:14)
noriu kai ko paklausti?  4u.gif ar tiesa, kad lietuviska vilna(maiseliuose) netinkama salikams, taplutems? buciau labai dekinga uz atsakyma.


lietuviska vilna tinka tapkutems ,kepurems, salikams ,dekliukams ,ir tt
tik tiek kad ji yra siurkstesne prie kuno, na bet padarius virsutini sluoksni is sluoksnos viskas bus svelnu thumbup.gif
o ka velti ir ka naudoti tai tik tu pati gali nuspresti mirksiukas.gif
Atsakyti