Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK akušerės

Sveikos 4u.gif Norėčiau Jūsų pagalbos. Man reikia informacijos apie geras, mielas, draugiškas ir gerai savo darbą dirbančias Kauno medicinos universiteto klinikų akušeres. Būčiau dėkinga už pateiktas jų pavardes ir atsiliepimus, kuo jums jos patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urtexxx @ 2009 02 04, 21:47)
Sveikos  4u.gif Norėčiau Jūsų pagalbos. Man reikia informacijos apie geras, mielas, draugiškas ir gerai savo darbą dirbančias Kauno medicinos universiteto klinikų akušeres. Būčiau dėkinga už pateiktas jų pavardes ir atsiliepimus, kuo jums jos patiko.  4u.gif

Mano butu tik geriausi atsiliepimai apie akusere Zita (priimineja gimdymus).
Atsakyti
aciu
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

o ar tos akuseres, kurios ten kabinetuose buna su gydytojais irgi gimdymus priimineja? Jei taip, noreciau suzinoti kokia akusere dirba prie gydytojo Birziecio, ar ji priima gimdymus ir gal kuriai teko su ja susidurti? blush2.gif
Atsakyti
Geras klausimas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urtexxx: 05 vasario 2009 - 19:19
QUOTE(Medeine @ 2009 02 05, 20:19)
Sveikos! 4u.gif

o ar tos akuseres, kurios ten kabinetuose buna su gydytojais irgi gimdymus priimineja? Jei taip, noreciau suzinoti kokia akusere dirba prie gydytojo Birziecio, ar ji priima gimdymus ir gal kuriai teko su ja susidurti? blush2.gif

As manau, kad tos, kurios dirba konsultacineje-gimdymu nepriimineja.
Atsakyti
Na galiu pasakyti tik apie akušerę Ausmą, kuri dirba su gyd. Abraičiu- labai nemaloni ir su ja ta tikrai neverta tartis. Visąlaik dejuoja, kaip ji perkrauta ir dirba nuo ryto iki vakaro. Turi jaustis kalta, kad ji tokia apkrauta. Ir šiaip turi pati viską klausinėti- nieko papildomai nepapasakoja. Per visą nėštumą dar nepadarė tepinėlio. O nėštumas jau eina į pabaigą. Gerai, kad nėštumo pradžioje buvau privačiai nuėjusi, tai ištyrė, kad jokių uždegimų ir infekcijų nėra. O šiaip aš tarsiuosi tik su gydytoju. Jis sakė, kad visos akušerės gimdymo skyriuje geros smile.gif
Atsakyti
man taip pat jokių tepinėlių nedarė, nes nustačius nėštumą apskritai kol kas dar ten nekišo nieko - nei rankų, nei prietaisų. taigi čia ne nėščiajai spręsti, reikia ar nereikia tepinėlio. nebent pati nėščioji su medicininiu išsilavinimu.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 14, 08:17)
man taip pat jokių tepinėlių nedarė, nes nustačius nėštumą apskritai kol kas dar ten nekišo nieko - nei rankų, nei prietaisų. taigi čia ne nėščiajai spręsti, reikia ar nereikia tepinėlio. nebent pati nėščioji su medicininiu išsilavinimu.

Visiskai pritariu, man irgi nieko tokio nedare.
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2009 02 05, 19:19)
Sveikos! 4u.gif

o ar tos akuseres, kurios ten kabinetuose buna su gydytojais irgi gimdymus priimineja? Jei taip, noreciau suzinoti kokia akusere dirba prie gydytojo Birziecio, ar ji priima gimdymus ir gal kuriai teko su ja susidurti? blush2.gif

sveika,
as kai gimdziau prie sito gydytojo tai akusere buvo Neringa,ir daugiau ne viena nebuvo atejus.labai maloni ir gerai priziuri,as likau patenkinta ir gydytoju ir akusere biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 14, 09:17)
man taip pat jokių tepinėlių nedarė, nes nustačius nėštumą apskritai kol kas dar ten nekišo nieko - nei rankų, nei prietaisų. taigi čia ne nėščiajai spręsti, reikia ar nereikia tepinėlio. nebent pati nėščioji su medicininiu išsilavinimu.

kadangi turiu artimųjų, kurie dirba medicinos srityje, tai atsakingai galiu paskyti, kad atėjus tam tikram laikui yra privalomi kai kurie tyrimai, bet jei pacientas tuo nesidomi ir nežino, tai tų tyrimų dažnai ir nepadaro dėl įvairių priežasčių (nes didelis gydytojų darbo krūvis, atsakomybės stoka ir t.t.) Šiais laikais pacientui patartina būti mediciniškai išprususiu, kad gautų kokybišką paslaugą. Be to ne Mėnulyje gyvename, gi pasišnekame ir su kitomis nėščiosiomis ir galime palyginti, kad kažkodėl vienoms daro tam tikrus tyrimus (apie kuriuos rašo medicininė literatūra), o kitoms kažkodėl jau nedaro. Tačiau, jei paklausi apie vienokį ar kitokį tyrimą, tai tuomet jį padaro. O jei neužsimintum? Taigi siūlyčiau vadovautis tokia patarle "pasikliauk, bet nesnausk".
Atsakyti
QUOTE(saturnija @ 2009 02 16, 11:50)
kadangi turiu artimųjų, kurie dirba medicinos srityje, tai atsakingai galiu paskyti, kad atėjus tam tikram laikui yra privalomi kai kurie tyrimai, bet jei pacientas tuo nesidomi ir nežino, tai tų tyrimų dažnai ir nepadaro dėl įvairių priežasčių (nes didelis gydytojų darbo krūvis, atsakomybės stoka ir t.t.) Šiais laikais pacientui patartina būti mediciniškai išprususiu, kad gautų kokybišką paslaugą. Be to ne Mėnulyje gyvename, gi pasišnekame ir su kitomis nėščiosiomis ir galime palyginti, kad kažkodėl vienoms daro tam tikrus tyrimus (apie kuriuos rašo medicininė literatūra), o kitoms kažkodėl jau nedaro. Tačiau, jei paklausi apie vienokį ar kitokį tyrimą, tai tuomet jį padaro. O jei neužsimintum? Taigi siūlyčiau vadovautis tokia patarle "pasikliauk, bet nesnausk".


aš galiu atsakingai pasakyti, kad mano gydytoja ne šiaip sau gydytoja, pas kurią netyčia ar iš nuogirdų pataikiau, o žmogus, kurį pažįstu visą savo gyvenimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 16 vasario 2009 - 15:00