Įkraunama...
Įkraunama...

šešėliavimo pradžiamokslis

QUOTE(kvartetas @ 2010 11 03, 14:07)
nea ne sita priemone. si priemone tik letina dazu dziovima aisku tai irgi turetu padet seseliavimui. taciau jos as nenaudojau tik esu skaiciusi atsiliepimus kitu merginu. vienos gyre, kitom nepatiko. gal pasisakys kas ja bande 4u.gif

va radau blending gell. aprasymas panasus tik jusu pirmoji priemone baltos spalvos ir nzn kaip imaisius i dazus ar nesikeis spalva. o blending gel yra bespalvis, jis skaidrina spalva (ne tokia intesyvi palieka). ir taip pat suletina dazu dziuvima, o tai leidzia tolygiai nusviesinti sesely


iš paskaitymo man atrodo abu su savo pliusais.
išbandysiu.pradėsiu nuo pigesnio blush2.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Abi priemonės panašaus poveikio, tik pitoricas suteikia spalvai balkšvumo.
Šešėliavimui palengvinti blending gel'is nebūtinai maišomas, ir dar netgi geriau kai nemaišomas su dažu, o tik naudojamas šalia. Sudėtinga žodžiais nupasakoti. Pabandysiu... Lengviausias būdas šešėliuoti blending gel'io pagalba, tai vieno potėpio tapybos pritaikymas. Plokščias teptukas vienu kampu merkiamas į blending gel'į, kitu - į dažus. Potėpis išlyginamas keliskart pabraukiant tokį potėpį ir jau čia aiškiai matoma kaip šešėlio dažas skaidriai nykstamai pasklinda blending gel'yje. Tokiu būdu tokiu gęstančiu šešėliu apvedam kiekvieno norimo objekto pakraštį, atsižvelgiant į esamą ar įsivaizduojamą šviesos šaltinį.
Taip pat blending gel'is kitu būdu gali būti naudojamas juo padengiant tuos plotelius, kuriuose šešėlis jau "gęsta", o prie pat objekto šešėlis tapomas grynu, neskiestu dažu.
Blending gel'is taip pat labai gerai tinka kaip pagrindas plotams, kuriuose viena spalva pereina į kitą...Čia pasiteisina dažo "tapšnojimas" apvaliu arba sugadintu teptuku.
Išankstinis blending gel'io maišymas su dažu man nelabai patinka, nes dažas praranda dengiamumą, skaidrėja, o džiovinimo laikas prailgėja ir antram sluoksniui dengti reikia ilgiau laukti, kol išdžius.
Labai tikiuosi, kad aiškinau suprantamai. Jei ne, tikslinsiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 04 lapkričio 2010 - 02:00
aha as irgi panasiai darau. tik man lengviau is pradziu su blending geliu skiestais dazais patepliot, o prie motyvo paryskinti jau su neskiestais ax.gif .
Atsakyti
Parduodu smile.gif
Aidietė Rima Dekupažo magija - 29 Lt
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinote, kur galima nusipirkti blending gelio arba flow mediumo Vilniuje, man zinomose rankdarbiu parduotuvese nerandu verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2010 11 04, 02:59)
Abi priemonės panašaus poveikio, tik pitoricas suteikia spalvai balkšvumo.
Šešėliavimui palengvinti blending gel'is nebūtinai maišomas, ir dar netgi geriau kai nemaišomas su dažu, o tik naudojamas šalia. Sudėtinga žodžiais nupasakoti. Pabandysiu... Lengviausias būdas šešėliuoti blending gel'io pagalba, tai vieno potėpio tapybos pritaikymas. Plokščias teptukas vienu kampu merkiamas į blending gel'į, kitu - į dažus. Potėpis išlyginamas keliskart pabraukiant tokį potėpį ir jau čia aiškiai matoma kaip šešėlio dažas skaidriai nykstamai pasklinda blending gel'yje. Tokiu būdu tokiu gęstančiu šešėliu apvedam kiekvieno norimo objekto pakraštį, atsižvelgiant į esamą ar įsivaizduojamą šviesos šaltinį.
Taip pat blending gel'is kitu būdu gali būti naudojamas juo padengiant tuos plotelius, kuriuose šešėlis jau "gęsta", o prie pat objekto šešėlis tapomas grynu, neskiestu dažu.
Blending gel'is taip pat labai gerai tinka kaip pagrindas plotams, kuriuose viena spalva pereina į kitą...Čia pasiteisina dažo "tapšnojimas" apvaliu arba sugadintu teptuku.
Išankstinis blending gel'io maišymas su dažu man nelabai patinka, nes dažas praranda dengiamumą, skaidrėja, o džiovinimo laikas prailgėja ir antram sluoksniui dengti reikia ilgiau laukti, kol išdžius.
Labai tikiuosi, kad aiškinau suprantamai. Jei ne, tikslinsiu... mirksiukas.gif

Aciu-bandysim, jei nepavyks-tikslinsimes:)
Atsakyti
ir as pabandysiu jusu rekomendacijas, nes seseliavimas, man tamsus miskas, nesiseka ir bijau seseliuoti blush2.gif
Atsakyti
pradziai bandykites seseliuot an kokios lentutes. as irgi bandymukus darydavausi ax.gif .
Atsakyti
turiu nusipirkusi skysti, kad dazai greit nedziutu, reiks bandyti ir ji panaudoti smile.gif
Atsakyti
Turiu tą pittorico skystį akrilo džiuvimą lėtinantį, dar nebandžiau, reikės išbandyti, daug informacijos radau apie šešeliavimą čia, dėkui bite už išsamius paaiškinimus smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti