Įkraunama...
Įkraunama...

BEN 10

Sveikos,
patarkit man, auginančiai mergaites, ir ieškančiai dovanos berniukui kuo tie laikrodžiai skiriasi :OMNITRIX nuo laikrodžio su projektoriumi. Kuris vaikams geriau patinka?
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2011 01 12, 19:02)
Sveikos,
patarkit man, auginančiai mergaites, ir ieškančiai dovanos berniukui kuo tie laikrodžiai skiriasi :OMNITRIX nuo laikrodžio su projektoriumi. Kuris vaikams geriau patinka?

Omnitrix'as kaip mini kompiuteris- ten yra aležaidimas- jis leidžia garsus, vaizdus ir žybsi. O projektorius, tik įdedi skaidrių diskelį ir jis šviečia. Garsų neleidžia schmoll.gif

Mes turim Omnitrix'ą, o projektoriaus neturim- tai jei ką sumaišiau SAKYKIT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 13, 08:26)
Omnitrix'as kaip mini kompiuteris- ten yra aležaidimas- jis leidžia garsus, vaizdus ir žybsi. O projektorius, tik įdedi skaidrių diskelį ir jis šviečia. Garsų neleidžia schmoll.gif

Mes turim Omnitrix'ą, o projektoriaus neturim- tai jei ką sumaišiau SAKYKIT ax.gif

Nesumaišėt. Pas mus irgi Omnitrix -leidžia garsus, vaizdus ir žybsi. Dar dedasi figūrėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuasta: 13 sausio 2011 - 09:56
Mano vaikinas irgi istojo i beno teno gerbeju gretas.Labai jau prireike jam laikrodzio.Kokius dabar perkate?Ar bera kur pirkti laikrodis Omnitrix'as?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 11 rugsėjo 2013 - 15:33


 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 09 11, 13:34)
Mano vaikinas irgi istojo i beno teno gerbeju gretas.Labai jau prireike jam laikrodzio.Kokius dabar perkate?Ar bera kur pirkti laikrodis  Omnitrix'as?


Turėjom ir projektorių, ir omnitrix'są. Tai patiko tik pastarasis, nes ten yra žaidimas, patikdavo laimėti, o pralaimėjęs būtinai turėjo žaisti dar ir dar , kol dešimt kartų įveikia priešą biggrin.gif .
Įsiveskit google paieškoj, tikrai rasit kur parduoda ir naujų, ir žaistų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2013 09 18, 11:19)
Turėjom ir projektorių, ir omnitrix'są. Tai patiko tik pastarasis, nes ten yra žaidimas, patikdavo laimėti, o pralaimėjęs būtinai turėjo žaisti dar ir dar , kol dešimt kartų įveikia priešą biggrin.gif .
Įsiveskit google paieškoj, tikrai rasit kur parduoda ir naujų, ir žaistų  4u.gif

Tai cia jus apie omnitrixsa?
Papildyta:
QUOTE(lapiuksss @ 2013 09 18, 11:19)
Turėjom ir projektorių, ir omnitrix'są. Tai patiko tik pastarasis, nes ten yra žaidimas, patikdavo laimėti, o pralaimėjęs būtinai turėjo žaisti dar ir dar , kol dešimt kartų įveikia priešą biggrin.gif .
Įsiveskit google paieškoj, tikrai rasit kur parduoda ir naujų, ir žaistų  4u.gif

Tai cia jus apie omnitrixsa?
Aciu uz informacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 09 18, 19:15)
Tai cia jus apie omnitrixsa?


Taip, apie omnitrix'są mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiui jau keli metai si manija, man tai tas benas visai nieko gero biggrin.gif turim zaislu, pizama, patalyne, apatinius, kojines reikmenis mokyklai ir dar daug visokiu nesamoniu doh.gif dabar uzsimane gimtadienio ben 10 tematika g.gif o tiesa, to laikrodzio kur snekate neturim, reiks pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
bet dabar kuom skiriasi tie Omnitrix laikrodziai? Nes yourtube video maciau vienoki o pardavimuose pas mus LT kitoki. Apvalus, o video kvadratinis.
Kokius jus turite?
Atsakyti
mes turim projektoriu, labai norejo. Bet gana greitai atsizaide - uzteko keliu savaiciu ir vskas - guli numestas, labai retai kada prisimena.
Atsakyti
Sakykit mamytes kur perkate BENO TENO zaisliukus? Cia lt kainos tu ateiviu nenormalios doh.gif
Atsakyti