Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas parduotuvėje Reikalauja žaislų?

kartais paprašo leisti apžiūrėt ax.gif ,kad pirkti isteriškai,dar taip nebuvo ax.gif
Atsakyti
maniškiui šiuo metu 4,5 m. tai žinodama, kad parduotuvėje bus žaislų, jau eidama pasakau,kad galės tik apžiūrėti, jei nesu pasiruošus ką nors pirkt. to užtenka, abudu apžiūrim, aptariam, ax.gif arba pasakau,kad tas žaislas didesniems arba lialiukams, arba kad dabar neturiu tiek pinigėlių, su 4 m. vaiku jau turi eiti susitarti, jeigu neina- jau pražiopsota ir reiks įdėt pastangų, kad nubrėžti ribas biggrin.gif
Atsakyti
Mums 4.5 metu, tai buvo kad ir paverke, buna kad pries tai aiskini, kad nieko nepirksim, tik tai ko reikia, kai ilgai aiskini, tai dazniausiai klauso, nors buna ir papraso ka nors, neleidi praadeda verkt, tada sakau, o ka tu zadejei?pazliumbia ir apsiramina:) viena karta, kai buvo kokiu 2 metuku pardotuvei uzsinorejo kazko, neleidau pradejo verkt, atsistojom prie kasu, pirkt ko reikia, vaikas zliumbia, o viena bobnute, ko negalit savo vaika apramint, ko cia verkia, pradejo auklet mane kaip vaika auklit, ot tada susinervinau
Atsakyti
mes ko nori labai labai nuperkam nes paskui nebenuraminsi
Atsakyti
Mano dvyniai sesiameciai jau,bet niekada manes nesokdindavo,zaislus pirkdavom ir perkam tik progom - gimtadienis,Kaledos.Gauna lauktuviu is mociutes,kuri i LT karta metuose grizta.Dabar,kai jau didesni renka dukra LPS, o sunus crazy cubes. Tai mociute(vietine) per akcijas maximoj ar norfoj nuperka po viena pakeliuka i vaiku kolekcija,nustebina mazuosius.
Nebaisu man su vaikais eit i zaislu skyriu, NIEKADA neteko radonuot del isteriju,bliovimo ar didziulo "norejimo",kuris per krastus liejasi ir atkreipia aplinkiniu demesi Nesuprantu as tevu, kuriem yra norma kai vaikai manipuliuoja isterikuodami. Baisu pagalvot kas ateityje bus biggrin.gif
Atsakyti

nori aišku. Įėjus į parduotuvę tuoj bėga link žaislų ir mašiną išsirenka, bet pasakau, jog nepirksiu ir einam. Būna vaiko nuotaika bloga ar pavargęs, tada paverkia, paniurzga, pakalbam ir einam saldainio pirkt :) Vyras silpnesnis, iš jo lengviau išpešt naudos :D 

Atsakyti
džiaugiuosi, kad mano vaikas labai ramiai reaguoja į žaislus parduotuvėse. Galima vestis net į atskirą tik žaislų parduotuvę, kai reikia kažkam dovanos ar šiaip apžiūrėti.
Matau, kad nori ir pasako, bet situaciją valdyti lengva. Pasakau, kad nėra pinigų dabar arba kad pirksime kai bus didesnis ar kokia proga. Daug galvoti nereikia, kažkaip lengva susitarti.
Sunkiau būna saldumynų skyriuje supermarkete biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš paprastai turiu ilgai kalbinti, kad nereikia kažko pirkti, tai privengiam žaislų parduotuvių.bet šiaip keista, nes marketuose,mugėse mėgsta pažiūrinėti, bet neprašo nieko
Atsakyti