Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislas-draugas, be kurio mažius neužmiega

Maniškis neina miegoti be kompakto... doh.gif Naktį, kai prabunda, iš karto puola ieškot. Susiranda, patikrina, ar tas pats... biggrin.gif (nes vienąkart, kai užkrito už lovos, pakišau kitą) ir tada toliau ramiai miega. Jam 2,5 m.
Atsakyti
Miegoti eina tik su savo šuniuku lietuviuku smile.gif
Atsakyti
su šildoma baružyte
Atsakyti
Maniskis(vidurinis) be tevo niekur
Atsakyti
Su šilduku - šuniuku miega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2010 02 13, 16:16)
Maniškis neina miegoti be kompakto... doh.gif Naktį, kai prabunda, iš karto puola ieškot. Susiranda, patikrina, ar tas pats... biggrin.gif  (nes vienąkart, kai užkrito už lovos, pakišau kitą) ir tada toliau ramiai miega. Jam 2,5 m.


Ta prasme, be CD? bigsmile.gif lotuliukas.gif Kokie juokingi vaikai kartais būna thumbup.gif

QUOTE(gingizė @ 2010 02 21, 14:54)
Maniskis(vidurinis) be tevo niekur


Čia irgi geras thumbup.gif

Dičkis, tai turi visą kolekciją savo lovoje, minkštų žaislų: visko ten yra doh.gif Ir, kol kas, nevalia sumažinti jos biggrin.gif
Mažasis pastoviai miega su aviuku Timiu, ir šildomu žaisliuku. Bet, neypač jam jie svarbūs. O, kas vakarą pasirenka ką nors kito: tai traukinį, tai kaladėlę, tai Bob the builder mašiną, tai dar kažką, kas jam tą diena bais brangu buvo rolleyes.gif
Atsakyti
manoji prie migduko ir soskytes turbut sunkiai uzmigtu smile.gif dabar susirenka visa kompletuka paniurzga i migduka ir uzmiega thumbup.gif
Atsakyti
Vienintelis zaislas, be kurio mano mazius negali uzmigt - tai as. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 03 01, 01:37)
Vienintelis zaislas, be kurio mano mazius negali uzmigt - tai as.  hihihi.gif


O taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Na kokisu 6men buvo Upse Daise dabar ziuriu visus 4 taletabius nesasi doh.gif
Atsakyti
maniskis didelis berniukas jau, bet bet sildomo meskucio Grikio nemiega rolleyes.gif
Atsakyti
mano dickis sunus tai labai istikimas savo miego draugams - per visus 10 metu buvo tik du minksti zaislai, susijes su kelionemis - viena tetis is kazkur parveze, o kitas is Austrijos slidinejimo (pramintas meskiu Austru), o dabar daznai irgi megsta pasisildyti su katinu Ciobreliu. tik jau praeina poreikis kazka butinai nestis i lova. mazoji tai miego skuduriuka turi, bet dar nereiskia pretenziju, tai mamos norus vykdo 4u.gif
Atsakyti