Įkraunama...
Įkraunama...

"Pavasario šaukliai!"

QUOTE(vaidaelv @ 2009 03 16, 19:08)
Balsavau uz Zuvytes, Dzukes ir Jurgitaru nuotraukas! thumbup.gif Saunuoles ,merginos! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu labai uz balsiuka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Raspberry @ 2009 03 16, 21:04)
Ačiū už 30 balsų mano nuotraukai  4u.gif
user posted image

Turėjau dar ir kitokia

nu jau ta antroji tai is koto isverte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2009 03 16, 20:04)
Turėjau dar ir kitokia

biggrin.gif bigsmile.gif tai ko nedėjai? doh.gif gi tokia gera, grynai šaukia pavasarį smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau autores paklausti? ax.gif kaip isejo taip nufotografuoti? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 16, 22:22)
norejau autores paklausti? ax.gif kaip isejo taip nufotografuoti? g.gif

diafragma 1.4, 3 makro žiedai ir iš labai arti smile.gif ISO 400 (ar tai 800), spalvos - fuji juostelės, melsvumas - ko gero šešėlis.
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2009 03 16, 22:32)
diafragma 1.4, 3 makro žiedai ir iš labai arti smile.gif ISO 400 (ar tai 800), spalvos - fuji juostelės, melsvumas - ko gero šešėlis.
aciu 4u.gif labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2009 03 16, 20:14)
as uz ja balsavau  ax.gif  man irgi Kaziuko muge-pavasario sauklys  4u.gif

aciuks.gif biggrin.gif
Atsakyti
žinokit peržiūrėjau du kartus ir niekaip nerandu tokio kadro - kažkada buvau jį įdėjusi kaip pavasario šauklio kadrą - tokiame purvyne, šlapynėj iš žemės lenda keli besivyniojantys daigeliai, vos ne kopūstėliai. žiūriu rezultatus ir nieeekur nerandu g.gif ar nebeįžiūriu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 03 17, 14:00)
žinokit peržiūrėjau du kartus ir niekaip nerandu tokio kadro - kažkada buvau jį įdėjusi kaip pavasario šauklio kadrą - tokiame purvyne, šlapynėj iš žemės lenda keli besivyniojantys daigeliai, vos ne kopūstėliai. žiūriu rezultatus ir nieeekur nerandu  g.gif  ar nebeįžiūriu?  biggrin.gif

pašalino tą foto.
ne kopūstai ten gėlės tokios storalapės buvo.
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 1 vietos nugaletojos nuotrauka wub.gif
Atsakyti
aciu,kurios balsavo uz mano foto 4u.gif
Atsakyti