Įkraunama...
Įkraunama...

Kas saugiau: nutrauktas aktas ar prezervatyvai?

QUOTE(given444 @ 2012 04 01, 17:19)
nera racijos paskutiniam poste. nevaisingu dienu metu isvis nereikia apsaugos. ech moterys. pasiskaitai, ir baisu daros.

aš nežinau tiksliai, kada jos pas mane vaisingos, kada ne. O prisižaist aš nesu linkus, vaikų nenoriu artimiausiu laiku, kad su baime nelaukt kiekvienų mmm man geriau saugotis
NŠP nesiūlykit, man ta sistema bent jau kol kas netinka ir nepatinka smile.gif
Atsakyti
na, iki motyvacijos ir NSP irgi subrest reikia. zaiskit tuomet kitais dalykais.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 02, 07:10)
na, iki motyvacijos ir NSP irgi subrest reikia. zaiskit tuomet kitais dalykais.


Praktikuojant nutraukta lytini akta gime mano mazoji 4u.gif . Tai dabar naudojames prezervatyvais ,nors ir jais nelabai pasitikiu ,bet visu tu hormonu vartoti negaliu (baisus salutiniai ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 15 balandžio 2012 - 11:40
QUOTE(NakedA @ 2012 04 15, 12:40)
Tai dabar naudojames prezervatyvais ,nors ir jais nelabai pasitikiu

kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 04 15, 16:37)


Kodel ? Na ,su jais jug irgi visko nutinka blush2.gif Bet siaip dar galvoju ismokti NSP ,kad butu dar patikimesne apsauga smile.gif
Atsakyti
Nežinau, mes su vyru naudojom nutrauktą ir viskas buvo gerai, kai nustojom saugotis pastojau per pirmus men, draugė saugojosi su prezervatyvais, po plyšimo augina gražią dukrytę.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2004 03 23, 17:49)
Kuo fiziskai blogai nutrauktas lytinis aktas?

Paprastai kai vyras baigia, moteris buna tik arti virsunes, ir jei jau baiges vyras, dar kiek pasistengia, baigia ir moteris, bet tai aisku individualu. O vaikai paprastai neatsiranda iskart nustojus saugotis, tad jei zadama po keliu menesiu, tai tiks bet kas, kad ir dienu pasiskaiciavimas, ir pavojingomis dienomis saugos priemones. Beje, vaisingu dienu skaiciavimas buvo sugalvotas tak kad poros zinotu kada reik pasistengt kad kazkas gautusi, o ne atvirksciai, nes tas ypac nepatikima kai pas moteri nereguliarios menesines.
Atsakyti
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 09:41)
Beje, vaisingu dienu skaiciavimas buvo sugalvotas tak kad poros zinotu kada reik pasistengt kad kazkas gautusi, o ne atvirksciai, nes tas ypac nepatikima kai pas moteri nereguliarios menesines.


Skleidžiate erezijas. Ne dienas reikia skaičiuoti, o sekti požymius ir juos teisingai suprasti. Ir tai nuo ciklo reguliarumo visiškai nepriklauso. smile.gif
Moterys turi mokytis jausti, pažinti savo kūną. Tada nereikės savęs žaloti. Be to, taip galima išsiaiškinti, kad kažkas vyksta ne taip (tarkime nevyksta ovuliacija) arba yra kitų problemų.
Atsakyti
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 07:41)
Beje, vaisingu dienu skaiciavimas buvo sugalvotas tak kad poros zinotu kada reik pasistengt kad kazkas gautusi, o ne atvirksciai, nes tas ypac nepatikima kai pas moteri nereguliarios menesines.

ryti, neskleisk ereziju cool.gif "skaiciavimas" isvis atgyvenes metodas. vaisingumo pazinimas tai daug simptomu apimantis stebejimas, gleives, temperatura, kaklelis. kaip atrodytu jei as pradeciau tau, tarkim masinu specui, aiskint apie kapotu, detales, gaza ir pavaras?
prisigaudo zmones viena ausim ir teigia, kad kazkur girdeje apie NEPATIKIMA dienu skaiciavima. dienu skaiciavimas ir yra nepatikimas, nes moters ciklu neimanoma isprausti i skaiciuokles remus.

nueikit i nsp.lt - lobis ta svetaine thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytis12 @ 2012 06 19, 10:41)
Paprastai kai vyras baigia, moteris buna tik arti virsunes, ir jei jau baiges vyras, dar kiek pasistengia, baigia ir moteris, bet tai aisku individualu

bet ar tai taip labai blogai fiziškai? ax.gif Kartą baigęs gali dar vieną kartą baigt ir tuo kartu iki galo patenkint moterį. Be to, moteris gali baigt ir be lytinio akto ax.gif
Atsakyti
rytis noretu pasakyti: laime, ne mums, o moterism reikia kisti visokius sh. imkit ir vazektomija pasidarykit. vyrai. jau negaliu kaip pikta. cool.gif egocentriku maisai.
Atsakyti
Sveiki. Su vaikinu saugomes prezervatyvais ir kartu NLA. Netyciuku nenorime, todel renkames toki apsisaugojimo buda. Kaip manote, ar saugiau saugotis taip ar naudoti geriau prezervatyvus su zvakutem? Kontraceptiku vartoti nenoriu, kadangi mylimasis nebuna puse metu Lietuvoje, todel nenoriu gerti hormonu, kai puse metu po to neturiu lytiniu santykiu.
Atsakyti