Įkraunama...
Įkraunama...

Matis kosmetika

as turejau apskritai matis kvapa, jis pakankamai astrokas ir stiprus, vienoms patinka kitas erzina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niren: 07 kovo 2011 - 14:44
QUOTE(Niren @ 2011 03 07, 14:43)
as turejau apskritai matis kvapa, jis pakankamai astrokas ir stiprus, vienoms patinka kitas erzina smile.gif


doh.gif supratau smile.gif
man asmeniskai tas rudokas kremas Beautifying smirda, nes ten kazkokio medzio zieve sudetyje yra, kuri ta kvapa suteikia. bet siaip, tai man vienas geriausiu MAtis kremu.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aš turiu klausimą, ar naudojo kuri nors "Matis" mišriai/riebiai odai skirtą kremuką ? Ar išlaiko matiškumą? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melitta @ 2011 04 29, 11:29)
Labas  4u.gif
Aš turiu klausimą, ar naudojo kuri nors "Matis" mišriai/riebiai odai skirtą kremuką ? Ar išlaiko matiškumą?  4u.gif
user posted image


naudojau ir ne viena buteliuka, vasara jis puikus, bet ziema, man perdaug issausindavo odyte, pradedavo net serpetot.
Atsakyti
Sveikos,
ar MATIS kremuko indelis būna su apsaugine folija? Pirkau internetu iš www.sauleskosmetika.lt ir manasis buvo be folijos, tad suabejojau, ar ogirinalas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(redulyte @ 2012 11 30, 18:09)
Sveikos,
ar MATIS kremuko indelis būna su apsaugine folija? Pirkau internetu iš www.sauleskosmetika.lt ir manasis buvo be folijos, tad suabejojau, ar ogirinalas  schmoll.gif


taip, su apsaugine folija buna.. Katik pirkau, prisimenu kaip plesiau ta folija
Atsakyti
Noreciau, palikti atsiliepima, apie Matis kosmetika, nusiprkau jautriai veido odai su kapiliaraus, losijona bei sios rusies krema, ir kaip reikiant nusivyliau. Veido lasionas, valant veida griauzia ir degina oda, veido oda tampa jautri,jauciasi odos tempimas, apie krema tokie pat pastebejimai anot mazina raudoni, nei velnio. Taip sumokejau apie 240 litu, uz sias priemones, kaip i bala. Tik grazi reklama, is visu bandytu kremu tik Guonot firmos odos prieziuros priemones, attinka kokybe.
Atsakyti
Gal kas bandete si kremuka?

Réponse Jeunesse Radiance Cream
Švytėjimo suteikiantis skaistinantis kremas
Idomu kokie atsiliepimai,ar yra efektas ar vertas tiek pinigu g.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2015 03 14, 01:34)
Noreciau, palikti atsiliepima, apie Matis kosmetika, nusiprkau jautriai veido odai su kapiliaraus, losijona bei sios rusies krema, ir kaip reikiant nusivyliau. Veido lasionas, valant veida griauzia ir degina oda, veido oda tampa jautri,jauciasi odos tempimas, apie krema tokie pat pastebejimai anot mazina raudoni, nei velnio. Taip sumokejau apie 240 litu, uz sias priemones, kaip i bala. Tik grazi reklama, is visu bandytu kremu tik Guonot firmos odos prieziuros priemones, attinka kokybe.


Man taip pat laabai netiko ir nepatiko. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti