Įkraunama...
Įkraunama...

Renkuosi graužiką

Apklausa: Kokį graužiką patartumėte įsigyti? Pakomentuokite(geriausiai iš patirties), kodėl. (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Taip jau yra, kad mažoji nenutyla, vis prašo kokio augintinio. Manau, kad šuo ar katė reikalauja pernelyg daug dėmesio, tai sugalvojom, kad reikėtų pirkti kokį graužiką. Tik kokį?
Atsakyti
Perkat tikriausiai vistiek su suvokimu, kad ir jums teks priziureti? smile.gif Auginam mes triusiuka. Tai ji ir pasiulyciau. Mieli pukuoti padareliai, nesmirda namuose. O siaip ir piniginiu klausimu ir prieziuros ar demesio, kiekvienas gyvunas reikalauja... Tik va ne visi gyvunai ta demesi atgal grazina. Ziurkenas nepribegs prie taves ir nepalaizys rankos. Ziurint ko norit... rolleyes.gif
Prirasiau cia ir galvoju, ar suprasit ka norejau paskayt, ar ne doh.gif
Atsakyti
Supratau. Ir suprantu, kad visiems reikai preižiūros, bet, va, turim seną šunį, kuris visą laiką sisioja visur(VISĄ LAIKĄ, įsiviazduojat, eina paskui save ir lašina), nes yra labai senas. Jį reikai vedžioti kokius 5 k. į dieną ir tai nepadeda. Manau, tokio vargo su jokia pelyte nebūtų. Apie tai aš kalbu.
O dėl to, ko aš noriu, tai tikrai noriu, kad jis būtų žaismingas ir bendraujantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 12 gegužės 2009 - 09:47
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 10:42)
Supratau. Ir suprantu, kad visiems reikai preižiūros, bet, va, turim seną šunį, kuris visą laiką sisioja visur(VISĄ LAIKĄ, įsiviazduojat, eina paskui save ir lašina), nes yra labai senas. Jį reikai vedžioti kokius 5 k. į dieną ir tai nepadeda. Manau, tokio vargo su jokia pelyte nebūtų. Apie tai aš kalbu.


Na taip, cia jau nepalyginsi. et asmeniskai man, tos visos pelytes tai tas pats kas akvariumas, tik triuksma kelia. Nei meiles is ju atgal gausi nei ka. unsure.gif As patarciau pirkti triusiuka dekoratyvini 4u.gif
Atsakyti
Bet jo narve juk neauginsi? O galima palikti keletai dienų? Būna, kad išvažiuojam. Mano pažįstama savo šinšiliuką palikdavo 4-5 d. maisto pridėjus ir nieko jam neatsitiko. O šinšila tikrai labai meili, tik labai lepi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 12 gegužės 2009 - 10:02
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 11:02)
Bet jo narve juk neauginsi? O galima palikti keletai dienų? Būna, kad išvažiuojam. Mano pažįstama savo šinšiliuką palikdavo 4-5 d. maisto pridėjus ir nieko jam neatsitiko. O šinšila tikrai labai meili, tik labai lepi.


Tai isleidi pasilakstyt, mespaleidziam vakarais, po darbu pasilakstyt, o siaip narve buna. Paliekam ir 4 ir 5 dienom. Vandens dideli nusipirke buteliuka, tai nesibaigia, prikraunam sieno daug, maisto ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš tik už žiurkes smile.gif Triušis paleistas laaabai mėgsta graužti viską ir manau jam reikalingas didesnis auklėjimas nei kitam graužikui. Triušio nelaikysi ištisai narve. Tuo labiau priklauso kaip triušiuką išsiauklėsi, kad nekąstų, nebūtų piktas ir pan.
O žiurkė švarus , meilus gyvūnas, bet beabejonės irgi turi turėt laisve palakstyti ir turi bendrauti su žmogumi. Beto rekomenduojama laikyti bent jau po dvi žiurkutes.
Atsakyti
Gi sinsila irgi reikia paleisti pasilakstyti. Mano pussesere turi sinsila, tai labai lepi, lepesne uz triusiuka musu. O ir ne tokia meili. Musu Zora, tai atbega kvieciama, glaustosi, megsta kai kasona nugaryte, labai juokingai sokineja i ora ir apskritai fainas sutverimas, su sinsila nepalyginsi meilumo jos. Va musu Zora:

user posted image


Papildyta:
QUOTE(aisha7 @ 2009 05 12, 12:02)
O aš tik už žiurkes smile.gif Triušis paleistas laaabai mėgsta graužti viską ir manau jam reikalingas didesnis auklėjimas nei kitam graužikui. Triušio nelaikysi ištisai narve. Tuo labiau priklauso kaip triušiuką išsiauklėsi, kad nekąstų, nebūtų piktas ir pan.
O žiurkė švarus , meilus gyvūnas, bet beabejonės irgi turi turėt laisve palakstyti ir turi bendrauti su žmogumi. Beto rekomenduojama laikyti bent jau po dvi žiurkutes.



Turejau ziurke. Vasara smirdedavo labai... schmoll.gif kai karsciai budavo. Nors ir keisdavau daznai tikrai. Ir pasikandziot megdavo ir pagrauzti isleista. Siaip visi grauzikai grauzia biggrin.gif Bet autore parasius, kad renkasi grauzika, tai manau supranta, kad jie grauzia biggrin.gif
Atsakyti
Aš manau, kad apskritai kitas žmogus tame negali patart.. Aš asmeniškai turėjau triušiuka su kuriuo neturėjau jokių bėdų. O dabar draugė turi ir po metų triušis pavirto truputi į monstrą smile.gif
Taip, kad negali būt visi graužikai vienodi, net tos pačios rūšies. Tiesiog reikia mąstyt ko tikitės iš augintinio.

P.s. yra kas mėgsta auginti žiurkėnus ir tvirtina, kad tai labai įdomus ir protingi padarai - o man tokios frazės sukelia tik stiprų juoką. Nes mano manymo ko jiems trūksta tai ir yra - protas smile.gif Bet aš nesmerkiu žiurkėnų augintojų - aš jų tiesiog neauginu.
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2009 05 12, 12:12)
Aš manau, kad apskritai kitas žmogus tame negali patart.. Aš asmeniškai turėjau triušiuka su kuriuo neturėjau jokių bėdų. O dabar draugė turi ir po metų triušis pavirto truputi į monstrą smile.gif
Taip, kad negali būt visi graužikai vienodi, net tos pačios rūšies. Tiesiog reikia mąstyt ko tikitės iš augintinio.

P.s. yra kas mėgsta auginti žiurkėnus ir tvirtina, kad tai labai įdomus ir protingi padarai - o man tokios frazės sukelia tik stiprų juoką. Nes mano manymo ko jiems trūksta tai ir yra  - protas smile.gif Bet aš nesmerkiu žiurkėnų augintojų - aš jų tiesiog neauginu.



Na tai apie ka kalba ir eina. Ziurint ko zmogus tikisi is to grauziko, ar nori tik turet kazkoki gyvva padareli, juo rupintis. Ar nori bendravimo ir is gyvunelio puses 4u.gif Rinktis tik pats augintojas turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2009 05 12, 13:06)
Gi sinsila irgi reikia paleisti pasilakstyti. Mano pussesere turi sinsila, tai labai lepi, lepesne uz triusiuka musu. O ir ne tokia meili. Musu Zora, tai atbega kvieciama, glaustosi, megsta kai kasona nugaryte, labai juokingai sokineja i ora ir apskritai fainas sutverimas, su sinsila nepalyginsi meilumo jos. Va musu Zora:

user posted image
Papildyta:
Turejau ziurke. Vasara smirdedavo labai...  schmoll.gif  kai karsciai budavo. Nors ir keisdavau daznai tikrai. Ir pasikandziot megdavo ir pagrauzti isleista. Siaip visi grauzikai grauzia  biggrin.gif  Bet autore parasius, kad renkasi grauzika, tai manau supranta, kad jie grauzia  biggrin.gif

Suprantu. Ir dėl to labai nepergyvenu. Reikės leisit palakstyti tame kambaryje, kur pagal žemę laidų nėra ir prižiūrėt. Dabar rimtai apei triušį galvoju. Na, dar palauksiu kitų komentarų. Šiaip, jei atvirai, man žiurkės yra šlykštokos dėl savo uodegų.
Papildyta:
Auginčiau aš mieliausiai katę, bet vyras labai prieš...
Atsakyti
Na triusi dar ir i lauka galima issivesti vasara su pavadeliu.
Atsakyti