Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūlymas-idėja pirmajam jaunųjų šokiui

Mes su vyru, pasigavę idėją iš užsienio, sukūrėm savo jaunųjų šokį... Svečiai net rėkė iš susižavėjimo smile.gif Žinoma, kūriniai mūsų - bet jie universalūs smile.gif Jei susidomėjote - rašykite į AŽ. Gal ir jums pravers, nes kūrinį sumiksavo profesionalus didžėjus. O jei jums kūriniai netiks - duosiu jo kontaktus.
Atsakyti
mes kazka irgi zadejom kazka panasaus sugalvoti bigsmile.gif prisiziurejom youtube bet taip ir palikom jei gali atsiusk man muzikyte gal dar prikalbinsiu savo princa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2009 05 07, 11:45)
mes kazka irgi zadejom kazka panasaus sugalvoti  bigsmile.gif prisiziurejom youtube bet taip ir palikom jei gali atsiusk man muzikyte gal dar prikalbinsiu savo princa  ax.gif



Bijau, kad nesugebėsiu čia - duok savo el. pašto adresą, persiųsiu ir mūsų nufilmuotą šokį.
Atsakyti
jaigu galit atsiuskit ir man ilona-88@mail.ru smile.gif
Atsakyti
ir as noriu biggrin.gif
sandrute.uogyte@gmail.com 4u.gif

Irgi kazka panasaus noreciau, tik nezinau ar maniskis "pasirasys" lotuliukas.gif Nelabai jam tokia mintis...
Atsakyti
galima butu ir man, agiute@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
tikrai idomu! wub.gif
please, ir man jurategi@yahoo.com, aciu!
Atsakyti
ir as labai noriu atsiusk ir man labai prasau smile.gif clap_1.gif clap_1.gif altecha@gmail.com
Atsakyti
mes taip pat apie toki soki galvojam Tad jei galima atsiusk ir man brocley@gmail.com clap.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 05 07, 09:54)
Mes su vyru, pasigavę idėją iš užsienio, sukūrėm savo jaunųjų šokį... Svečiai net rėkė iš susižavėjimo smile.gif Žinoma, kūriniai mūsų - bet jie universalūs smile.gif Jei susidomėjote - rašykite į AŽ. Gal ir jums pravers, nes kūrinį sumiksavo profesionalus didžėjus. O jei jums kūriniai netiks - duosiu jo kontaktus.


labai prasau, atsiusk ir man odeta.novikovaite@gmail.com clap_1.gif clap_1.gif , labai noriu ir as ka nors idomaus padaryt, tik va, kad manasis nelabai pasiraso n ax.gif 4u.gif
Atsakyti
stabinskaite@gmail.com 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu
Atsakyti
ir man labai idomu: inazebrauskaite@yahoo.com
Aciu
Atsakyti