Įkraunama...
Įkraunama...

"Labas, mokykla!"

Labas, mokykla!


Prieš keletą savaičių, Rugsėjo 1-ąją, išsipuošę, šiek tiek susijaudinę, nešinos gėlių puokštėmis, skubėjome kartu su vaikais į mokyklas, mokyklėles ir lopšelius-darželius. Jei nepamiršote į rankinę įsimesti fotoaparatų, turbūt prigaudėte ypatingų šventinių nuotaikų, atsispindinčių mokinukų veiduose: susikaupimas, pasididžiavimas, jaudulys, džiaugsmas, nežinia, nekantravimas, pasitempimas, ašarėlės ir t.t. Tad tęsiame šventinių foto konkursų temą ir skelbiame naują konkursą – „Labas, mokykla!”

Siųskite nuotrauką, kurioje užfiksavote savo atžalėlės - mokinio/mokinuko/darželinuko – pirmąją dieną mokykloje/darželyje/ankstyvojo ugdymo mokyklėlėje, mokslo metų pradžios šventėje. Laukiame ypatingų, jaudinančių savo nuotaika ir šventiškumu nuotraukų!

Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis foto konkursų taisyklėmis! taisyklės čia

Sugalvokite nuotraukai šaunų, gražų pavadinimą - taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite 2005 09 12 - 2005 09 26.

3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 09 27 – 2005 10 03.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite šaunių firminių supermama.lt prizų! smile.gif


[attachmentid=30981]
Atsakyti

 i 
Jei jūsų atžala dar nelanko nei mokyklos, nei darželio, nei ankstyvojo ugdymo mokyklėlės, arba jūs dar neturite vaikučio, tuomet siųskite savo vaikystės foto,  tik išrinkite ryškią, kokybišką fotografiją, kad labai nenukentėtų vaizdo kokybė skanuojant.
smile.gif
Atsakyti
Na, tai kurgi nuotraukos? blink.gif Kažkaip norisi palaukti pirmųjų ir tada siųsti savąją ax.gif
Atsakyti
Ale, ne visada gerai, kai vaikai žino savo teises doh.gif . Didysis " nepasiršė" savo fotkės dalyvavimui konkurse schmoll.gif . Sako: pabandyk įdėti, motin, traktuosiu kaip savo teisių pažeidimą" blink.gif O toks kadras verysad.gif
Tai išsiunčiau mažųjų, jiems dar labai patinka save matyti konkursuose tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 12 rugsėjo 2005 - 13:47
labai gera tema! turetume sulaukti idomiu fotkiu. gaila tik man neiseis dalyvauti. sad.gif mano mazei iki mokyklos dar toli biggrin.gif
Atsakyti
O čia deti nuotraukas tik rugsejo pirmosios akimirkas ar galima ir eiline diena mokykloje?
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 09 12, 15:06)
O čia deti nuotraukas tik rugsejo pirmosios akimirkas ar galima ir eiline diena mokykloje?

paskaityk konkurso taisykles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 12 rugsėjo 2005 - 16:46
Man tos nuotraukos senos su uniformomis - tokia nostalgija... nu ne uniformu, bet mokykliniu laiku.... cry.gif
Atsakyti
maniau, jog bus pats gausiausias konkursas, o kol kas foto tieeek mažai g.gif
Atsakyti

O , jei yra keli vaikai einantys į mokyklą, tai gal ir nuotraukas konkursui galima kelias siūsti ax.gif .
Juk jei siūsiu su vienu kitas sakys ,o kur aš blink.gif
Atsakyti
Is dabar esanciu vos keliu foto, man patinka kur berniukas su akinukais bijo, kad rozes dar nenuvystu, pats vaikis labai jau idomus atrodo
Atsakyti
na..hmm..sunki užduotis..mes norim dalyvaut,bet nežinia ar ką rasim.. rolleyes.gif
Atsakyti