Įkraunama...
Įkraunama...

Smoothie

user posted image

pasidalinkim skaniais smoothie receptais ax.gif
Atsakyti
as labai juos megstu...man skanu pusryciams, kai is lovos silipus dar nesinori valgyti..ir sveika ir gana sotu..gaminu juos ivairiai, viskas priklauso nuo to kokiu vaisiu turiu..dazniausiai naudoju bananus, braskes, melynes, avietes, melionus, kivius, ir t.t. tokius vaisius nekietus...abrikosus, persikus...visada imetu saujele dar saldytu uogu, nes joasa truputi atvesina ta mano kokteiliuka, daznai ipilu joguto jei kokio turiu, ananasu sulciu...ir viska plaku su vaisiais..
tai va tokio receptuko neturiu...viskas priklauos nuo to kokiu uogu ir vaisu yra namie... mirksiukas.gif
Atsakyti
Gėris tie smoothie wub.gif Ir sveika ir skanu.

Iki šiol dažniausia dėdavau pieną arba jogurtą natūralų + vaisius, uogas + saują avižų dribsnių jei pusryčiams. Viskas puikiai susimaldavo blenderiu.

Dabar mane užkabliavo daržoviniai smoothie (su sultimis,m kefyru, jogurtu ir daržovėm įvairiom).

Čia neblogas straipsniukas su keletu gerų receptų:

http://eli.mama.lt/n...ceptai_ir_dieta

Čia idėjoms:
http://www.smoothier...ie_recipes.html


Einu ieškoti daržovinių daugiau ax.gif
Atsakyti
Kaip suprantu be plakiklio nė kaip nesigautų? smile.gif
Atsakyti
Jo,plakiklis butinas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 08 05, 10:37)
Kaip suprantu be plakiklio nė kaip nesigautų?  smile.gif


Nei kaip smile.gif Blenderis puikiai tinka irgi (nu tas kočėlas) ax.gif

QUOTE(addicted @ 2009 08 05, 10:46)
Jo,plakiklis butinas  biggrin.gif

thumbup.gif

Šiandien pusryčiams plakiausi apelsiną + nektariną + šiek tiek imbiero šaknies su medum + becuris jogurtas. Niam niam smile.gif labai skanu ir greitai ir indų beveik nereikia plauti ir tikrai sotu. Vakarienei svarstau daržovių pasiplakti: Stovi šaldytuve keli pomidorai, kurios skubiai sunaikinti reikia ir saliero ir agurko yra. Paskaninsiu pertažolėm ax.gif
Atsakyti
jadzka,kaip skaniai skamba,tiek tavo rytinis smoothie,tiek is darzoviu wub.gif

O tu dedi dar druskos i darzovini smoothie ar nieko daugiau?
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 08 05, 12:38)
jadzka,kaip skaniai skamba,tiek tavo rytinis smoothie,tiek is darzoviu  wub.gif

O tu dedi dar druskos i darzovini smoothie ar nieko daugiau?


Nededu schmoll.gif: nesveika druska lotuliukas.gif
Atsakyti
visai smagus atradimas šis smoothie bigsmile.gif is tikro labai paprasta, jei turi belnderi. ka tik isbandziau is namie turimo vaisiu ir jogurto - patiko thumbup.gif . beje, tai gali buti visai neblogas budas sunaikinti susaldytas uogas bigsmile.gif , nes as nelabai pritaikau, kur jas naudoti, o vienas tokias atsildytas tai man neskanu schmoll.gif
aciu uz ideja! 4u.gif
Atsakyti
[jau daugiau nei metai save lepinu rytais tokiu gerimu ir nezinojau, kad tai vadinais smothie biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2009 08 12, 00:40)
jau daugiau nei metai save lepinu rytais tokiu gerimu ir nezinojau, kad tai vadinais smothie  biggrin.gif  biggrin.gif


Tai gal ir receptukais pasidalinkim g.gif:

Man pusrytinis šiandien:
Mažas bananas,
4 abrikosai,
1 šauštas sėmenų aliejaus (kitaip neprisiverčiu vartot jo)
1 šaukštelis sojos pieno miltelių,
0,5 šaukštelio cinamono
kokie 150 mll vanens.

Viską suplakiau blenderiu. 4u.gif
Atsakyti
1 persikas, 1/2 obouolio, 60 g. avieciu, 100 ml apelsinu sulciu, 2 sauksteliai smulkintu lazdyno riesutu, keli ledo kubeliai
Atsakyti