Įkraunama...
Įkraunama...

2004 m. Vilniaus pavasarinukai čia :)

Draugaujam ir bendraujam toliau 4u.gif


Mūsų SĄRAŠĖLIS

Vasarinukai

4u.gif

*mma* - Edvardas 2004 02 25 (Pajūris)

Kovinukai



*Meka* - Mantas 2004 03 01 ir Ignas
*Mari* - Vilius 2004 03 02 (Salininkai) ir Luka
*Linda* - Sandra 2004 03 03 (Šeškinė)
*Zhuzi* - Diana 2004 03 04 ir Danielius 2006 11 13 (Centras)
*Mamoolka* - Ernestas 2004 03 06
*Migele* - Simonas 2004 03 08 (Ukmergės g. ; Pašilaičiai) + Sirvydas
*inga888* - Valdas 2004 03 08
*Dovyte* - Dovydas 2004 03 10 + broliukas
*Volungė* - Mažas 2004 03 15 + Mažesnis
*ikis* - Ugnius 2004 03 16 (Architektų g.; Lazdynai)
*Ego* - Gabija 2004 03 16 ir Joris
*Žilvinė* - Žilvinas 2004 03 19 (Justiniškės)
*Rutata* - Gairė 2004 03 22 + June
*Mąstė* - Ugnė 2004 03 25 (Dvarčionys)
*Skorpione* - Viktorija 2004 03 29 ir Gabija
*LGma* - Nija 2004 03 29 ir Emilis
Balandukai

*venzliukas* - Rokas 2004 04 01 ir Aiste
*tarzaniuke* - dukrytė 2004 04 05 ir sūnelis
*hope* - Adrija 2004 04 06 ir Simas 2006 03 08 (Pašilaičių g. ; Pašilaičiai)
*desta* - Roberta 2004 04 10
*Alma* - Livija 2004 04 12 ir sese
*Dangytesmama* - Dangė 2004 04 23 (Architektų g. ; Lazdynai) + sese
*Askulia* - Gustė 2004 04 26 (Jonažolių g. ; Lazdynai) + Greta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarzaniuke: 19 birželio 2009 - 21:55
Tarzaniuke dekui uz sukurta nauja temele 4u.gif Ir dekui merginoms uz sveikinimus del Gabijytes 4u.gif

Klauset kaip sese reagavo, ogi buvo pati laimingiausia biggrin.gif Viktorija labai dziaugiasi kad turi sese, labai ja rupinasi, visur nori man padeti, zaidzia su ja...Zodziu grazu ziureti... wub.gif Tikiuosi sis demesys nedings ir neatsiras veliau pavydo, nes is tikruju, Viktorija pradejau dazniau barti, blush2.gif kad netriuksmautu, nesidauzytu su zaislais, namie nesokinetu ir t.t., zodziu atsirado siokie tokie suvarzymai...Tai va, stengiuos labiau save valdyt doh.gif , ir vis dazniau jai sakau, kad labai ja myliu, ir kai ji buvo tokia maza, as taip pat visus bardavau, kad tik jai nieks nesutrukdytu... Tai lyg supranta mane ir nepyksta ant manes, kai kartais nesusivaldau... blush2.gif
Atsakyti
Skorpione, smagu, kad viskas saunu pas jus thumbup.gif Tik gaila dabar, kad Seimunai pusi gaudo del tu ismoku.....
Atsakyti
Laba 4u.gif
mus si karta praleidot blush2.gif unsure.gif
vyras klaviatura loptopo sugadino doh.gif tai negaliu rasyti tik skaitineju gun_bandana.gif


tarzaniuke 96 first.gif first.gif
Žilvinė 68 second.gif
LGma 61 third.gif
Meka 61 third.gif
venzliukas 59

mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 20 birželio 2009 - 21:29
QUOTE(Staigmena @ 2009 06 20, 22:26)
Laba    4u.gif
mus si karta praleidot   blush2.gif  unsure.gif


unsure.gif atsiprasom blush2.gif reikejo anos temos pabaigoj priminti 4u.gif bet ne saraselyje esme mirksiukas.gif laukiamos visos ir nesarasines mamos pavasarinuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarzaniuke: 20 birželio 2009 - 21:56
QUOTE(tarzaniuke @ 2009 06 20, 12:20)
Skorpione, smagu, kad viskas saunu pas jus  thumbup.gif Tik gaila dabar, kad Seimunai pusi gaudo del tu ismoku.....


Na siek tiek nervu kainuoja,..Nes kol dukryte gime, jau trecia karta istatyma keicia. doh.gif Pastojau prie vienos istatymo...skaiciavausi vis savo atlyginima...kai dekretiniu reikejo iseiti, jau pakeite istatyma del skaiciuojamuju men., tai isejau pagal nauja tvarka balandzio 1 d., o dabar kai lelius gime vel nori nauja istatyma priimti nuo rugpjucio, o man kaip tik ir gaunasi atostostogu pradzia rugpjuti...Bet cia itakos neturi, nes istatymas palies visas mamas, kad ir atbuline data doh.gif Absurdas...Na, bet jau tegu geriau tas mazesnes lubas palieka, nei 50 proc. antriems metams nuimtu...
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2009 06 20, 11:13)
Klauset kaip sese reagavo, ogi buvo pati laimingiausia biggrin.gif  Viktorija labai dziaugiasi kad turi sese, labai ja rupinasi, visur nori man padeti, zaidzia su ja...Zodziu grazu ziureti... wub.gif Tikiuosi sis demesys nedings ir neatsiras veliau pavydo, nes is tikruju, Viktorija pradejau dazniau barti, blush2.gif  kad netriuksmautu, nesidauzytu su zaislais, namie nesokinetu ir t.t., zodziu atsirado siokie tokie suvarzymai...Tai va, stengiuos labiau save valdyt doh.gif , ir vis dazniau jai sakau, kad labai ja myliu, ir kai ji buvo tokia maza, as taip pat visus bardavau, kad tik jai nieks nesutrukdytu... Tai lyg supranta mane ir nepyksta ant manes, kai kartais nesusivaldau... blush2.gif


Pas mane ta pati situacija: irgi save pagaunu vis dazniau ant Nijos balsa kelianti... verysad.gif Nors ji broliuka irgi labai myli, man padeda - ir pakalbina, ir soske/zaisliula/pampersa paduoda, ir globoja, rupinasi, dziaugiasi juo. Bet ji jau dicke - tai ir triuksmingos veiklos susigalvoja, kai brolis miega, tai jai mamos isireikia butinai tada, kai maitinu, ir uzsleptas pavydas isterikom prasiverzia.... Nors tikrai stengiuosi buti su ja, daug kalbetis, apkabinti ir sakyti, kaip labai as ja myliu.

Del istatymo pakeitimo, tai ir man neramu. Jei pakeis ir jau isejusioms atostogu, tai man nekas. As neblogai uzdirbdavau, tai dabar gaila tu sumoketu mokesciu valstybei, kuriu man jau niekas negrazins... verysad.gif Na, nieko, ka darysi, isgyvensim kaip nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LGma: 21 birželio 2009 - 13:46
Sveikutės naujoj temoj 4u.gif

ačiū tarzaniuke, kad pasirūpinai.

mes shiaip sau. Ž geria antibus sad.gif
jomajo. širdį skauda, bet jau bebovo kur laukti. bo kaip ir ausytę kabino liga.
žodžiu antra savaitė sėdim namie. aš dar į darbus prasikalstau. jis vargšiukas namie jau iš proto eina.
prižadėjau kalnus pramogų. tegul tik pasveiksta

mergaitės, shian nusipirkau kelnes. kur klynas ties keliais baigiasi. niu man tai gražu. MB sako - baisu lotuliukas.gif
sako jam gėda kur su manim bus eiti, bet sakau i tau nupirksiu, kad nuo mados neatsiliktume.
Atsakyti
QUOTE(Žilvinė @ 2009 06 22, 20:36)
Sveikutės naujoj temoj  4u.gif


mergaitės, shian nusipirkau kelnes. kur klynas ties keliais baigiasi. niu man tai gražu. MB sako - baisu  lotuliukas.gif
sako jam gėda kur su manim bus eiti, bet sakau i tau nupirksiu, kad nuo mados neatsiliktume.

žilvine , kai gražiam žmogui tai viskas tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
labas mergaites.. ems jusu nepamirsom tiesiog uzsisuke kaip voveres rate tarp savo darbu ir nebeiseina prieit prie kompo.. vyras bedarbis ... vaikai namie... tai man iki kompo dasibraut nera sansu...
noreciau ir as pasakyt kad daznai mantui sakau kaip ji myliu.. bet mes su juo kaip kate su suniu...
nera dienos kad jis ko nesulauzytu... ko nors nepadarytu.. vat pirma diena grizo is darzelio (pries tai buvo menesi nejes) tai vaikas nors prie zaizdos dek.. o kita diena vel tas pats.... jau pavargau skaiciuot nuostolius... is pradziu bandziua graziuoju paskui piktuoju.. dabar nusviro rankos i nebezinom kadaryt...
o ignukas ima pavyzdi is jo.. geras vaikas be galo.. bet jau atsiranda oziukai.. daiktu metymai kai kas nors neduodama ko jis nori... rekimai cypimai ir t.t... vienu zodziu
kol kas sakykim yra zmoniu kuriem blogiau smile.gif o mes tikesimes geresnio rytojaus..
P.S. del ismoku mazinimo tai mum butu ziuariai skaudu nes visi isipareigojimai paimti pagal tuometines pajamas kourios buvo pakankamai normalios.. o kai vyras liko bedarbis ir dar mano pasalpa nures tai jau bus ziauru...
geros vasareles.. neprizadam daznai rasyti per vasara bet apie jus pagalvot visada wink.gif
Atsakyti
Sveikutės pioneer.gif

o mes gerai. išsikapstės iš ligų. Ži ir antibus gėrė savaitę... kažkokia nesuprantama liga. tik tempa, bet kraujas jau rodė bakteriją. na dabar tfu tfu tfu viskas gerai.

buvau išlėkus į Palangą be sunaus. pailsėjau super. Pirmadienį planuojam į Druskininkus tradiciškai. va kad tik orai nuotaikos negadintų. bo kai užpernai buvom Druskininkuose - tai ten net potvyniai... pernai viskas gerai, bet kai prie jūros nuvažavom - vėl lietuje maudėmės...

Mekut, laikykis 4u.gif
Aš kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi vaiku. verkimai visokie visai pasibaigę.. toks taikus, meilus, gudrus. o kad myli - išgirstu per dieną 100 kartų. jau mokinu, kad kas per daug, tas nesveika...

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
galų gale prisėdau ir aš parašyti, nes vis paskaitinėju namie, o parašyti galimybės neturiu - loptopo klaviatūra visiškai nebeveikia. Tai atradau darbe minutėlę blush2.gif

Na va tvirtai apsisprendėm, kad Gerda išeina šiemet į paruošiamąją grupę - labai ir ūgiu didelė ir psichinė raida tinka ir emocinė tinka... na dar neskaitom, bet keletą raidžių pažysta. beje jei savo vaiką išmokysiu skaityti tai ką veiks mokyklos mokytojos... g.gif

na gyvename gerai... sekmadienį važiuojame atostogauti.... prie jūros..... wub.gif beje, tai bus pirmos mūsų šeimos atostogos taip toli nuo namų ax.gif o po to važiuosim atostogų keliom dienom į angliją... thumbup.gif na krizė mums nešviečia.... tongue.gif

Gerdai ožiukai jau pradeda lįsti.... doh.gif jau kartais atsikalbinėja, kažkaip su tvarka kažkodėl susipyko, pasidarė jkiek netvarkinga ko ankšiau nebuvo - dabar net rūbelius po dienos ne visada nusineša į skalbinių krepšį, o numeta ten kur rengėsi ir nepaima kol nepasakai... doh.gif nesuprantu, kas atsitiko g.gif

o gal tai laikina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 16 liepos 2009 - 09:32