Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti kai vyras pyksta kad paskambini?

pykti tikrai nepyksta kai skambinu, ir visad rageli pakelia, taciau as pati stengiuosi kaip galima reciau skambinti ir trukdyti darba, juk darbe reikia dirbt o ne telefonu sneket smile.gif pati irgi nemegstu kai mane trukdo darbo metu smile.gif
Atsakyti
Na, gal pirmus 6 pazinties menesius visai smagu, kai daznai skambina, bet darba tai irgi reikia dirbti.... Nors cia daugumoje moteriskes skundziasi, kad ju skambuciai erzina, o pas mane - atvirksciai....Buvo toks etapas, kai jis nelabai klientu turedavo, tai ir laisvo laiko daug..... Mane tai nervina betiksliai MB skambuciai, tik pasiklaust, ka veikiu ar aptarti ora... Nu neturiu laiko as tam.... O kai sukandusi dantis atsiliepi 4 -ta karta iki pietu, tai jauti, kad svelnus jausmai skambinanciajam pradeda labai aiskiai mazeti.....
Atsakyti
QUOTE(angela2004 @ 2009 05 27, 19:59)
Kartu esame jau 3 metus. Ir iki šiol aš bijau jam paskambinti telefonu- dažnai po to seka priekaištai , kad skambinu ir jo ieškau. O to tikrai nėra, ir skambučiai ne tokie jau dažni- paskambinu tik kai reikia arba ilgai negrįžta į namus.
Jei nekelia ragelio , bet mato mano skambutį dažnai tyčia ignoruoja ir grįžta dar vėliau.. Gal kitai tai nebūtų svarbu, bet kievienas toks atvejis mane tap žeidžia, jog atrodo, kad prarandu dalelę savęs..
Ką daryti?..


neskambinti
Atsakyti
QUOTE(angela2004 @ 2009 05 27, 19:59)
Kartu esame jau 3 metus. Ir iki šiol aš bijau jam paskambinti telefonu- dažnai po to seka priekaištai , kad skambinu ir jo ieškau. O to tikrai nėra, ir skambučiai ne tokie jau dažni- paskambinu tik kai reikia arba ilgai negrįžta į namus.
Jei nekelia ragelio , bet mato mano skambutį dažnai tyčia ignoruoja ir grįžta dar vėliau.. Gal kitai tai nebūtų svarbu, bet kievienas toks atvejis mane tap žeidžia, jog atrodo, kad prarandu dalelę savęs..
Ką daryti?..


Na, teisiog visai neskambinkit jokiais klausimais, o rasykit SMS . Ir dar siulau netasiliepineti i jo skabucius ir isdidziai pareiksti kad esate labai uzimta ir turite svarbesniu reiklau negu jo skambuciai wink.gif
Atsakyti