Įkraunama...
Įkraunama...

2003 vasarinukai,junkites visi!

Visi vasarinukai prasome jungtis mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Visus vasarinukus su praejusiais ir artejanciais gimtadieniais

user posted image
user posted imageuser posted image

Plepame toliau!!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyna4: 17 liepos 2009 - 14:31
sveikutes 4u.gif
nagi po laaaabai ilgo laiko uzejau paziureti ir kaip tik i nauja temele pataikiau bigsmile.gif labai sauni ir spalvinga wub.gif
na ka laukiam gimtadieniu savuju 6-metuku birthday.gif
ar planuojate ka nors ypatingo??? bigsmile.gif
Atsakyti
Tyna4, labai ačiū už temutę
user posted image

Praėjusios temos gathering.gif sąrašas:
1. camarada 106 first.gif
2. NERINGUKAS 58 second.gif
3. Mazule 38 third.gif
4. NORAMA 37
5. Strazdute 28
6. Vikucce 28
7. *Anigla* 27
8. Cole 26
9. Tučka 24
10. Siren@ 18
11. solsan 14
12. Tyna4 14
13. viktner 13
14. oksancik 12
15. edska 11

Na tai ką, gal šikart aktyviau bendraujam? bigsmile.gif Mergaitės, sugrįškit namučio drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Mūsų senbuvės:
STRAZDUTĖ su flirt.gif
MAZULE su flirt.gif
INGADESU su flirt.gif
NORAMA su hi.gif
DAY su hi.gif

Naujesnės plepukės:
*MONAMI* su hi.gif
viktner su flirt.gif
Tyna4 su flirt.gif
Dangira su flirt.gif
ksenija5 su flirt.gif
neriuxxx su flirt.gif
Vikucce su hi.gif
(Atsiprašau, jei ką praleidau, pamiršau ar sumaišiau blush2.gif )

Papildyta:
Mums dar porą savaitėlių liko iki gimtadienio, tai dar mąstau kokią čia linksmesnę šventę vaikams suruošus g.gif O kaip kiti, gal jau atšventėt? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikuciukes 4u.gif
Oi nedekokit,ana tema pasibaigusi buvo,tai ir sukuriau blush2.gif

Mano panos g.d.uz 11 dienu,zadu daryti tokiam klube,valanda zaidzia zaidimu saleje,o po to boulingas valandziuke.Didziajai kai dariau isleidau apie 80 svaru,6-iems vaikams.Ten ieina maistas,tik torta reikia savo atsinesti.O pabaigoje duoda toki maiseli,ten dar dovaneliu kiekvienam vaikui yra.Kai ten pabuvo,tai uzsiprase ir vidurinele ten svesti g.d mirksiukas.gif
O kas jus dovanu pirksit?Nes as neismastau ka pirkti schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos visos. Temelė tikrai labai graži thumbup.gif . Dėl gimtadienio šventimo tėtis žadėjo prie jūros važiuot. Okaip ten toliau su šventimu dar yra laiko pagalvot smile.gif
Atsakyti
sveiokos mamykes uzsukau pasisveikit,senei buvau pas jius,kaip tuscia pas jiu,liudna labai
Atsakyti
Sveikutės, aš rigi seniai čia buvau blush2.gif darbais apsikasus, bet gal greiot išlysiu į viešumą trumpam lotuliukas.gif
o mums jau 6 metai užtai suėjo, bet sveikinimų dar nebuvo, sekmadienį šventę planuojam wub.gif po jos pasirodysim mirksiukas.gif

QUOTE(irena0901 @ 2009 08 05, 19:59)
sveiokos mamykes uzsukau pasisveikit,senei buvau pas jius,kaip tuscia pas jiu,liudna labai

liūdnoka verysad.gif dažniau užsuk mirksiukas.gif
Atsakyti
laba vakara,mano dukrai jau 6 metaimo sunui jau uz tryjiu dienu bus 16 metu
Atsakyti
Sveikutės mamulkos 4u.gif ir mes atšventėm 6-ąjį gimtadienį thumbup.gif Šventė vyko namie, oras buvo superinis, prikabinom daug balionų, išsikepėm obuolių pyragą, kurį paskui gražiai papuošėm ir šiaip visokių užkandėlių pasigaminom.Viskas praėjo labai šauniai, baliavojom iki sutemų.....
user posted image
Atsakyti
sveiki , jungiames ir mes
Atsakyti
Oooo... bigsmile.gif kaip suaktyvėjo temutė mūsų thumbup.gif
viktner - šauni šventė jūsų 4u.gif mes irgi jau atšventėm, bet nuotraukos dar net nežiūrėtos doh.gif būtinai įkelsiu blush2.gif prižadu lotuliukas.gif

Pakalnute - sveika prisijungus 4u.gif pasakokit apie save viską bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, 4u.gif tikiuosi neįžeisiu taip "nachališkai" įsiverždama į Jūsų forumą, bet gal kam iš Jūsų mergyčių tiks mano mergytei deja trumpoki džinsiukai blush2.gif

Parduodu NEXT džinsus su dirželiu 6 metams. Kaina 50 Lt.

user posted image

Nuoroda internetinėje parduotuvėje:
http://i838.photobuc...kina/jeans3.jpg
Atsakyti