Įkraunama...
Įkraunama...

Parama KĖDAINIUOSE

sveiki, pati noreciau padovanot sunkiau gyvenanciai seimai zaisliuku, skambinau siandien i seniunija, tai nelabai ka isgirdau, visi nori rubu o zaislu nelabai.. net keista butu isgirst tai.. galvojau kokiems vaikuciams pries kaledas padovanosiu smile.gif tai jei jus zinot tikrai tvarkinga seima, tai mielai padovanociau zaisliuku, mano vaiku amzius iki 4 metu, tai ir cia butu gerai panasaus, nes vyresniems bus neidomu mirksiukas.gif
taip pat turiu seima kuri laukiasi leliuko, dar nezino ko, sunkiai gyvena, tai labai noreciau padet jiems pasiruost leliuko atejimui. jei kas turit naujagimio rubeliu dovanojamu tvarkingu, mielai nukreipciau arba perduociau 4u.gif
Atsakyti
laba diena mamytes, turiu drauge kuri gyvena skurdziai, pas ja dabar padetis nepavydetina, ji augina du vaikelius kurie dabar neturi kur miegoti, nes ju lovyte suluzo o be to ir vietos nera daug, todel noreciau jai padeli ir taip pat noriu paprasyti jusu pagalbos: gal zinote kas gali padovanoti dviaukste lovye? buciau labai dekinga uz pagalba, o ir vaikai butu laimingi.
Jei ka suzinosit mano nr.863976199
aciu is anksto uz pagalba.
Atsakyti
smile.gif Gal kuri mamytė Kėdainiuose atiduoda nestuke.gif pavasario sezono viršutinių rūbų?Būsiu dėkinga, atvyksiu pati .Mano ūgis 156 cm, dėviu 3X -4X dydžio . t.y 18-20 uk rūbus, ypač ieškau džinsų arba siaurų kelnių , sarafano,dėkui labai.
Atsakyti