Įkraunama...
Įkraunama...

Pimp my... shorts!

Šiandien į darbą buvau užsidėjus tokią bliuskelę. Tokia balta, 3/4 rankovėm, labai tinkama į darbą rimtesniam stiliui, bet... jau tokia nuobodi ir be stiliaus, kad norisi tuojau pat nusivilkti. Bet patogi, ir sukirpimas man tinka. Bet net sagė nepadeda!

Žodžiu, gimė man mintis, kad ją reikia ne išmesti, o kažkaip gudriai užtiuninti, kad iš nuobodžių ir beveidžių baltų marškinių taptų stilinga palaidine.

Gal kas turit idėjų? rolleyes.gif

Siūlau šioj temoj dalintis idėjomis, kaip galima atnaujinti senus ar atsibodusius rūbus, paverčiant juos madingais ir stilingais. Ir pasirodyti, kas gavosi! wink.gif
Atsakyti
labai gera tema smile.gif as irgi kelias mintis rezgu smile.gif jau turiu ir viena darbeli padaryta, na kaip pavyzduka, kaip pabandyma, bet visai sauniai gavosi smile.gif galesiu ideti foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 06 30, 23:46)
labai gera tema smile.gif as irgi kelias mintis rezgu smile.gif jau turiu ir viena darbeli padaryta, na kaip pavyzduka, kaip pabandyma, bet visai sauniai gavosi smile.gif galesiu ideti foto wink.gif

bigsmile.gif
lauksiu nuotraukeles

o siaip..tai seni drabuziai pas man dazniausaii persitransformuoja i rubelius vaikam
ypac seni dzinsai i kokius vaiko dzinsus ar sortus lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
puiki temele thumbup.gif jau kuris laikas rezgu minti dekoruoti senus rubus ir rankines stai tokiais daikciukais rolleyes.gif labai jau jie dabar madingi lotuliukas.gif ale niekur nerandu ju pirkt doh.gif vienintelej parduotuvelej Vilniaus gatvej maciau maza ju dezute uz 16lt unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Puiki tema wink.gif
aš tai dažnai užsuku į vieną iš Delfi blogų "pasidaryk pats" smile.gif
va čia galima pasižiūrėti kaip prikeliami seni daiktai smile.gif ir prisigaudyti idėjų smile.gif
Seno puspalčio prisikėlimas
Gali tikti ir bliuskutei
Atnaujintas sijonas
Atsakyti
Šaunios idėjos thumbup.gif Ypač verti dėmesio užsegimų atnaujinimai 4u.gif
Atsakyti
va cia tai temele bigsmile.gif 4u.gif biggrin.gif liuks
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 06 30, 22:46)
labai gera tema smile.gif as irgi kelias mintis rezgu smile.gif jau turiu ir viena darbeli padaryta, na kaip pavyzduka, kaip pabandyma, bet visai sauniai gavosi smile.gif galesiu ideti foto wink.gif


Būtinai parodyk bigsmile.gif

O aš irgi įkeliu vieną pavyzdėlį. Radau ją kaip gatavą parduodamą palaidinę internetinėj parduotuvėj. Bet pagalvojau, kad galima nuobodžią baltą palaidinę pačiai pasidekoruoti panašiai su juoda nėrinių juosta.

user posted image
Atsakyti
KAIP LIUDNA verysad.gif NIEKAS RUBU NETAISOTE AR ISRADINGUMO TRUKSTA doh.gif
Atsakyti
Labai idomi tema, bet kazkaip uzmirsta ir nelabai lankoma...

Seniai turiu ivairiu minciu, bet vis laiko pritruksta, kai pagimdysiu ruosiuosi uzsiimt tokiais darbais...

As pati rubu netaisiau dar kol kas, neskaitant vienu dzinsu, bet kol buvau mergina man rubelius taisydavo-gamindavo mociute...
Reiks kada prie progos paieskot arba drabuzeliu arba bent jau foto su jais...

Dazniausiai ji darydavo taip - nueina i padevetus rubus, ten tarp pigiausiu ir suverstu rubeliu iesko tokiu, kurie turetu grazia, kokybiska medziaga... Tada parsinesus namo isskalbdavo, islygindavo ir ziuredavo ka galima padaryt... Kartais sijonai kelnem pavirsdavo, kartais tik dydi reikdavo pataisyt ir koki pagrazinima uzdet, o kartais ir visai nauja drabuzeli pasiut, primegzt detale ar rankoves...

Taigi - labai smagu, kai senas rubas tampa nauju, kokybisku ir nebrangiu...
Atsakyti
As irgi zaviuosi, tokiomis auksarankemis, kurios sugeba paprasciausius rubelius padaryti ypatingais.
Bet man asmeniskai kazkaip truksta vazduotes.
Tikiuosi, siame skyrelyje pamatysim ir daugiau puikiu pavyzdziu.
Atsakyti
PAGALIAU RADAU!!!! kazkodel galvojau, kad si tema buvo rankdarbiuose g.gif
na, kaip ir zadejau kai ka parodyti, todel atejau pasirodyti 4u.gif
cia kapriai mano mergytei wink.gif uz juos mokejau 1lita wink.gif
user posted image
cia kita kelniu puse wink.gif
user posted image
na o cia maikute wink.gif kaina jos irgi 1 litas cool.gif
user posted image
sitaip maikute atrodo tamsoj mirksiukas.gif
user posted image
tai va, tokie kuklus mano darbeliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 27 liepos 2009 - 01:17