Įkraunama...
Įkraunama...

Svoris ir kontraceptikai

O siaubas, kaip man tai pažistama, tik dar blogiau. Pradėjau gerti kontarceptines tabletes,staigiai priaugau apie 6 kg. šiaip ne taip numečiau. O dabar , po ilgo kontaceptinių tablečių naudojimo, nutariau padaryti pertrauką ir nustojau jas gerti.
Ir ką manot, svoris padidėjo 12 kg. (per 1,5 mėn). cry.gif Ir nieko negaliu padaryti , 1 kg numečiau ir viskas , nežinau ką daryti. Kažkoks košmaras - pradėjau gerti kontraceptikus, svoris padidėjo, nustojau gerti dar labiau padidėjo ir dabar jau dvigubai.
Reikėtų vėl pradėti gerti tabletes, bet bijau , o jei dabar priaugsiu 24 kg.
Norėčiau paklausti ir dietologės, ar gali taip atsitikti, kad pradėjus gerti kontaceptines tablete, svoris dar gali augti.
Atsakyti
Na, šiaip, kiek žinau, neturėtų svoris nuo kontraceptikų labai augt ( jei jie ne senos kartos)... Aš seniau gėriau Logest - neaugo svoris. Kontraceptikai, kiek girdėjau, padidina šiek tiek apetitą, o dar plius skatina kauptis skysčius oraganizme - tai dėl tų dalykų svoris ir didėja. Todėl į mitybą visgi reiktų labiau dėmesį atkreipt. Dabar man ginekologė patarė vartot "YARINA" - jos, atvirkščiai, neleidžia organizme skysčiams kauptis, o skatina jų išsiskyrimą (dėl to patarė daugiau skysčių vartot). Tai kol as jokių "nemalonių" svorio pokyčių nepastebėjau smile.gif
O svoris, bent jau man tai padidėjo grynai dėl apsileidimo bash.gif , nes po gimdymo iškart tas svoris buvo susinormalizavęs, bet paskui, besėdint su vaiku namie - ir priaugau cry.gif
Atsakyti
ak tai cia, pasirodo, visai nekalta nei as, nei mano apetitas, nei apsileideliskas nejudrumas, nei su amziumi letejanti medziagu apykaita, cia kalti - kontraceptikai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O jei rimciau, tai as tikiu, kad jie normaliai situacijai esant (t.y. kai galima vartot kontraceptikus) kokius 5 kg prideti gali, bet kad labai daug...
Peledziuke, ziuriu, Tau neblogai sekas svori mest, gal ka gali patart smile.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau Mirena yra su Levonorgestrelum 20 mcg/24 h. Ar si veiklioji medziaga gali skatinti skysciu kaupimuisi organizme ar priesingai?
Mane labiausiai domina koks jos poveikis svorio padidejimui (nes kaip tik noriu numesti). Gal geriau rinktis vario KS?
Atsakyti
As priaugau virs 10 kg svorio vartodama hormoninius medikamentus (ne kontraceptikus). Vaistu aprasyme taip pat parasyta, kad galimas svorio didejimas, del skysciu kaupimosi organizme. Ar yra galimybe kaip nors kovoti su tais kilogramais, juk skysciu naudojima apriboti kaip ir nesveika? Gal padetu naturalios slapima varancios priemonies (pvz. asparagu nuoviras?), ar nepekenkciau inkstams ar kitiems organams pastoviai vartodama tokias priemones?

Aciu uz asakyma.
Atsakyti
Pagal hormoninių medikamentų gamintojų nuorodas, kūno masė, padidėjusi dėl skysčių kaupimosi organizme, turėtų kelerių mėnesių bėgyje normalizuotis.
Šlapimą varančios priemonės galėtų padėti, bet nerekomenduočiau jų vartoti ilgą laiką.
Bandykite riboti maistą ir periodiškai sportuokite 4u.gif
Atsakyti
Marveloną naudojau 7m ir jokių svorio pakitimų nebuvo schmoll.gif ,tuolabiau ,kad naujesniuose kontroceptikuose tikrai mažos hormonų dozės tongue.gif ,turbūt ne nuo kontroceptikų svoris auga,arba tiesiog jie netinka,nors manau ,kažkaip kitaip tai turėtų pasireikšti g.gif .
Tiesa dabar ir vėl pradėjau naudoti Marveloną ,na kol kas tikrai jokių svorio pakitimų smile.gif
Atsakyti
Na, taip naujos kartos kontraceptikuose mažos dozės... bet pamatysit, po kokių metų - atsiras dvigubai mažesnių dozių kontraceptikai - ir čia ne pletkai, o teisybė mirksiukas.gif žinau iš patikimų šaltinių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 10 16, 08:38)
Nuo kontraceptiku tikrai svoris neturetu taip augt  blink.gif  Gal paprasciausiai netinka kontraceptikai ir reikia keist kitais. As geriu Logest ir svorio nuo ju tikrai neprisidejo  thumbup.gif




kas del LOGESTO, tai as ji 6 metus geriau ir jokiu svorio pokyciu nebuvo, bet va jau 2 menesiai kaip ji meciau ir priaugau 5 kg, nors mityba labai priziuriu ir joks apetitas man nepadidejes ir skysciai nesikaupia (bent jau plastakos ir pedos nepatine) ir siaip is prigimties esu/buvau (?) i smulkuma.
Atsakyti