Įkraunama...
Įkraunama...

Palanga ar Nida?

O mums ir Palanga visai gerai, kai turime galimybę kartais nemokamai apsistoti - visai smagu ir žiemą, pavasarį ar rudenį nuvažiuoti, žmonių beveik nebūna, galima pilnai mėgautis ramybe, gražus parkas prie gintaro muziejaus, yra dviračių takai link Klaipėdos ar Šventosios, yra ir vietų pasivaikščiojimams. O vasarą taip pat važiuojam, nors ir neinam į klubus, barus ar pan. - esant su mašina laisvai galima pavažiuoti link Šventosios ir rasti tuščių ar apytuščių paplūdimių. Kažkaip nesureikšminam ir nemanom, kad Palanga "ne lygis". Man svarbiausia, kad būtų jūūūra wub.gif Nors aišku, vasarą į pačios Palangos paplūdimius tai nelendam - tie mikrofonai su reklamomis (nekalbant apie žmonių beprotiškus kiekius) doh.gif

O Nidoj, deja, jau senokai neteko lankytis, bandysim šią vasarą nors dienai aplankyti smile.gif

Atsakyti
žiūrint kuriuo metų laiku - teko pavasarį pabūti Palangoje, tai tuo laiku ten tuščia, bet taaaip ramu, smagu pasivaikščioti...tik kad Basanavičiaus g. dar praktiškai tuščia, dirba ne visi barai. vasarą tik Kuršių Nerija. Nepalyginamai geresnis poilsis, paplūdimiuose vietos kiek nori, nereikia gulėti susispaudus. Tik jau aišku ir kainos ženkliai skiriasi. Vien kiek prisideda persikėlimas keltu ir mokestis už ekologiją
Atsakyti
as myliu Palanga rudeni wub.gif zmoniu maziau, oras geras ir t.t
o ir siaip esu Palangine, nei Nida nei kita nezavi, man geriausiai Palanga, o ramus man poilsis prie ezeru...o jura man - tai Palanga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 23 kovo 2014 - 17:48
Už Palangą! smile.gif
Atsakyti

Jeigu norisi daugiau pramogų veiksmo tai Palanga :) o Nida tai dvelkia ramybe, aš ten jaučiuosi lyg ne Lietuvoj, kažkaip kitaip :) labai mėgstu Nida, ten kažkokia neapsakoma atmosfera :)

Atsakyti