Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

Taigi,manau pastebėjome,kad šiuo metu vis daugėja natūralios kosmetikos šalininkų.Susidomėjau ja ir aš.Temų -be galo daug,laiko-mažai.Norėčiau,kad išbandžiusios parašytų pačias pačiausias išbandytas naturalios kosmetikos priemones.

P.s tokia "natūrali" kosmetika kaip Mary Kay,Amway,Oriflame ir panašiai-NEDOMINA. smile.gif
P.s manau,būtų patogiau čia rašyti TIK priemones,o diskusijas ,klausimus-atsakymus ir t.t rašykime čia.
Manau tai būtų naudinga ne man vienai.
Atsakyti
Visai idomi tema wink.gif Tik as parasysiu keleta priemoniu, nes negaliu isskirt kazkurios vienos pacios pacios geriausios (na negaliu sakyt, kad topas man prausiklis, nes naudoju ne tik ji, bet ir krema, makiazo valikli ir pan). Truputi issiplesiu, bet manau nepyksit labai wink.gif

Pradziai paminesiu, kad mano oda sausa (labai labai retais kartais papleiskanoja (i metus kokius 1-2 kartus) - tiesa, paskutini karta tas buvo gal vasaros pradzioj, bet tada kai pradejau n firmu meginukus bandyt). Retsykiais iskyla koks spuogelis, bet tai buna tik karta i pora menesiu.

Prausiklis nr.1 man yra Kiss my face 'creamy face cleanser' (normal to dry skin) - idealiai nuprausia makiaza (kiek sunkiau su vandeniui atspariu tusu), negrauzia akiu (as megstu atsimerkt ir paziuret ar jau nusiprause tusas) ir visa darba atlieka itin greitai. Be to, labai malonus kvapas. Antra vieta ima Earth Science abrikosinis 'gentle face scrub' prausiklis-sveitiklis.

Makiazui valyti labiausiai patinka Edelbio firmos 'all in one cleansing lotion face and eyes' - itin greitai, lengvai ir negrauziant akiu nuvalo bet koki makiaza. Kandziojasi tik kaina ir pirkau tik todel, kad buvo dideles nuolaidos. Antra vieta (siaip gerumu abu lygus jie man, bet tik si trumpiau naudojus) skiriu Jurlique 'make up remover' - superinis kremukas valyti makiazui. Kolkas nebandziau vandeniui atspariam tusui, bet siaip itin greitai ir gerai atlieka savo darba.

Kremu turiu 3 favoritus: Aubrey Organics (ju turiu 2: sausai ir jautriai odai - abu patinka vienodai, lengvi, gerai susigeria, labai skalsus (bet sausai odai pakuote dvigubai didesne, o kaina labai panasi)), Zia (labai lengvas, bet puikiai padrekina - minusas yra kaina ir pakuote (reikia pirstu kabint)) bei Weleda (bandzius beveik visus kremukus, bet labiausiai patinka migdolu - ziema nepamainomas dalykas). Zia jau subaigus ir kolkas neperku vien del pakuotes, o kiti du naudojami, megstami ir bus perkami dar ir ateityje.

Geresniu kaukiu uz Aubrey Organics nesu turejus - naudojam kartu su vyru ir labai patenkinti. Turiu net 3: skirta sausai odai (sita yra kauke-sveitiklis, priklausomai nuo to, kiek laikysit ant odos), sausai-misriai ir jautriai odai.

Dar is ivairesniu priemoniu veidukui isskirciau MyChelle firmos 3 produktus (isbandziau turbut didesne dali sios firmos dalykeliu, tai niekas nesuzavejo, isskyrus siuos - pvz kremai itin taupus, bet visi iki vieno laabai sunkiai geriasi, nera malonus ant odos): 'Clear skin serum' (ta viena kita mano spuogeli uzgydo per 1-2 dienas), 'Tropical skin smoother' (nerealiai susvelnina odyte) bei 'Fruit enzyme scrub' (po jo odyte lieka itin maloni).

Kunui labiausiai patinka Shikai losjonas 'hand & body lotion' (puikiai tinka ir rankoms) - jau nebe pirmas jis musu seimoje ir tikrai ne paskutinis. Susigeria labai lengvai, neapsunkina odytes, kvapai malonus, taupus. Depth firmos kuno losjonas taip pat labai isimine, tik jis sakyciau ne toks taupus. Kuno sviestas megstamiausias yra Giovanni organics firmos 'touch body butter' (sios firmos losjonai man neitin patiko). Suragejusiai ar siaip pasausejusiai odai kojoms ir visam kunui labai patiko Weleda 'skin food' kremas.

Plaukams vienareiksmiskai Giovanni organics priemones (turiu kelis sampunus ir kondicionierius, aliejuka nuo plauku siausimosi bei bandzius kelias plauku kaukes). Sunku pasakyt kodel, bet man patinka ir tinka plaukuciams - pastebejau, kad po truputi, po truputi tik jos ir beliko (na dar turiu Depth drekinanti sampuna, tai jis irgi labai patinka, bet kiek per sunkus mano plaukams ir jie greiciau susiriebaluoja - labiau tiktu sausesniems ar pazeistiems plaukams).

Megstamiausios dantu pastos kolkas 2: Nature's gate balinanti avietine-metine ir Weleda druskine pasta. Pirmoji malonesnio skonio, bet geriau isvalo Weleda.

Aubrey Organics skutimosi kremas yra nr. 1 tam reikalui. O ir visai taupus.

Makiazui labiausiai patikusios priemones yra Cargo 'Plantlove' serijos biri pudra, Korres lupdazis (vienintelis minusas spalvu pasirinkimas), Tarte maskuoklis, Tarte lupu blizgis (velgi per mazai spalvu pasirinkimo man), seseliai Cargo 'Plantlove' serijos (irgi noretusi daugiau spalvu bei daugiau formuliu - kolkas jie visi gana blizgus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 17 rugsėjo 2009 - 04:03
Mano topines naturalios kosmetikos priemones:
Weledos duso kremai
Weleda rozmarinu vanduo
Madara kremas su spalva sun kissed
Alteros roziu duso gelis
Alterros alyvuogiu kremas sausai odai. Labai geras ziemai (nors mano oda misri, i riebuma) tas kremas labai padejo dehidratuotai odai thumbup.gif
Alterros roziu losjonas kunui-gerai drekina, pigus, skaniai kvepia
Veliau atsiras dar, dar daug ko neisbandzius blush2.gif
Atsakyti
Mano natūralios kosmetikos topai:
Veidui:
dr.Hauschka Cleansing cream
KN Tamanų aliejus
KN Hamamelių hidrolatas
Weleda Iris kremas
Plaukams:
Urtekram šampūnas su rasulo moliu
Aubrey organics GPB kondicionierius
Kūnui:
Kokosų aliejus

Atsakyti
Dar atsiminiau pora geru priemoniu:
Logona Oriental kuno sviestas thumbup.gif
Essencial Care lupu silkas
Atsakyti
Super tema thumbup.gif

Mano topas:

Erškėtuogių aliejus iš KN (odai aplink akis)
Alterra putos veidui (jomis plaunu makiažą)
Weleda Aknedorn valomasis losjonas veidui (skirtas probleminei odai, bet visai nesausina, labai geras)
Weleda druskinė dantų pasta
Dr. Hauschka Volume akių tušas
Ciel d'Azur žaliasis molis kaukėms
Forumietės Daddygirl gaminti muilai (supratau, kad tokio dalyko, kaip rankų kremas man tiesiog nereikia thumbup.gif )

Dar neišsirinkau mėgstamiausio šampūno, bet iš bandytų labiausiai patiko Ciel d'Azur riebiems plaukams ir Lavera apelsininis.

Taip pat nuolat naudoju eterinius aliejus, dažniausiai susimakaluoju kokį mišinuką į vonią wub.gif

Dalykai, kurie iš pradžių labai patiko, bet su laiku supratau, kad arba man netinka, arba šiaip nėra poreikio: aliejai veidui (KN mišinukas riebiai odai fantastiškas, bet nu kemša man poras sad.gif), natūralūs dezodorantai (neatlaiko dienos), kremai veidui (matyt, visi jie yra aliejų pagrindu, tad irgi kemša poras, dabar drėkinuosi alijošiumi)
Atsakyti
As labai nedaug ka isbandziusi, bet sitie thumbup.gif :

Madara tonikas veidui (sausai odai be alco)
Madara prausimosi putos
Essential care sampunas (tik brangus ir greit baigiasi).
Geri ir Aubrey Organics sampunai ir kondicionieriai, tik dar ne viska isbandziau.
Atsakyti
sezamų aliejus thumbup.gif
galima naudoti ir kūnui ir veidui
Atsakyti
O gal ir nuotrauka su tomis priemonemis ikeltumete , o po ja pakomentuotumete?
Atsakyti
Mano geriausi:
Veidui:
Madara prausimosi putos
Dr. Haushka cleansing cream
Weleda migdolu drekinantis kremukas

Lupoms:
Logona vazelinas (pats mylimiausias wub.gif )

Kunui:
KN kokosu aliejus
Logona kuno sviestai

Dantu pasta:
Weleda druskine

Plaukams naturalios kosmetikos nenaudoju..
Atsakyti
Veidui: (mano oda riebesnė, probleminė)

prausikliai:
- Dr. Hauschka "Cleansing cream"
- Suki "Exfoliating Facial Cleanser"

dekoratyvinė:
- Dr. Hauschka skystas bronzantas
- Dr. Hauschka presuota bronzinė pudra
- Dr. Hauschka kompaktinė pudra
- Nvey Eco kreminė pudra
- Elysambre blakstienų tušas

pieneliai makiažui valyti (arba kaip itin švelnūs prausikliai):
- Dr. Hauschka "Cleansing Milk"
- Lavera "Basis Sensitiv" serijos "Cleansing milk 2 in 1"

kaukės:
- Dr. Hauschka "Rejuvenating mask"
- Ciel d'Azur itin smulkus žaliasis molis
- Urtekram rasulo purvas

tonikai:
- Dr. Hauschka "Clarifying toner"
- hamamelių hidrolatas iš Kvapų namų

- Suki "Bio-active purifying face serum" (reguliuoja sebumą)

Kūnui:
- Weleda dušo kremai
- Logona "Tropic" sviestas
- Lavera kūno losjonai
- Lavera savaiminio įdegio losjonas
- Dr. Hauschka rožių losjonas
- Dr. Hauschka rankų kremas
- Santaverde rankų kremas

Plaukams:
- šampūnas Druide "Purity"
- nenuplaunamas kondicionierius Druide "Leave-in"
- nuplaunamas kond. Lavera "Basis sensitiv" serijos
- kaukė Lavera "Mango"
- kaukė-kond. Sante "Mango 2 in 1"
- kokosų aliejus smile.gif
Atsakyti
i topa itraukiu laveros krempudra laveros make-up fluid'a Nr. 1 Light ir BM mineraline fairly light thumbup.gif ax.gif
Atsakyti