Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

prie topo prirasysiu

aubrey organics GPB kondicionieriu, jau bandziau 3 meginukus, dabar imsiu visa pakuote
derma e tropic veido seruma thumbup.gif thumbup.gif
andalou vanilla& mandarin duske wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na ir temukę radau thumbup.gif Pačiai įdomu pasidarė peržiūrėt ką esu naudojus, ką kartoju, ko nė prisiminti nenoriu smile.gif Taigi...

VEIDUI (mano oda gan kaprizinga, mišri, vietomis itin sausa, dehidratuota, anksčiau dažnai atsirasdavo raudonų dėmių, kažkokių bėrimų neaiškių ir t.t.):
Eco cosmetics aliejukas kūdikiams su šaltalankiais ir granatais - gal tik sutapimas, tačiau esu tikra, kad šitas aliejukas man išgydė veido odą. Tepiau jį vietoje kremo, oda normalizavosi, pašviesėjo, dingo raudonos dėmės, nustojo šerpetoti. Naudojau ilgai.
BALM BALM Balzamas su pelargonijom - mėgstu ir vertinu universalius dalykėlius. Man patiko, kad jį gali naudoti ne tik veidui, bet ir visam kūnui. Kvapas wub.gif
Lavera Pienelis veido valymui Basis Sensitiv 2in1 - negraužia akių, skalsus, nesausina odos.
Miessence veido priežiūros priemonės mišriai/normaliai odai - naudojau visą kompektą: ir valiklį, ir kondicionierių veidui, ir kremą. Iš pradžių gavau mėginukus, jų užteko ne vienam ir ne dviem kartams. Labai skalsios priemonės. Kvapas toks savotiškas sakyčiau, bet nebjaurus smile.gif Valiklis taip pat negraužia akių, nesausina odos, labai malonus jausmas lieka nusiprausus. kondicionierius drėkina ir kažkaip lyg stangrina (na, toks jausmas buvo). Kremas tepasi maloniai, lengvai susigeria. Bus kartojama dar tikrai.
Santaverde Prabangus grožio eliksyras - vienas teisingiausių pirkinių, pasiteisinęs 100 proc. thumbup.gif Fantastiškas subtilus kvapas. Naudojau ir vietoje kremo vieną, ir lašinau po kelis lašelius į paprastesnį kremą. Jau ne vieną buteliuką sunaudojau ir dar pirksiu. Ir drėkina, ir maitina, bet tuo pat metu susigeria labai lengvai, nelieka blizgesio ant odos. thumbup.gif
Miessence Balzamas lūpoms - labai taupus, maloniai drėkina ir realiai apsaugo lūpas žiemą, pasitepus nebūna tokio nemalonaus plėvelės jausmo.

PLAUKAMS (mano plaukai gan ilgi, prie šaknų riebūs, pats plaukas sausokas, nedažytas, galvos oda jautri ir niežtinti):
Natūralių šampūnų esu išmėginusi daug, niekas netiko, todėl džiaugiuosi pagaliau atradusi Aubrey Organics Caliguala šampūną. Naudoju ne pirmą buteliuką ir dar pirksiu. Normalizavo odos riebalavimąsi, oda nebeniežti, nėra pleiskanų, žodžiu, pati nesitikėjau tokio poveikio. Tiesa, plaukų kondicionierius iš tos pačios serijos man grynas nesusipratimas - absoliučiai netinka, plaukai kaip stagarai po jo lieka.

KŪNUI:
BeSave Pienelis kūnui - pirkau dėl kvapo, bet savo pagrindinę funkciją taip pat atliko nepriekaištingai thumbup.gif
Dr.Hauschka Drėkinantis kremas kūnui su rožėmis
GoodKaarma Cukraus šveitiklis su laimu ir mandarinai - gerai šveičia, kvapas fantastiškas, malonus naudoti wub.gif
Jo Wood Organics Tula kremas kūnui - labai malonus jausmas pasitepus, greitai susigeria, realiai maitina ir drėkina sausas vietas thumbup.gif
Lavera Apelsinų ir šaltalankių kremas kūnui - irgi pirkau dėl kvapo wub.gif Bet nesigailiu, labai malonus, naudoju ir kaip rankų kremą thumbup.gif
Miessence pienelis kūnui Tropicana - irgi iš serijos "bus kartojama". Tik ką jį gavau, naudoju neilgai, bet įspūdis thumbup.gif
Alva rutulinis dezodorantas - naudoju jau gal trečią buteliuką thumbup.gif

APSAUGA NUO SAULĖS:
Lovea Bio priemonės veidui (SPF50), kūnui (SPF30)

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA:
Sante Akių pieštukas - thumbup.gif
Sante šešėliai Trio Smokey Eyes 06 - gerai tepasi, išlieka visą dieną
Miessence skaidrus makiažo pagrindas Honey - labai lygiai tepasi, kad labai maskuotų tai taip tikrai nėra, bet drėkina odą, visai dienai ramu 4u.gif

Kaukėms:
Simondsijų aliejus
Argano aliejus
Atsakyti
Noriu paklausti, kur pirkote Eco cosmetics aliejukas kūdikiams su šaltalankiais ir granatais? Sudominote.
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 25, 16:37)
Noriu paklausti, kur pirkote Eco cosmetics aliejukas kūdikiams su šaltalankiais ir granatais? Sudominote.

Tą aliejuką buvau gavus dovanų, kur pirkti LT nesidomėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 06 25, 19:09)
Tą aliejuką buvau gavus dovanų, kur pirkti LT nesidomėjau  4u.gif

Labas, ar tas aliejukas toks kaip nuorodoje, ar kitoks?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 06 28, 08:50)
Labas, ar tas aliejukas toks kaip nuorodoje, ar kitoks?

Ne, ne šitas.
Mano naudotas aliejukas yra čia 4u.gif
Atsakyti
1. Organic Excellence sampunas
2.Acure plauku balzamas su arganu
3.Sante , Brillant Care, balzamas
4.nerafinuotas kokosu aliejus, plaukams ir kunui
5. Argano aliejus plaukams
6.veido kremas riebiai odai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 28 birželio 2012 - 13:41
Sveikutes. Gal esat bandziusios Alepo muila plaukams? smile.gif noreciau suzinoti, kokie atsiliepimai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EloveE @ 2012 08 22, 13:50)
Sveikutes. Gal esat bandziusios Alepo muila plaukams?  smile.gif  noreciau suzinoti, kokie atsiliepimai..  smile.gif



kiek zinau, alepo muilas labiau naudojamas kunui prausti.
as prie naturaliu priemoniu prirasysiu alverde camouflage akims, ruda akiu piestuka ir seselius thumbup.gif thumbup.gif gaila, kad pirkti yra tik vokietijoje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EloveE @ 2012 08 22, 14:50)
Sveikutes. Gal esat bandziusios Alepo muila plaukams?  smile.gif  noreciau suzinoti, kokie atsiliepimai..  smile.gif


Esu naudojusi Alepo plaukams, bet labai nepatiko, nes neišsiskalaudavo gerai ir po jo plaukai, vos išdžiūvę, būdavo lyg riebaluoti, tai nesunaudojau viso. Na, bet jei Jūsų trumpi plaukai, tai turėtų geriau jis tikti, nes brolis bandė, tai visai patiko smile.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal bandete kuri Negyvosios juros muila veidui?
4u.gif
Atsakyti